Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
30. apr 2009

Ahoj Leni, no tak co sa mna tyka, tak to fakt veeelmi daleka buducnost ☹ 😠 🙄

riana12
30. apr 2009

Este par negativne naladenych smajlov: 😒 😲 😢 😝 😔 😕 😨 🤐

😀 😀 😀 😀 😀 😀

aknellita
30. apr 2009

riana... a preco tak negativne? nejake zdravotne problemy? alebo chyba ocko?

riana12
30. apr 2009

Leni, no potencionalny ocko sa na to neciti, rovnako ako sa neciti zaviazat sa 🙂

riana12
30. apr 2009

No a preto tie smutne smajliky, ze len z tej predstavy, ze cakat niekolko dlhych rokov. Nemam rada pridlhe cakania. Sice nechavam to momentalne tak, velmi nad tym nerozmyslat, ale ked si uvedomim este tu dobu, je mi smutno.

etuska
30. apr 2009

Mexx-jazdi sa tu na opacnej strane,ale ja som aj rada ,ze som na SVK vela nejazdila,aspon to teraz nemam az take popletene 😀 Dnes som si teda posoferovala dost a som z toho "happy" ze mi to ide uz lepsie.

...ale nebojte baby-ja vas tym snazilkovanim nakazim 😀 -.zacneme asi v novembri/decembri.Teraz beriem posledny mesiac HAK a uz sa tesim ze ju vysadim.Vacsina lekarov odporuca otehotniet hned,ale ja si chcem este nejak "detoxikovat" telo 😀 Pockajte do dvoch rokoch tu budeme vsetky tehu-pozor na to 😉 - v mojom okoli uz 14-ta tehulka-je to ako lavina 😀

mexx
autor
1. máj 2009

Etus, ty sa pohybujes v nejakej nebezpecnej lavinovej oblasti... 😀 A s tym soferovanim to musi byt zaujimave, snad si niekedy vyskusam. 🙂

Ako slavite dnesny sviatok prace? Mna vzdy chyta nostalgia, spominam, ako som chodila vzdy s rodinou do amfiku na cigansku, v jednej ruke "mavatko" z cerveno-modro-bielych stuziek, v druhej s bielou holubicou... 😀 Zazila som to len parkrat, ale silno si pamatam. 🙂

etuska
1. máj 2009

Mexx-presne aj ja som mala take mavatko(asi ako cele CSSR) 😀
No u nas je chladno,ja mam sice volno,no drahy siel prave do prace 😒 tak si musime s Miskou vymysliet vlastny program.
Zajtra odchadzame na 2 dni k moru-bude tam asi kosa,lebo je cca 10-12 C tak som zvedava.Sused nam poziciava karavan-zlaty to clovek 🙂

riana12
1. máj 2009

Tak ja som bola dnes s mamou v BA na Flore, pokupili nejake kvietky a teraz len tak lenosim. Asi dneska zalahnem o hooodne skoro. Som dost unavena, ale leniva uz zalahnut 😀

shirley
1. máj 2009

ahojte. mozem sa pridat? kedze je tema o buducich snazilkach kedy sa planujete zacat snazit? ja mam 29, manzel 30, sme 2 roky manzelia a snazit by sme sa checi zacat asi tak o rok.

etuska
1. máj 2009

ahoj Shirley-
my chceme zacat snazilkovat v zime,mame uz takmer 5 rocnu dcerku,tak uz by sme radi aj surodenca a vekovo sme na tom podobne ako vy 🙂

etuska
1. máj 2009

Jeeej Mexx-vidim ze tam svieti 1d 🙂

zuzanockamt
1. máj 2009

Ahojte 🙂
tak ja som dnesok nejako extra neslavila, bola som na navsteve u nasich ... a oslavy z minulosti si nejako nepamätam 😅
vitaj shirley ... tak ja mam 27 a MM ma 34 a zatial snazenie neplanujeme

shirley
1. máj 2009

etuska -takze sme rovesnicky? super...aj ked niekedy sa na tych 29 vobec necitim 😉

zuzanockamt
1. máj 2009

jeeeeej mexx 😵 😵 😵 ... takze uz mate maleho doma? ... ake to je?????

etuska
1. máj 2009

Shirley-v podstate hej-ja budem mat 29 v lete a manzel 30 v zime 🙂

mexx
autor
3. máj 2009

Ahojte,

vcera som len rychlo nakukla, ze vas docitam, a potom som nestihala. Boli sme na svadbe, tak boli lietacky vcera...ale inak super. 🙂

Maly je dobry, snazi sa zatial, tak uvidime, ako to bude dalej... 😉 Je to nezvycajne a zvlastne, tazko popisat zatial. 🙂

zuzanockamt
3. máj 2009

mexx ... tak fajn, ze ho ho uz mate domka a chapem to, ze zo zaciatku to bude asi chvilu zvlastne, kym si vsetci na seba zvyknete, ale hadam to bude vsetko v pohode 😵

mexx
autor
3. máj 2009

Tak to dufame, ze si zvykneme...lebo inac... 😅 😀 😉

zuzanockamt
3. máj 2009

mexx ... je to ine ako s vlastnym, na ktore si vlastne zvykas celych 9 mesiacov, kym je v brusku ... ale urcite sa to podari tak ako si zelate 😉 😵

mexx
autor
3. máj 2009

To hej, je to ine. Najma v tom, ze kym tych devat mesiacov cakas na svoje vlastne, tak sa na vela veci pripravujes, citas, premyslas, zistujes... Toto bolo take dost narychlo, sme hodeni do vody a treba plavat. 🙂

zuzanockamt
3. máj 2009

ved to mexx 😉 ... ale zvladnete ... ja som sa vcera vecer s MM o tom bavila a uz nebol az tak razantne proti 😵

mexx
autor
3. máj 2009

Fiha, Zuzi, mozno sa ani nenazdas, a zmeni nazor... 😉 🙂

zuzanockamt
3. máj 2009

mexx ... no mozno zmeni, ale este to bude chciet predsa len trochu viac casu 😉 ... no uz nebol tak uplne proti a aj ma dokazal do konca vypocut a nie ako predtym, ze nie a hotovo a uz ticho 😀

mexx
autor
3. máj 2009

Typicky chlap. Nie a hotovo a uz ticho. 😀 😀 😀

zuzanockamt
3. máj 2009

presne mexx ... 😀 😀 😀

mexx
autor
3. máj 2009

😎 😀

riana12
4. máj 2009

Ahojte 🙂

Mexx, takze uz mate drobca doma. Super. Drzim palceky. Urcite si na seba rychlo zvyknete 😉

Zuzi, takze chlap sa meni k lepsiemu 🙂

A inak ste sa ako mavali? Ja som az tak moc cez vikend na net nechodila.

mexx
autor
4. máj 2009

Uz som sem asi patkrat prisla napisat bre ranko, a nikdy mi to neodoslalo. A v inych temach v pohode. 😠

mexx
autor
4. máj 2009

No ved preto. 🙄 Tak bre ranko. 😀 😎 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre