Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

petulienocka
22. feb 2008

ahoj kwatka, vitam ta 😀
a svadbu planujete na kedy? ak teda vobec? 😉

mexx
autor
22. feb 2008

Avojte babky,
Lul, stretko bolo fajn, zlate rozotpasne deturence a babatko, no tak som sa vytesila... 😉 😀
Sa tu zacali vo velkom rozoberat svadby a antikoncepcia, fiha... 🙂

mirettim
22. feb 2008

ahojte.. 🙂 aj mna pobolieva dost hlava..to je pravda..ale nemyslela som, ze je to z hak. myslela som, ze oslabeny imun. system.

oriesok
22. feb 2008

no mňa hlava pobolievala už az pred koncom, ako som ju ešte brala.. no a potom som sa len tak s už manželom dohodla, že už sa nebudem stresovať, či som si nekde keď sme išli na chatu alebo kam, či som si ich nezabudla doma..

kwatka
22. feb 2008

jasne, uz ju mame naplanovanú a riadne rýchlo sa nám to blíži 3.5.2008, už skoro všetko máme povybavované, už len ideme v pondelok vybrať obručky, no a potom môžu začať nervy a stres, ja som dosť stresujúci človek

mexx
autor
22. feb 2008

Tiez som uz pocula, ze z HAK obcas dost bolieva hlava...aspon teda holky, co uzivali, mi to obcas spominali, ze mali taketo problemy. Z vlastnej skusenosti neviem... 😕
Nejako mi mrzne net, tak asi padam, a ked sa to zlepsi, sa pozriem, ci tu zijete... 🙂

mirettim
22. feb 2008

och, no to je aj moj problem...este ze su na nich napisane aj dni...lebo by som v tom uzivani mala riadny chaoz. 😲 😖

kwatka
22. feb 2008

možno že tie bolesti hlavy sposobuje len určitá značka tabletiek hak-ja som brala logest, a každé 3 mesiace som v lekárni vyťahovala viac a viac koruniek, furt ich zdražovali

mirettim
22. feb 2008

mexx...ake mate pripojenie internetu? cez mikrovlnku?

mirettim
22. feb 2008

kwatka..ja beriem mercilon a tiez ich zozaciatku zdrazovali, no teraz sa uz cena nejak ustalila, dufam ze nadlho. 😒

petulienocka
22. feb 2008

teda človek sa sem nekukne par minut a vy sa hned rozkecata 🙄 😀

kwatka
22. feb 2008

po svadbe si chceme začať stavať domček, takže s babatkom by sme mali počkať, až dostavame, aby sme boli sami a netlačili sa v 1 malej izbe, ale keď ja už mam 25 rokov môj drahy 30 rokov tak si myslim, že už je najvyšší čas, ja by som chcela aj hneď po svadbe, ale to nevyriešené bývanie, no neviem mam dilemu

oriesok
22. feb 2008

treba to využiť, keď sme tu všetky tako "naživo" 😀

petulienocka
22. feb 2008

halóoo je tu niekto? 😕

oriesok
22. feb 2008

ja som tu.. len som bola na objede.. všetky sa voláko vytratili..

petulienocka
22. feb 2008

aj ja sa pomaly vytratim do prace ☹ oriesok kde pracujes? ak to nie je tajne 😉

oriesok
22. feb 2008

sedím v kancli a objednávam okná.. a robím ponuky.. podpisujem zmluvy so zákazníkmi..
ty učíš? pokiaľ si dobre pamätám..

mexx
autor
22. feb 2008

No tak som tu, ide mi to stale pomaly, ale hadam z toho nezdochnem... 😀
Miret, mam mikrovlnkovy net, a v podstate som s nim spokojna, ide dobre, len niekedy sa divne spomali a dnes je presne taky den... 😠 😀
Kwatka, vidim, ze riesite presne ten problem, co viacere z nas - babatko by sme chceli trebars hned, ale najprv sa treba zabezpecit... Toz, vitaj v klube... 🙂

oriesok
22. feb 2008

pozerám, že asi už všetky víkendujú.. 😒 a len aj musím trčať v robote.. 😖

lucida
22. feb 2008

Myslim si,ze kazda z nas ktora chodi na konika by babo brala aj hned.my to odkladame max.do decembra(v júni mi bude koncit skusobna doba) 😵 Inak dnes sa v zborovni rozsirilo,ze niekto caka babo a samozrejme zvalili to na mna 😎 Keby som minuly tyz.nemala menzes tak by som si to myslela aj ja,tolko co ja zjem chipsov a cokolady nezje urcite nikto ☹

lul
22. feb 2008

lucida - ty si ucitelka?

lucida
22. feb 2008

lul este do 1.aprila ano 😉

lul
22. feb 2008

jaaaj.. a potom nastupujes do tej novej firmy, ze? a co ucis?

lucida
22. feb 2008

lul presne tak.Ucim anglictinu na základnej.A ty kde pracujes?Ja som zabudla 😕

petulienocka
22. feb 2008

ahoj, tak konecne doma.....brrrr
tak takto pred tyzdnom ma ten jeden chlap maximalne vytacal so svojimi poznamkami a komentarmi a vkuse na mna vyletoval a si predstavte dnes bol uplne v pohode adokonca ma zacal balit!!! a davat mi navrhy!!! pritom vie, ze som vydata a on sam je zenaty a to cakaju druhe babo!!!!
no teraz neviem co je horsie?!? chapete? ja vobec 😠

lucida
22. feb 2008

Peti tak asi v tom bol pes zakopany,bol to asi jeho sposob ako na seba uputat,ale je to blbec😠

lucida
22. feb 2008

Baby mam taku hlupu otazku.Dnes som na mikroskope videla krasne paprade,cize mam ovulaciu.A pocas tehotenstva ovulacia nikdy nenastava,ze?

petulienocka
23. feb 2008

luci, myslim ze nie, ale fakt nie som odbornik.... 😅

a mas pravdu je to blbec!!!

mexx
autor
23. feb 2008

Caute krasky, zijete? 🙂
To by ma tiez zaujimalo, ako je to s tou ovulaciou v tehu... Teda, nie ze by som to potrebovala nejako surne vediet... 🙂

dara9402
23. feb 2008

ahojte buduce snazilky, ako sa mavate?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre