Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
1. aug 2010

no podla mna sa svadbou udeje celkom zasadna vec (teda ak to zena chce) - ma nove priezvisko 😀 😀 😉

wieruss
1. aug 2010

mne osobne priniesli manzelstvo vecsi pocit, ze k sebe patrime 😅 neviem preco, ale proste asi je to vychovou alebo tak ... aj napriek tomu, ze sme spolu byvali cca 2 roky kym sme sa zobrali tak to nebolo take iste ako teraz 😵
a @katrenka111 podla mna ta rozvodovost je taka velka aj kvoli tomu, ze sa beru ludia po kratkej znamosti, nepripraveny na manzelstvo, z donutenia, prilis mlady a podobne... inak si to neviem vysvetlit 😖

@minila to je super, ze ste spolu tak dlho 😉

evitkamalicka
1. aug 2010

ahojte,
tak sme doma, neskor napisem viac, idem si troska lahnut, v nemocke som moc nefotila, az jednu fotku co sme uz sli dnes domov, ale tak neskor pridam aspon tu

riana12
1. aug 2010

@evitkamalicka ahoooj, gratulujem k Oliverkovi 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
1. aug 2010

@evitkamalicka aj ja sa pripajam ku gratulacii 🙂

zuzanockamt
1. aug 2010

@riana12 no hej, to mas pravdu s tym priezvisko, len ja kym som si zvykla, tak to teda trvalo ... asi aj rok 😅

katrenka111
1. aug 2010

@wieruss no nemyslím praveže ja poznám viac takých prípadov že spolu chodili dlhe roky zobrali sa a o rok o 2 sa rozviedli...takže to je tiež o com?? nechapem

katrenka111
1. aug 2010

@evitkamalicka tak aj ja sa pripájam ku gratulacii a aha co to vidím??? Šalanka??? 🙂 🙂

wieruss
1. aug 2010

@katrenka111 zial to je ta dnesna doba ☹ ale nevenujme sa radsej tento teme, treba byt spokojny a stastny 🙂 pozitviny pristuo je dolezity 😀

sisisi
1. aug 2010

ahojte baby!citam vas stale, ale akosi nemam co pisat, kedze v mojej situacii sa moc nezmenilo. a ked tak mozno k horsiemu, kaslem asi na to a uvidim, co bude o par rokov. mozno potom bude na mieste pisat do buducich snaziliek lebo moj priatel sa naozaj k nicomu nema, ani k minimalnemu planovaniu buducnosti.

zuzanockamt
1. aug 2010

@sisisi ahoj 🙂 ... no on sa raz rozhybe ... urcite 😉 ... a zatial si treba najst nahradny program a vela vela trpezlivosti 😉

sisisi
1. aug 2010

@zuzanockamt 🙂 myslim ze nerozhybe, ja som pochopila, ze on je este nezrele chlapciatko. on mi sice hovoril aj sam od seba pekne veci ohladne babenka a buducnosti, ale na dovolenke zas vytiahol svoje teorie, tak som mu pisala neskor sms a vyjadril sa, ze on o tom este vobec nerozmysla, tak vobec nevie co a ako.

zuzanockamt
1. aug 2010

@sisisi no tak treba mozno uvazovat nad vymenou ... MM to odkladal len kvoli neistej financnej buducnosti a byvaniu, ale aj tak sa nakoniec a napriek vsetkym nepriaznivym skutocnostiam odhodlal a maly sa po mesiacoch podaril ... a nejako uz bude, musime byt optimisti

sisisi
1. aug 2010

@zuzanockamt ved ja aj premyslam, len ked lubim je to tazsie. stale si hovorim, ze sme mladi, mame cas. mne by aspon stacilo, keby sa kona nejake kroky k ,,nasmu,, zabezpeceniu. na zaciatok odhodlat sa k praci, len on ma stale cas, zevraj bude riesit, ked bude ,,musiet,,

katrenka111
2. aug 2010

@sisisi ahoj a kolko ste spolu? mala by si si ujasnit všetko za a proti a skusit nad tým popremýslat ci vždy bol taký alebo len momentalne a dobre si ho všímat.....
Chápem ked clovek miluje pozera sa na všetko inak ale ak zapojí do toho ine veci a zistí že to je len natahovanie casu a dotýcnemu je všetko jedno,o nič sa nesnaži,je to zbytočné, tak si myslím že sa treba na takeho cloveka vykaslat.... ved na svete je kopec mužov možno o vela lepších...

riana12
2. aug 2010

@sisisi nieco podobne som mala ja s byvalym... 3 roky sme boli spolu, on o 4 roky odo mna starsi (co som spociatku brala ako plus, ze uz bude premyslat ako ozajstny dospela), ale cim dlhsie sme boli spolu, tak som mala dojem, ako keby som chodila s 10-rocnym deckom... 🙄 nastastie je to za mnou, aj ked ma rozchod par dni velmi bolel, bola som nakoniec velmi rada, ze som to ukoncila...

. @zuzanockamt no jasne, zmenit priezvisko je riadne velka zmena, kym si na to navyknes, ajajaaaj 😅

evitkamalicka
2. aug 2010

dobre ranko,
tak aspon jedna foto

riana12
2. aug 2010

@evitkamalicka krasne babatko, este raz tebe aj muzikovi z celeho srdiecka gratulujem 😵

minila
2. aug 2010

@evitkamalicka -pripajam sa ku gratulacii.. mas zlatuckeho drobceka 🙂

wieruss
2. aug 2010

@evitkamalicka jeeej aky smudlik malicky 😵 gratulujem tiez 🙂

@sisisi prepac mi otazocku, ale celkom som nepochopila tu vetu, ze "na zaciatok odhodlat sa k praci" 😨 partner nepracuje, ci som to len zle pochopila ? 😒

zuzanockamt
2. aug 2010

@evitkamalicka malinky je zlatucky ... aj ja to uz chcem mat za sebou 😅 ... ale este mesiac dako musim vydrzat ... stale dufam, ze nas krpaty sa vykluje skor

katrenka111
2. aug 2010

caute babulky...jaaaaj ja som dnes mala taký pekný dnik clý den s babetkom,prisla sesterka na navštevu s malým 2mesacným...ach tie babenka su take zlatunkeeee som si to užila....včera mojho krsneho synčeka ,je to niečo nadhernééé 🙂

sisisi
2. aug 2010

@katrenka111 sme spolu 1 rok ako par, predtym 1,5 roka sme sa len stretavali. vzdy bol taky, len som si myslela, ze postupnymi krokmi ho aspon trosku naladim na vlnu zodpovednosti. proste pre neho je svet gombicka a teraz mu to tak vyhovuje.

@riana12 vedela som do coho idem a popravde som si myslela, ze pri nom nebudem chciet riesit tak skoro buducnost, kedze som sa predtym rozisla s priatelom po 7 rokoch. mozno sa len ja do vsetkeho hrnut, ale necitim pri nom v tomto smere istotu. vzdy len nejako bolo, nejako bude neni moj styl.

@wieruss nepracuje, teda nema normalnu robotu, hra futbal.

katrenka111
2. aug 2010

@sisisi a kolko ma rokov??? no podla mna chlapa nezmenis len ho možes trosku prevychovat v určitých veciach no nie vsak každeho,bud sa prisposobí alebo nie.... ked nevidis zlepsenie,tak nestoji to zato

sisisi
2. aug 2010

@katrenka111 bude mat 26... ved ja od neho nechcem dieta hned, staci aspon tie pekne reci o spolocnej buducnosti. ale asi sa fakt na to este neciti. davam mu rok, kym mam este skolu a potom sa uvidi lebo si budem musiet najst pracu a to bud v okoli mojho alebo jeho mesta a to by sme teda mohli relativne spolu zacat aspon byvat. ked nie, je to jasna cesta k rozchodu.

riana12
2. aug 2010

@sisisi ani ja som od byvaleho hned nechcela, aby sme sli spolu byvat, aby sme mali babatko... ale ked sa nejakym stylom doslo na temu buducnost - napr. byvanie, byvaly poznal len zameno "JA"... bud ma to rozculilo alebo som z toho bola smutna... nikdy nevedel v nicom povedat "MY", iba ked sa jednalo napriklad o nejaky vylet... aj to sprvu hovoril pojdem a ked som jemne rypla a co ja, tak sa opravil, ze vsak tym samozrejme mysli aj mna... ked som si hned po mature hladala pracu, tak naschval som si ju hladala tak, aby som to mala k nemu blizsie... nikdy som mu to pocas vztahu nepovedala, az ku koncu, neviem ci pred rozchodom alebo tesne po nom, ale bol paf, ze som az tolko bola ochotna kvoli nemu spravit... takze ked si budes hladat pracu, hladaj si ju tak, aby to tebe vyhovovalo alebo ak si ju najdes v jeho bydlisku, aby ste boli napr. viac spolu, tak mu daj jasne najavo, ze to robis kvoli nemu...
alebo ina vec - ked som sa s nim chcela bavit o nasej spolocnej buducnosti, pretoze pre mna po 2 rokoch bolo prirodzene, ze uz by sme mohli aspon teoreticky o tom bavit, lebo on uz mal po vysokej, pracoval, ja uz som mala skor dva rocniky VS za sebou a uz som dlho pracovala, myslela som si, ze sme akurat vo vhodnej pozicii, zacat sa o tom bavit... a aku mal vyhovorku? ze to ma cas, lebo studujem... pritom som mala odrobene viac ako on, lebo makam od matury a vysku som mala ako taku bokovku... lenze on mal proste vyhovorku, aby so mnou nemusel nic riesit a mal pokoj...
a myslim, ze od priatela velmi necakaj, ze bude mat teraz pekne reci o spolocnej buducnosti... pamatam si par "scenok", ked som nieco podobne zazila... byvaly sa napriklad ku mne velmi nepekne zachoval a ked som mu dala tie spravne argumenty, cez ktore pochopil, ze mi ublizil a pod. a chcel si ma udobrit, vedel vzdy pekne hovoirt... lenze ked sa situacia ukludnila a obaja sme zabudli na to zle, uz si ani nepamatal, ze to povedal resp. to otocil, ze to nie je pravda 😔

sikulka25
2. aug 2010

ahojte kocky chcem sa opytat je mozne mat ovulaciu a byt tehu???dnes mam 15DC a mam na ovulacnom teste brutalne dve ciarky a aj hlien soplavy natahujuci a priesvitny..a robila som si aj tehu test cisto zo zvedavosti snazime sa o babo pol roka a na tehu teste mam takeho slabuckeho ducha.....a nerozumiem tomu

sisisi
2. aug 2010

@riana12 napisala si to uplne super, mam uplne taky isty nazor ako ty, ale tazko sa radi, kona, ked som na tom mieste ja. ja som s nim v podstate stastna az na tie vaznejsie rozdieli v nazoroch, resp. v planoch do buducna. on sa praveze vyjadruje tak, ze JA budem jeho zena a budeme mat spolu dieta, len pre neho je to este stale len fikcia, ziadne o dva , tri roky. proste on o tom nerozmysla, ze by to mohlo byt aj skor ako si to predstavuje on.

riana12
2. aug 2010

@sikulka25 aky tehu test si pouzila? niektore vedia robit aj duchov... ale ak mas hlienik, ako pises, tak skor sa jedna o ovulku a mozno chybny tehu test... vyckaj par dni a ak si zvedava, skus urobit iny tehu test... alebo skus zajtra/pozajtra dalsi ovu test

riana12
2. aug 2010

@sisisi dakujem, myslela som, ze ma niekam posles, aj kvoli tej dlzke prispevku 😅 😀
no ked sme sa s byvalym dopracovali aspon k reciam o spolocnom byvani, ze ako to urobime o par rokov, tak vzislo z toho, ze by prispustil len to, co len jemu vyhouje a ked sa mi nepaci, moj problem...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre