Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

oriesok
11. mar 2008

ahojte babule.. tak sa teda po dlhom čase zasa hlásim 🙂 konečne mám trošku volnejšie v práci.. vo štvrtok idem na preventívku na gyndu.. tak držte palčeky aby dobre dopadla..

lul
11. mar 2008

mexx - no vidis? to je nespravodlivost 😀

mexx
autor
12. mar 2008

Lul, to veru je nespravodlive... 🙄 😀
Zienky, tusim tu nie ste, alebo len nemam stastie na vas narazit. Hruuuuza... 😅

oriesok
13. mar 2008

no teda baby.. sa vám akosi nechce vypisovať.. inokedy keď som sem prišla, tak som vás nestíhala čítať.. a teraz.. tak preventívku som dnes prežila, len mi našiel nejaký nález na krčku.. vraj to musí poslať na cytológiu.. tak teda dúfam, že to dopadne dobre.. normálne mám z toho stres.. 😒

adrioska
13. mar 2008

oriesok drzim palce!

lul
13. mar 2008

oriesok - to nasiel pred 2 rokmi aj mne. bola som riadne vyplasena, ale chodim pravidelne na kontroly a vsetko je OK

mexx
autor
13. mar 2008

Oriesok, taky drzim paluchy...z takychto veci som vzdy na nervy... 😅 😉

oriesok
14. mar 2008

díky baby.. ste zlaté.. dúfam, že výsledky budú čím skôr.. neviete ako dlho to trvá, kým prídu??
a inak vy mate čo nové??

mexx
autor
15. mar 2008

Baby, tu sa tusim zomrelo... 😅 😀

mexx
autor
16. mar 2008

No ale vazne...zeny, ste stichli neskutocne. Vela prace? 🙂

oriesok
17. mar 2008

halooooooo je tu nekto? voláko sa nám nikto nezapája do debaty.. 😒

lul
17. mar 2008

no o com budeme kecat? ked sa este nesnazime.. 😀

mexx
autor
18. mar 2008

Uz som sa zlakla, ze dnes nas najdem na nejakej xtej strane a bude to tu zomrete. No ale aspon ste sem vcera mrkli... 😉
No ja neviem, ked baby odtialto tak pomizli, mozno sa vsetky dali na snazilkovanie...a tym padom sa presunuli do inej temy. No neviem neviem... 😉 😀

oriesok
18. mar 2008

ale ja som tu stále 😀

mexx
autor
18. mar 2008

No, stale, a sme sa minuli... 🙂

oriesok
18. mar 2008

no ja som tým myslela, že som sa nepremiestnila do inej témy.. no nejak nám to nevychádza sa tu stretnúť.. 😖

mexx
autor
18. mar 2008

Veru veru, ale asi to treba ako vzdy nechat na nahodu, lebo ked to naplanujeme, tak sa tu aj tak nezrazime... 😅 Nevadi, nahodne debaty su krajsie... 😉

oriesok
19. mar 2008

no áno.. ale myslím, že pomaly sa táto táma mení len na tému pre nás dve 😀 vláko sa ti nikto už dlhšie neukázal..

mexx
autor
20. mar 2008

No ved to nevadi, aj dve stacime. Horsie, ked zostanem sama... 😉 😀

oriesok
20. mar 2008

no nie je bohvie čo trpieť samomluvou 😀

mexx
autor
20. mar 2008

Aaale...uz si zvykam... 😉 😀

oriesok
20. mar 2008

chcela by som vedieť, kde sa flákajú babanky, čo tu s nami písali.. či už prešli z budúcich snažiliek na konkrétne terminy.. alebo do budúcich maminiek 🙂

mexx
autor
21. mar 2008

No veru, ci by sme ich nemali hladat uz v kokretnych terminoch a na nakupoch detskych veciciek... 🙂 Tu ostaneme samy, ako take posledne mohykanky... 😀

mirettim
21. mar 2008

ahojte baby..Prajem vam pekne sviatky..aj ked pre nas baby asi niesu velmi oblubene... 😖
mexx..ja konkretne netravim cas nakupovanim detskych veci..ale prave naopak..pripravujeme novu predajnu detskych veciciek...cize ich budeme predavat..velmi sa tesim, lebo uz len pri tych pripravach mi prejde rukami kopec super veci, ktore by som aj ja chcela mat doma az raz budeme mat babo..tak sa v tom uplne vyzivam... 🙂 😵

mexx
autor
22. mar 2008

Jeeej, Miret, pekna a zmysluplna praca. 🙂 To by si mohla prist aj k nam nejaku taku predajnu otvorit a ja sa ti tam zamestnam... 🙂

riana12
23. mar 2008

Ahojky baby, mozem sa k vam pridat aj ja? Vidim, ze tu vznikla vyborna tema, kedze nepatrim ani do kategorie snazilka ani tehotna, iba do kategorie, ktora po tom tuzi, len nenastali pre to vhodne podmienky.
A inak ako dievcata? Chystate sa na zajtrajsiu sibacku? Ja som to vsetkym chlapom zatrhla, nech na mna nic neskusaju, bo bude velmo, velmo zle.

mexx
autor
23. mar 2008

Ahoj Riana, vitaj medzi nami, privitame s radostou kazdu novu tvar, lebo nam to tu tusim nejak mrzne... 😉 🙂
Sibacku som nikdy nemala prilis v laske, dost nechapem tieto zvyky rozne, tak sa tesim, ze tento rok sa tomu zrejme aj vyhneme. 🙂 Decka v nasej rodine uz vyrastli, prestalo ich bavit chodit sibat, takze zrejme nic nebude. Chvalabohu. 😉

mirettim
23. mar 2008

caf caf..
jooj co sa tyka sibacky tak to ani ja nemam rada...ale my sme sa s mojinkom dohodli ze pojdeme niekde na turu..tak dufam ze nebude prsat..dnes bol krasny den tak dufam ze aj zajtra sa bude usmievat 😀 oskar..
no my mame v rodine vela chlapov..a hlavne tych sedem a stvorrocnych ktori si predsa musia prist vysibat nejake tie cokoladky.. 😀 ale tesim sa na nich... No na tie ich pistole na vodu nie..nevedia totiz potom kedy konca.. 😖
Mexx v Bratislave by mal byt obchod AGS predeti.. 😉 ale mozem povedat, ze v Presove je krajsi... 🙂

mirettim
23. mar 2008

tak vam prajem na zajtra vela stastia, aby ste sa uspesne vyhli vody..a hlavne nehod...papa 😉

mexx
autor
24. mar 2008

Caute babce, tak tu mame velkonocny pondelok, nezmyselny to den, veru... 😉 Nevadi, idem si to uzit, len keby tolko neprskalo, teda aspon tu u nas je to pocasie dost nanic...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre