Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
24. máj 2009

cafte kocky,my sme boli vcera akosi "busy" tak som ani nenakukla.doobedu som varila,upratovala-cely den prsalo,tak MM vzal Misku von len doobedu nech sa trochu vyblazni.Poobede sme mali navstevu a odisli dost neskoro tak som dnes dospavala.MM musel opat do prace ☹ a tak dnes klasika-varenie,hodila som veci do pracky a ideme s Miskou asi trochu vonku-ja uz sa tak tesim na Slovensko-je koniec maja a musim chodit v mikine 😝

Vecer ideme blahozelat bratrancovi tak tu nebudem 😝
No buduci tyzden su prazdniny,tak musim dobehnut vsetky resty.Nic sice nezarobim,no trochu si oddychnem.V utorok idem s Miskou na ockovanie a vo stvrtok ma caka zubarka
peknu nedelu 😵

mexx
autor
24. máj 2009

Ja som po dnesku uplne zbita... 😔 Lomcuje mnou kasel (asi to predsa len sada na priedusky), nos mam stale zapchany, miernu teplotu, a takmer cely den som bola na kprka sama, lebo kazdy mal nieco na praci. Teraz som ho ulozila, okamzite zalomil, a ja idem zlopnut veceru, pozriet daco po nete a asi ho budem nasledovat... 😔

riana12
25. máj 2009

Ahojte 🙂
Tak ja v praci, cely vikend som nakoniec stravila u priatela (mala som sa vcera podvecer vratit, ale nejak to padlo 😀), v sobotu kino a necakana opekacka, vcera sme hodili s priatelom vaznu rec, ale myslim, ze to vsetko dobre dopadne 😵.

Mexx, ty sa dnes ako mas? Je to uz s hrdlom lepsie?

mexx
autor
25. máj 2009

Riana, a coze taka vazna rec? Nieco sa riesi? 😕 😉

Mna hrdlo uz neboli, ale klasicky mi to predsa len zliezlo na tie priedusky, takze ma trapi kasel. Ale snad to bude lepsie a lepsie, hoci teraz som na umretie... 😅 😝

riana12
25. máj 2009

Mexx, nateraz sa doriesilo, k spokojnosti oboch, takze sa obaja tesime a uvidime, ako nam to pojde dalej. Uz sme sa trosicka bavili aj o kratkej letnej dovci v auguste (ja si kvoli skole vela dni len tak na lenosenie nemozem zobrat). Aj sa nieco rysuje koncom juna 😵
Mne tu kolegynka chripoce zase. Podla mna to bude isto tym teplom 🙄 😒

mexx
autor
25. máj 2009

Jaj, ja by som tiez isla na nejaku fajnu dovcu. Ale to bude zalezat od vela veci, takze sa na nu prilis neupinam... 😅 Nevadi, staci mi behat doma na dvore. 🙂

etuska
25. máj 2009

ja sa tesim na slovensku dovolenku 🙂
Riana-tak hadam ta vazna rec zabrala 😅
Mexx-prajem skore uzdravenie
-idem okupat Misku a potom ma este caka pradlo v pracke a rozmrazene kurca v kuchyni 😝 dufam,ze ho budeme jest minimalne 2 dni,lebo mi uz dochadza fantazia.

riana12
25. máj 2009

Etus a kedyze to mate prist? Koncom juna ci tak nejak? 😅

etuska
25. máj 2009

Riana-zac. jula-mame to teda uz len za par tyzdnov 🙂

riana12
25. máj 2009

Takze som sa ani o vela nepomylila 😀

etuska
25. máj 2009

to nie 😀
baby ,mne sa taaak nechce ist varit,ale uz som kurca vybrala a rozmrazila 😝

mexx
autor
26. máj 2009

Dobre rano,

ja tiez vzdy vravim, ze nie je problem uvarit, problem je vymysliet, co by sa uvarit malo... 😅

riana12
26. máj 2009

Dobre ranko 🙂

Mne kvoli vareniu skoro kazde doobedie mama vola, ci som nieco vymyslela. U nas je to teda s varenim tiez tazke 😒

topa
26. máj 2009

ahojte, tak dlho som tu nebola, ale od zajtra to napravím. Učila som sa na štátnice 😠 ktoré mám zajtra. Takna mňa prosím vás v čase od 9:30 - 10:15 myslite. 😵 😵 😵 😵 Veľmi sa bojím, ale verím, že to zvládnem.

mexx
autor
26. máj 2009

Riana, ved to, prave vymyslanie je najhorsie... Lebo napadne mi milion veci, ale vacsinou sa to zvezie v style - na to nemam chut, to sme mali minule, na toto nemame polovicu veci doma, toto je narocne, to sa mi nechce...a tak dookola. Niekedy si vravim, ze tie klasicke jedalnicky, co sme mali vzdy zavesene v skolskej jedalni na zakladke, mali vlastne vela do seba. Asi si zacnem v nedelu vypracovavat jedalny listok na cely tyzden a je po probleme... 😅

Topa, tak drzim palce, a zajtra budem mysliet. Potom sa prid pochvalit. 😉

riana12
26. máj 2009

Topa, budem ti zajtra drzat palcusiky, urcite to dobre dopadne 😉

Mexx, presne aj u nas su take myslienkove pochody, ze toto sme mali min. tyzden, toto nelubi polovica ludi u nas doma atd.

etuska
26. máj 2009

bre ranko,
rano som odviezla Misku do skoly.Narocky sme sli skor,aby nebolo napratane parkovisko 😝 no ked som odchadzala tak sa dalo ledva vycuvat 😝 -ale sme zdrave,zive,auto bez skrabancov-len mne sa akosi zvysil tlak-zatial moze,lebo ho mam nizky 😀

Drahy dospava.Zase tahali nadcas a tak prisiel az o 4a.m 😝
vcera sa mi samozrejme uz to kurca robit nechcelo,tak ho dopekam teraz 🙂
MM zobudim pred 11:30 aby sme sli spolu pre Misku a potom aspon na 1/2 hodky na ihrisko,alebo k jazeru.
Poobede idem s Miskou na ockovanie ☹ tak nam drzte palce.

Mexx-to je super napad s tym jedalnym listkom 🙂
Riana-ved ked navaris nech skusia nezjest 😀 Ja casto cerpam napady z netu,lebo mi uz tiez dochadza fantazia.
Topa-drz sa,budem na teba zajtra mysliet 😉

riana12
26. máj 2009

😀 Etus, kuratenko robis nejak obycajne ci nejak zvlastne?

Ja cez pracovny tyzden ani velmi nevarim. To by hladom doma pomreli, mama zvykne. Ja som skor na to cez vikend. Tiez zhanam napady na nete, ale ked uz vyberiem a navarim, tak mi to aj zjedia.
Hadajte, kto nad mojou varou ohrna najviac nos? Ja 😀 😀

A Miska nema rada ockovanie? Teda ziadne deculo ho nema rado, ale ci je to pri kazdom ockovani nejak moc zle 😔

riana12
26. máj 2009

Zbehnem teraz na obedik 🙂 Do MC 😀

etuska
26. máj 2009

vacsinou to dobre znasa,ale teraz ked je uz vacsia tak prosika uz pred ambulanciou ze tam nechce ist ☹ -ale hadam kinderko za odmenu pomoze 🙂
Idem dopiect to kurca,ved pomaly o hodinku musim ist pre Misku do skoly a este chcem zavarit rezance do polievky a k masku ryzu.

No,vacsinou peciem kurca len tak obycajne 🙂 Raz som zapekala na plechu s kyslou kapustou.Nejako mi to neslo dokopy,ale chutilo to super 🙂
pekny dnicek 😵

mexx
autor
26. máj 2009

Riana, zas provokujes s tym mekom? 😅 😀

Kurca na kapuste robia aj nasi, celkom fajn je to. 🙂 Ja mam najradsej take obyc, a vselijake korenie na to, to mozem... 😉

riana12
26. máj 2009

Mexx, no a nemozem snad? 😀 😀

My zas kura vacsinou pecieme s lecom 🙂

mexx
autor
26. máj 2009

No jasne, mozes, len chute mi robis... 😝 😀 Kurca s lecom som este neskusala, ale moze byt dobre... 🙂

riana12
26. máj 2009

Mexx, ty potvorecka 😀 Ale mimo rec, mala som chickenburger aj chickenrolku 😀

Prave cuckam ladovu kavu, co som si rano zarobila 🙂

etuska
26. máj 2009

Riana,Mexx 😀 😀 😀
Mnam lečo by som si dala 🙂

riana12
26. máj 2009

Ahoj Etus 🙂

riana12
26. máj 2009

Etus a ako dopadlo ockovanie? 😕

etuska
26. máj 2009

vsetko OK 😉

riana12
26. máj 2009

Super 😉

etuska
26. máj 2009

Miska zaspala takmer hned ako sme prisli domov 🙂 a ja tu sedim na Koni a na facebooku-uz aj s mamou som telefonovala 😀 Obed na zajtra navareny...ale bodlo by upratat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre