Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
8. sep 2010

@riana12 e eee,nikdy som ju nemusela...ja radčej keksícky a cukrícky....nie cokoladove....to som asi jedina žena co nelubi cokoladku 😀
a co inak ty ako??

riana12
8. sep 2010

@katrenka111 no sranda 🙂 ja som zas skor cokoladkova, ale v podstate nepohrdnem ziadnou maskrtkou 😀
ja si este idem rychle vlasy umyt a spat... rano mam budicek skory 😝

mishuu
9. sep 2010

@katrenka111 ☹ pani doktorka nech sa pekne snaží dať ťa doporiadku !
Ja verím, že sa čoskoro podarí 🙂
Ty neľúbiš čokinu? Ja som včera v robote zožrala celú jahodovú Milku na posedenie 😀
Čudujem sa, že nemám 100 kilo, milujem sladkosti a pečivo... 😅

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katrenka111
9. sep 2010

@mishuu No nee nelubim cokoladu ani všetko co je cokoladove,iba kakauko sem tam 🙂
Ale ja zas milujem všetko co je chrumkave 😀
No som teda dopadla....už nad tým ani nemyslím že co a ako,všetko sa akosi komplikuje.... a potom že nech je clovek kludný,pokojný a veselý.....co už ale taký je život .....

riana12
9. sep 2010

ahojte, ja veceriam, hodim sa do vane a idem spat 😀 som hore od 4:45 🙄

katrenka111
11. sep 2010

Caute babule,kde ste všetky????

zaira1407
11. sep 2010

Ahoj ...my sme akurat prisli z oslavy...manzelov dedko ma "70" 🙂 tak sme boli oslavovat....
ako sa mate ? mne uz dorazili kramy 🙂 aspon volaco ked "ine " nic 😲 ..ale neva aj to bude ...ozaj kamaratka ma dcerku Ninku ...mne sa Ninka velmi pacila ...ale teraz je ine vo vyhlade ...
Halo ? Kde ste ?
@zuzanockamt ... ??? 🙂

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katrenka111
11. sep 2010

@zaira1407 Ahoj. No konečne niekto...Nina je pekne meno aj moja neterka sa tak vola.... mne sa paci strasne Liliana,Laura,Ella....

@zuzanockamt A ty co moja...este stale nic??? No nejak sa tomu malemu asi nechce von co 😀

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katrenka111
11. sep 2010

@zuzanockamt to može byt hocikedy....nemas stres???

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katrenka111
11. sep 2010

@zuzanockamt tak to verim...manžel nech je stale pri Tebe 🙂

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katrenka111
11. sep 2010

@zuzanockamt tak to hej no dufam že nebudes sama ked to príde...ja by som sa asi zblaznila...

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katrenka111
11. sep 2010

@zuzanockamt tak ale lepsie by bolo keby bol niekto pri tebe no nie..tak želam nech všetko prebehne ok,tak ako maa....

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
riana12
12. sep 2010

ahojte

katrenka111
12. sep 2010

@riana12 no ahooooj kde si stratena???

riana12
12. sep 2010

@katrenka111 no ja cely den lezim dneska... dneska dosli kramy a stale je mi zle... nemam ibalgin, algifen (mam dojem) vobec nezabera... 😖 ☹

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
riana12
12. sep 2010

@zuzanockamt a to som si podla minulokramovych skusenosti dneska dala vzdy maximalnu povolenu davku v najskorsich moznych odstupoch 😒 (predavkovat sa zas nechcem)
ono je fajn, ze MS pride... len tie bolesti... aj ma mrzi, ze som kvoli tomu pred mladym velmi plakala... skusala som si od neho vypytat sexik, ale on nechce cez MS vobec... a potom som od lutosti, ze si fakt nicim od bolesti pomoct nemozem, zacala revat... som na toto nejaka padavka ☹ 🙄 zase som zacala rozmyslat na HAK, ze by som si tym vedela aj nejaku tu MS zrusit, ale zase len kvoli 2-dnovym silnym bolestiam si telo dokaslat, velmi riskovat nechcem 😒

zuzanockamt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
riana12
12. sep 2010

@zuzanockamt lebo som zistila, ze akonahle mam nejake vzruso, tak mi razom utnu bolesti... 😔 a preco ze ledva minitampon? ze si bola taka precitlivela ci ako? ja mam inac uplne ten najvacsi, aky je na trhu a este by som niektory rtaz prijala este vacsi 😅
ja este porozmyslam, mne niektore veci strasne dlho trvaju, az sa pre ne rozhodnem... asi, az ked zmenim dokiho...

riana12
13. sep 2010

ahojte, tak ja v praci... radsej by som este poldna spala 😝

katrenka111
13. sep 2010

@riana12 no bud rada moja že mas MS,co ja by som zato dala....
Mne pred týždnom predsa pichla doktorka injekciu na vyvolanie MS a stale nic.... ☹ už som zufala....
o týžden sa mam u nej hlasit zas....som zvedava ci dovtedy dostanem...ked nie to bude už vážne ☹

riana12
13. sep 2010

@katrenka111 a co mam z toho, ze mam MS a cely den som odstavena? 😢
ibalgin hltam ako lentilky (ja mam este smolu, ze mi aberie najskor za hodinu a to mam 2x400mg naraz), vcera mi ani jedna max. davka algidfenu nechcela zabrat a to je uz dost silny liek...
a nevrvaim o tych drobnejsich problemoch s krcami mimo MS a slabuckym krvacanim pre MS...

ja by som sa s tebou velmi rada vymenila... 😔

vcera som mala tzase tiky skusit HAk, ale panenky sa mi pretocili pri tych cenach... takze radsej neprosim 😕 😝

katrenka111
14. sep 2010

@riana12 No 2x 400mg Ibalginu pravidelne užívat to nie je buhvíco....chcess si pokafrat pečen??? skus nejake cviky,mne to volakedy pomahalo alebo banany papaj alebo pi ženský caj.....nie sa predavkovat!

No neviem co je lepsie si odtrpiet bolestivu MS a mat ju alebo ju nemat vobec a ine komplikacie....... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre