Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

leteku
3. jan 2008

No vážne ako vážne. V podstate je to vážne ale dá sa s tým žiť len momentálne som začala brať jednu liečbu a lekárka mi povedala, že aspoň rok aby som ju brala a potom ak budú výsledky aspoň trochu O.K. tak sa do toho môžeme pustiť. Takže nám to vychádza asi začiatkom roku 2009 aby sa naše budúce mimi narodilo približne v tom istom období ako naša princezná. Joj ale to je ešte ďaleko tak uvidíme ako to všetko dopadne.
K tej metode ak sme mali obaja s manželom 25 keď sa malá narodila, mala byť dievčatkom? Alebo sa bocian pomýlil, lebo všade nám vychádza, že mala byť chlapec a ona je taká ružová princezna.

oriesok
3. jan 2008

mexx.. myslíš, že je to prava s tou krvou? my s manželom by sme chceli strašne dievčatko.. ale ako tak počítam, tak by sme si naň museli pár rôčkov počkať.. ja mám 22 a manžel 30..

mexx
autor
3. jan 2008

Holky, ja neviem, do akej miery je to spolahlive... My sme to so sestrou ratali len pri nasich, podla ich veku a krvi sme mali byt teda obidve holky, a to sme. 🙂 Hodi sa to aj pri rodicoch mojho draheho, sesterke vychadza holka a v marci by sa im aj mala narodit, druhej sesterke to zase vychadza na chlapca a tiez by mali mat v marci podla ultrazvuku chlapca... Neviem, nakolko sa na to da spolahnut, ci su to len nahody alebo predsa len na tom nieco je.
Mne a drahemu vychadza, ze keby sme mali babo teraz, tak je to holka (tak si robim niekedy srandu, ze ci si rychlo nejake neurobime, lebo tiez by som rada holku, ale v konecnom dosledku mi je to jedno, takze to asi az tak rychlo nebude)... 🙂
Oriesok, no neviem, podla tohto by ste mali cakat este as tak pat rokov, a to je docela dost... 🙂
Leteku, tak dufam, ze vsetko pojde dobre a bude to v poriadku, aby ste sa mohli posnazit... 😉

patrik2
3. jan 2008

Ahojte a ako sa to ráta podľa taj krvy a veku ja mám 25 a manžel 24 a ja mám krv A1RHpozitív a manželovu neviem som teraz tehu chcela by som to vedieť tak čo? 🙂

oriesok
3. jan 2008

ja som to akurát rátala podla našich.. a vyšlo, že ja so sestrou sme mali byť dievčatá a ďalšia sestra podľa toho vychádza, že mala byť chlapec..

oriesok
3. jan 2008

a rátala som aj manželovým rodičom.. tak namiesto 2 bratov mal mať 2 sestry.. 🙂 takže asi nie všetkým to vychádza podľa toho..

mandy55
3. jan 2008

ahojte, hladana tabulka je na: http://emimino.cz/pages/story/887
tak si mozete planovat a snazilkovat sa podla chceneho vyslekdu 🙂, drzim palce

dadak
3. jan 2008

ahojte baby, mam sice uz 2 deti, ale velmi by som chcela tretie. dievcatko. mozem sa k vam pridat? tiez by som ho chcela neskor, takze...poviem vam, je to riadna zmena mat dietatko, ale uz si neviem predstavit bez nich zit. je to krasne, aj ked ma to niekedy ubija. stale doma, koniec viecierkov, party, nakupovania....ved viete, ale myslim si,ze deti trochu podrastu a zase to pride...hihi...ja som taky party clovek, rada sa bavim a tieto 4 roky su fakt niekedy pre mna tazke...ale zvladam to....a chcem velmi este dievcatko...tak co? mozem sa pridat?

oriesok
3. jan 2008

dadak.. samozrejme, že áno.. my tu privítame každého.. aspoň nám tak nebude viaznuť téma.. 😀

oriesok
3. jan 2008

aj keď dnes tu viazne asi celý MK.. dnes je strašne pomalý..

mexx
autor
3. jan 2008

Prave tu boli moje kamosky a pri nich sme zistili, ze to ozaj na kazdeho neplati, tak mozno to veru nie je pravda. Bude to zrejme o nahode... 🙂
Vitam vsetky nove holky, tesim sa, ze to tu oziva. 😉

moncika15
3. jan 2008

ahojte buduce smazilky kedy planujete zacat snazilkovat? 🙂 ja uz som mala byt snazilka ale mrxa bola ryxlejsia a dorazila prasne v den prveho snazilkovania 😒

oriesok
4. jan 2008

monicka.. my možno začneme snažílkovať po lete.. uvidíme, ako rýchlo nám to pôjde s prerábkou..

mexx
autor
4. jan 2008

Ahoj babiky, tak ja len nakukujem, ci tu niekto je a ako sa mate. 🙂
Som nejaka nachcipana, nemam rada taketo stavy, lebo sa mi vtedy nic nechce (nieze by som nieco musela, ale aj tak...). 😉
Tak len pekny den vam zelam (uz takto v jeho priebehu)... 🙂

mexx
autor
6. jan 2008

Fiha, tu to nejako stichlo takto cez vikend, som len nakukla a nikde nikoho... 🙂

rosi
6. jan 2008

caute kocky 😉 mozem sa pridat? Akosi som sa vo vasej teme nasla...do druhych tem som ani neprispievala, lebo deti este nemame a este sa ani nesnazime 😅 Teda zatial, ale mame to v plane..ked sa podari mozno este v roku 2008 (v lete- v zime..) Deticky chceme straaasne obidvaja a zacinaju mi uz tikat moje biologicke hodiny...taha mi na 32 😅 , manzel 33. Zobrali sme sa len prednedavnom a cakame tiez z financnych a zdravotnych dovodov...Ja mam lepsi job (lepsie zaplateny a som uz po skusobnej dobe a manzel nie) a musim sa dat zdravotne doporiadku...moj lekar mi aj neodporucil momentalne babätko, lebo by som ho asi potratila... ☹ A tak cakame na lepsie vysledky...krvne a nasho bankoveho uctu 😉

luzzie
6. jan 2008

helllo kočky, tak ja sa tiež pridávam........
neviem čo ma to pochytilo zasurfovať na tuto temu, ale obzerala som fotky mojich kamošiek, ich detí,alebo iba fotiek bruška :D a tak mi prišlo znova na um, že aj ja by som už prijala bábo. 😎 Poznáte to, vždy si hovoríte ešte toto, ešte dokončím školu, ešte pošetrím na svadbu, ešte nemáme kde bývať, ešte nemáme prostriedky......mama vždy vravievala, keď sa najedia dve hladné krky, naje sa aj tretí.....samozrejme vravela to na iné situácie, lebo tuto treba aj plienky a plno iných drobností, ako napríklad jeden znížený príjem do rodiny. Jasne. Lenže potom sa vam môže stať, že na tom všetkom pracujete aby ste mali lepšiu a "svetlejšiu" buducnosť a zrazu sa z vášho my vytratí to druhé ja a ostanete sam/a. No, týchto prípadov je síce malé percento, ale ja patrím medzi ne. Ale rovnako som vždy mala strach z toho, že to odkladám a proste potom už nebudem môcť.....a vedela som, že raz budem xieť. Takže vlastne som na tom zatiaľ ešte lepšie.....lebo chlapa druhého si hádam nájdem 🙂 alebo aspoň nejakého dobrovoľného nič netušiaceho darcu 🙂 Takže kočky, nebudem tu rozoberať moju tému, to je na dlhšie, ale neodkladajte bábätka kvoli malicherným veciam. . . ja viem, garzonka, i dobra práca i mnoho iného v dnešnej dobe nie je malicherná vec... ach, život je ťažka, veeeelmi zložitá vec

luzzie
6. jan 2008

a ešte k tej krvi - pocula som o tom už dávno a nám to v rodine všetkým vychádzalo.....aj v širšej rodine.... ale zase, kamoške povedali že bude mať chlapca a to bolo prekvapko ked porodila princeznuuuu :D všetko je omylne, ved sme ludia 🙂

mexx
autor
7. jan 2008

Ahoj Luzzie, vitaj medzi nami, a pokojne pis aj o svojich problemoch, tu ta vzdy ma kto vypocut... 🙂
Rosi, aj teba vitam, hadam nam tu bude vsetkym spolu dobre... 🙂

moncika15
7. jan 2008

len by sme mali zacat viac komunikovat a stretnut sa tu naraz a nie len po jednej 😖 mex si este tu
?
?

mexx
autor
7. jan 2008

No teraz som tu, ale tusim zase sama... 😀

luzzie
7. jan 2008

tak dikes za privitanie....... moncika maš nejaký navrh????? dame spolocný termin a stretneme sa tu? chichi

mexx
autor
7. jan 2008

To je neskutocne, ako strasne pomaly dnes tento konik ide...bud mi to zmrzne alebo nacitava milion rokov... 😖
No, Luzzie, dobry napad, dajme datum a rozprudme debatu. 😀

moncika15
7. jan 2008

tak zacnime hladat spolocny datum 🙂 . ja mam nocnu takze tu budem kazdy den od takej 13-14tej 😀 co vy?
a ten konik je ozaj biedny v poslednyx dnox 😖 nekonecne cakanie na nacitanie stranky ☹

mexx
autor
7. jan 2008

Ja mam napriklad zajtra volno, takze by som tu teoreticky mohla byt v tom case, okolo nejakej pol druhej alebo tak... Hadam sa nas tu zrazi viac... 🙂

moncika15
7. jan 2008

ok tak ja sa dostavim 😉 a coze mas volno hned takto po sviatkox? jaaz dnes zacinam a to hned nocnou ☹ nexce sa miiiii

rosi
7. jan 2008

Dakujem za privitanie 😉 Ale ked to tu tak pozorujem, tak budeme mat logisticke problemy sa tu stretnut viacere 😀 Ja sem zavitam väcsinou vecer..v robote nestiham 😒
Takze ak nam nezamrzne stranka, tak sa tesim na popismenkovanie s Vami 😎

luzzie
7. jan 2008

oki kočky, dohodnute zajtra medzi jednou a druhou 😀 a nezabudnite si darčeky, zajtra mám naro 😉 tak ja donesiem nejake alko/nealko a toooortu :D dufam že sa odpútam od prááááce...chichi no a som zvedava, ako tto tu zajtra online zvládneme 🙂

mimochodom Rosi: ja som tu tiež skôr večer, ale zajtra nejdem nikam, tak možem na online stretko :D

moncika15
8. jan 2008

dobre ranko 🙂 ,prave som prisla z nocnej a musela som sem naskok nakuknut.tesim sa ze sa nas tu aspon par stretne poobede 😀

leteku
8. jan 2008

Pridám sa ku vám len dúfam, že malá bude spinkať a ja si s vami v pohode pokecám. Ale teraz ma ešte čaká zubárka takže mi držte palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre