Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
16. aug 2009

Zuzi-ani my sme to nezvladali -ale pomohli rodicia,krstni rodicia, od sesternice som mala vecicky a MM chodil v lete na brigady do zahranicia.Malej nikdy nic nechybalo 😉

zuzanockamt
16. aug 2009

mire ... MM ma uz 34 rokov, takze vek na to ma uz davno ... z nicoho ineho nema byt preco nervozny

mirettim
16. aug 2009

hmm..jasne..

zuzanockamt
16. aug 2009

erika ... len ja sa velmi nechcem spoliehat na pomoc rodicov ... ved uz by sme mali byt sebestacni, mame na to roky ... u teba je to ine, boli ste obaja na VS

etuska
16. aug 2009

ved hej Zuzi-len nam tiez mohli povedat-ste dospeli,tak ste si to zariadili,tak si teraz rieste-boli sice z toho "paf"-nasi sa bali toho ci dostudujem-ale vnucky sa uz nemohli dockat 🙂

zuzanockamt
16. aug 2009

ved ano, ja viem, ze by urcite pomohli z oboch stran rodicia

etuska
16. aug 2009

baby-pre inspiraciu:
Hoci mne sa pacia skor tie nase:Šimon a Zuzanka 🙂

http://www.babynames.com/Names/Popular/

etuska
16. aug 2009

baby-vari ste uz snazilkovat sli? 😀

mexx
autor
17. aug 2009

Zeby sa tu vsetky snazili v plnom prude? 😕 😀

riana12
17. aug 2009

Ahojte babulky, no konecne si ako-tak uzijem netu. Aspon v robotke 😵 Ten moj domaci je absolutne pase 🙄 😝 V piatok a cely vikend mi nesiel, a to mi od soboty zacala uplne nova viazanost. To ako naschval 😠 😠 😠.

Takze sme si v uvode tyzdna zlost vyliali 😀 😀 😀 😀.

Zuzi, no uzivali sme si, romantikus vecer bol, mlady v sobotu pracoval, potom mi doniesol cervene vino, potom ma vytiahol von na kofolu, spoznala som jeho dalsieho kolegu, ja som bola na energetickych, bo som zase raz mala svoj hlavotocivy tlak. A co ma veeelmi prekvapilo, ze mlady sa pocinil, tak nesnazilkovsky, ale pocinil... Toz uz som skoro spala, ale on, ze nespat, ideme sa hrat 😀 Bo aj mi podla teplot 1 den MS meskala, preto to cervene vino a postelne hranie. No ale ako to pomohlo. Este sme daco zrobili aj v nedelu a milostivej sa uracilo hned na to dojst 😝

Jani - my sa ani nesnazime a v blizkej buducnosti ani este snazit nebudeme. Nemame podmienky a mlady sa este ani na tatu neciti, tak mam zatial smolu 😔

Vitaj Mirettim 😉

Ahoj mexx 😵 Jeej, drobec uz je ale velky 😕 Rychle to leti 😉

Etus 🙂

A na koho som este zabudla? 😕 😅

zuzanockamt
17. aug 2009

Ahojte 🙂
riana ... aky dlhy prispevok 😀 😀 😀
mexx ... konecne ta vidno po dlhom case 😉 🙂 😉
erika ... no veru snazili sme sa 😀 ... aj ked to bude bez nasledkov,lebo tento tyzden cakam MS, ale nevadi

zuzanockamt
17. aug 2009

riana ... kukni prosim moj graf

riana12
17. aug 2009

Etus, no ked uz spominas mena, mne sa pacia Ema, Paulina, Gregor (😕), mozno Oliver...
Teda take, co by som dietkam svojim mohla dat, aby sa x deti a dospelych nevolalo rovnako... 😅
Pacia sa mi aj ine, ale pride mi dost ujete, aby sa napr. ujo a synovec volali rovnako, aj ked teda s inym priezviskom. Bo uz sme si uzili, ked sa aj desiati volaju Jozef 😝 Tak radsej nech sa jedno meno da len jednej osobke v rodine, aby bol klud 🙂

riana12
17. aug 2009

Ahoj Zuzi, no ako som v uvode mojho prispevku napisala, ze mi nejde net a moc na domacom PC nechcem labzovat, ze by mi kazdy kukal cez plece 😝 A bolo mi treba zameskat dobehnute...

riana12
17. aug 2009

Schizofrenia, tras saaa, zase budeme kamosky 😀 😀 😀 😀 😀 (zase som tu len sama ostala ☹)

anitka22
17. aug 2009

ahojte buduce snazilky.... tiez patrim k Vam tak sa pripajam... my este tiez sme len pri planovani buduceho planovania mimca tak je to este v nedohladne... buduci rok v maji mame svadbu a co bude po tom tak to necham na prirodu, vysadime vsetko co by sma vysadit mali a nechame sa prekvapit... hoci polovicka moja by uz brala aj teraz taku situaciu ale ja este ani nie, necitim sa na to uplne, hoci som k tomu blizsie nez pred polrokom, kedze sa tu tulam po tychto albumoch a pozeram ako sa aj mne bude raz zvacsovat brusko.... 😅

riana12
17. aug 2009

Ahoj Anitka, vitaj 🙂

mexx
autor
17. aug 2009

Baby, ja vas ani nestiham sledovat, tu sa to tak rozprudilo. 😀 Ale sak nevadi, mozem nabehnut aj na rozbehnuty vlak. 😎

Riana, veru, drobec rastie rychlo, na to, aky bol malicky, ked k nam prisiel, je teraz uplny junak. 😀

riana12
17. aug 2009

Mexx, jasne, ved kludne nabehni... My sme len vlak, nie rychlik ani IC, toboz nie TGV 😀 😀 Naskocit sa este da 😀 Aj tak tu len take nezavazne debatky vedieme. Myslim si 😅

mexx
autor
17. aug 2009

No sak co uz na koniku tak supervazne rozoberat... 😅 Vsade cihaju smiraci, tak ich len pozdravujem. 😉

riana12
17. aug 2009

Smirakov treba mat na haku... Ja uz len cakam, kto mna zacne otravovat, ale to ho hned poslem kade lahsie. A dufam, ze nervy si z toho nebudem robit. A ani nechcem. Vzdy sa najde nejaky neprajnik... 😝
A zase nova foto? 😉

mexx
autor
17. aug 2009

No jasne, mna foto omrzitak dvanastkrat do tyzdna, tak furt menim. 😀

riana12
17. aug 2009

Ale nahodou je pekna 😉 To mas drobca v nejakej satke? Bo mne sa to tak mari 🙂

mexx
autor
17. aug 2009

Hej, nosim ho v satke, ked sa da, uz si pomaly zvyka. 🙂 A mne sa to paci. 🙂

riana12
17. aug 2009

Aspon mas volne ruky a pod. aj maleho mas pekne pri sebe 😉

mexx
autor
17. aug 2009

To ano, akurat by som bola rada, keby sme nejako nabehli na nosenie na chrbte, to by sa dalo aj nieco urobit. 😅 Takto sa zatial nosime len spredu, a hoci ruky su volne, dost to zavadzia... 😅

riana12
17. aug 2009

A este ste neskusali zozadu? Ci aj ste skusali, len sa nepacilo mlademu? 😅

mexx
autor
17. aug 2009

V satke sme zozadu neskusali, ocihali sme to len v Mei-Tai, a to sa mu teda vzadu moc nepacilo. Ale to je tym, ze je stale dost maly a z Mei-Tai ho poriadne nevidno, takze skoro nic nevidi, tak sa mu to moc nepaci. 😒 Satku este len skusim...

riana12
17. aug 2009

Jaaaj, treba mu vyhlad 😀 Ale to kazde deculko je zvedave, pozoruje, kde, co, kto, ako, preco, zaco... 🙂
A mas nejake nove fotecky? Bo naposledy som ho na foto videla, ked mal tak 4-5 mesiackov.

riana12
17. aug 2009

Idem ja uz domkov, k netu sa dostanem s velkou pravdepodobnostou az zajtra rano, tak sa tu majte pekne.
Ale tak, keby sa nahodou podarilo, pridem mrknut vecer 🙂
Paa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre