Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

dara9402
16. feb 2008

takze len tak zbezne a prilozim ti linky na clanky, urcite si si vsimla ze pocas cyklu mas stavy kedy sa citis mokrejsie a kedy suchsie, v principe tie mokre dni mozeme nazvat aj plodnymi je to z toho dvovodu ze v case ovulacie sliznica krcku maternice vylucuje hlien ktory je rieducky ma +- konzistenciu aj farbu vajecneho bielku ak by si ho vzala medzi prsti zistila by si ze je extremne elasticky. tento hlien vytvara idealne prostredie pre lososiky vedia v nom prezit aj niekolko dni a pockat si na ovu. Co sa tyka krcka maternice ten sa otvara dvakrat za cyklus a to tesne pred MS krvacanim a pocas ovu to znamena ze jedina moznost kedy moze zena otehotniet je v case ked je krcok otvoreny a lososiky cez neho prejdu a smeruju do vajkovodu a tam sa stretne s vajkom a bude mimi 😀

http://www.rodina.cz/scripts/fulltext/fulltxt.a...

toto je link kde su velmi vydarene clanky su tam aj fotky ktore su sice dost naturalne ale aspon si potom vsetko vies dokonale predstavit a aplikovat to na seba

vela zdaru 😉

petulienocka
16. feb 2008

ten hlien ma viac menej odsledovany-vzdy v urcitom case pride a je az prilis elasticky 😀 moj cyklus je ale sialene nepravidelny-niekedy mi to aj vyse tyzdna meska 😀
idem na ten clanok 😉
dik dik dik 😉
uch aka ja budem vzdelana 😀

mexx
autor
16. feb 2008

No, tak ked som si pozrela tieto obrazky...uff...len dufam, ze s otehotnenim nebudem mat problem... 😅 Niezeby sa mi to nejako hnusilo alebo co, to nie, ale taketo sledovanie vsetkeho mozneho...hm hm... 😨

petulienocka
16. feb 2008

aj ja som si tie clanky precitala....no su naturalne, ale poucne. takze som sa rozhodla, ze sa zacnem sledovat 😀 aby sme neznosti naplanovali presne na cas a tak zvysili sancu zamiesat nejake mimi 😉

mexx
autor
16. feb 2008

No tak ti budeme drzat paluchy, Petu, a sme zvedave, ako ti to pojde. Teda ja urcite... 😉 😀

petulienocka
16. feb 2008

mexx i srandu zo mna robis??? 😀 😀 😀 😀 😝

mexx
autor
16. feb 2008

Ale kde, to bolo akoze na podporu... 😉 😀

petulienocka
16. feb 2008

no ved preto 😀 😀 😀 😀
vyskusam to(teda ak sa mi bude chciet) a uvidime. ved za to nic nedam a mozno mi to pomoze 😉

ty to nehces vyskusat? 😀

mexx
autor
16. feb 2008

Uz som nad tym rozmyslala...v podstate za to nic nedam, a niektore signaly si vsimnes, aj ked to nesledujes nejako uplne detailne... 🙂

lucida
16. feb 2008

Ahoj baby,ja som si kupila asi pred 2 tyzdnami ten mikroskopcek a zatial som tam nevidela nic ine len bodky 😕 A dnes sme vyskusali krem pharmatex a cely den musim mat vlozku tak neviem 😒

mexx
autor
16. feb 2008

Luci, a aky test si si presne kupila? By ma to zaujimalo, lebo rozmyslam, ze si nieco take chcem zadovazit... 😕

petulienocka
16. feb 2008

teda vas baby to snazilkovanie resp.pripravy nan uplne chytili...
ahoooooj luci 😀

petulienocka
16. feb 2008

luci a neberies to snazilkovanie nejako moooooc vazne? aby si potom z toho nebola uplne vystresovana a ako na potvoru sa potom nebude darit 😔

inak luci vies, ze uz aj sasa odchadza uz katedry?

mexx
autor
16. feb 2008

Petu, no ved vzdy pripravene, nie? 😉 😀

petulienocka
16. feb 2008

ved hej.....vzdy pripravene 😉

petulienocka
16. feb 2008

kde ta lucka zmizla???? 🙄

lul
16. feb 2008

fuj, tie natural obrazky su terrible 😕 pevne verim, ze bude vsekto OK. uz mi presla depka z porodu, ale zase sa mi dako vracia...🙂 brrr 😅

mexx
autor
16. feb 2008

Lul... 😀

petulienocka
16. feb 2008

aka depka lul?

neviem mna tie obrazky nejako nerozhodili....ved su to len obrazky.....neviem taketo veci si nepripustam, ide to okolo mna.....nazivo je to potom ale o inom 😅

lul kedy zacnete snazilkovat? nejako sa mito nechce hladat 😅

petulienocka
16. feb 2008

lul myslim, ze vsetky pevne verime, ze vsetko bude OK. nebyt tychto diskusii tu, tak o mnohycg veciach nemam doteraz sajnu 😅

lucida
16. feb 2008

Peti a kam ide,my sme ju moc nemuseli 😉
No my sa este nesnazime,len som vysadila HAK,tak praveze sa chceme este chranit 😎

lucida
16. feb 2008

Musim koncit,prave nam prisla navsteva 🙂

petulienocka
16. feb 2008

tak pa luc. neviem kam ide, ale prec odtial, ved uz aj chrasto odisiel....aj ostatne coskoro odidu....rozpadava sa to...

petulienocka
16. feb 2008

tak sa pre dnesok lucim-uz by mal prist konecne manzel a idem sa mu venovat (snad o mesiac nebudem medzi tehulkami 😀 )

krasny zvysok vikendu vam prajem 😵

lul
16. feb 2008

lul - chceme sa zacat snazit april, maj 🙂

lul
16. feb 2008

mna berie vsetko, co suvisi s telom, bolestou a tak... ja ked idem na injekciu(aj tu si davam len ozaj v nevyhnutnych pripadoch, neraz som prisla na pohotovost, ze mi bolo zle, chceli mi pichnut injekciu a ja som odmietla), alebo mi idu brat krv, musim lezat aj to ma kriesia, lebo odpadavam, ozeleniem, nerozpravam a vyzeram vraj jak "hruskove ho.no"

moncika15
16. feb 2008

😨 tu sa klabosilo?! a mna nezavolali ☹

mexx
autor
17. feb 2008

Monci, na ved to netreba volat, staci prist aj bez pozvania, nie? 😉 🙂

mirip
17. feb 2008

Ahj mexi, zase nová foto, sa nezdáš, konečne som ťa čapla na nete v tú hodinu ked som tu aj ja 😀

mexx
autor
17. feb 2008

Cau Mirip, ta ja foto menim kazdu chvilu, lebo kazde ma po par dnoch omrzi a neznasam sa na nom... 😀 😉
Co porabas? Ja nic moc, taka uplne oddychova nedela...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre