Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

tak sa nudim a som sama, tak stale nieco vymyslam 😀 😀 😀

riana12
11. júl 2009

este stale nemas muzika doma?

zuzanockamt
11. júl 2009

nie este neprisiel ... som volala so svokrou, tak vravela ze okolo 21:00 - 21:30 by mali koncit,tak neviem 😖

riana12
11. júl 2009

a domov mu to kolko trva?

zuzanockamt
11. júl 2009

no domov je to kusok ... autom nejakych 10 minut asi 🙂 ... ale pride aj so svokrovcami, lebo sa u nas musia osprchovat, kedze oni maju teraz kupelnu nepouzitelnu

riana12
11. júl 2009

takze budete mat taku malu navstevu 🙂

zuzanockamt
11. júl 2009

no to len taku chvilkovu 😀 ... budu sa ponahlat domov, lebo zajtra od rana zase pokracuju v praci

riana12
11. júl 2009

aj to je daco 🙂 aha, uz pol desiatej, clovek doma sedi a aj tak ten den rychlo uteka 😵

zuzanockamt
11. júl 2009

veru, leti to ... som chcela mat dnes romantikus vecer,ale asi nic z toho, lebo MM bude zase zniceny,tak sa len osprchuje a lahne do postele a zaspi 😠 😖 😒 🙄

riana12
11. júl 2009

prelozis na zajtra, hm? nepustia ho skor domov, ked bude nedela? 😉

zuzanockamt
11. júl 2009

ze nepustia 😀 😀 😀 ... som sa pobavila ... neviem ako dlho budu zajtra robit, lebo svokra to chce mat cim skor z krku ... a este stale neprisli 😖 😠 🙄

riana12
11. júl 2009

a preco by ho nemohli? 😅 😅 😅 abo im dneska povedz, nech ho poslu aspon pred deviatou, ze ty by si rada mala nejaky uzitok z neho 😀 😀

inac mlady furt nic. neviem, co si mam mysliet...ci to len zase zvalit na to, ze zabudol odpisat (obcas sa mu to stane) 🙄

zuzanockamt
11. júl 2009

mozno tak silno rozmysla 😕 😕 😕 ... ale ak sa mu obcas stava, ze zabudne odpisat, tak to mozno este nic neznamena, ze sa neozval

riana12
11. júl 2009

ja by som aj tak rada vedela, kedy zajtra cca dojde. ked teda dojst este chce...nemam sa mu pripomenut? len nechcem byt moc doterna...

zuzanockamt
11. júl 2009

tak skus este rano ... mne by to asi nedalo 😅 😅 😅

riana12
11. júl 2009

ved ani mne to neda, uz desat vecer a on nic 🙄. a mozno sa panko po vcerajsku urazil a ozve sa zajtra, ze "zabudol som" 😀 😀 😀 😀
no necham to na rano. mozno uz chrape v posteli 😝

riana12
11. júl 2009

Uz si isto uzivas muzika. Tak ja sa u idem vychystat do postele, dobru noc 😉

zuzanockamt
11. júl 2009

dobru noc, uz je doma, prisli asi tak pred polhodinou 😠 🙄

riana12
12. júl 2009

Ahojky 🙂

Ja som este po odchode stadialto vbehla na pokec, uz ani neviem, co ma tam hnalo. Akurat mlady tam veselo posedaval uz vyse polhodinu. Ze odpisat mi zabudol (vsak klasika, nie? 🙄), nazor menit nebude, ze on nema preco ho menit 🙄 🙄. A inak sa robil, ako keby som ja nic ohladom rozchodu nehovorila. Ako keby bolo vsetko v najlepsom poriadku 🙄 🙄 🙄 🙄.

riana12
12. júl 2009

No a jo, poobede dojde 🙄

riana12
12. júl 2009

Tak ja uz pojdem, len som chcela priblizit situaciu 🤐

zuzanockamt
12. júl 2009

Ahoj 🙂
no to su chlapi, bohuzial 🙄 🙄 🙄 ... ze zabudol odpisat 🙄 🙄 🙄 ... no ved uvidis dnes poobede, co bude 😕 😅

riana12
12. júl 2009

No este ho tu mam, ale ked uz som sa stavila sem, tak troska napisem... Dosiel, no tolka milenost, asi sa niecoho zlakol, ked sme este v noci pisali na nete. Aj sme potom hodili troska rec, som zvedava, co bude neskor 🙄.
No idem ja zase prec, paa 😉 Vecer sa sem este stavim 😉

riana12
12. júl 2009

Uz som tu, pred vyse polhodkou mlady odisiel.
Ktoze tu? Nik? 😕

riana12
13. júl 2009

Dobre ranko 🙂
Kto tu dnes?

riana12
13. júl 2009

Nespiteeee 😝

zuzana0612
13. júl 2009

ahoj riana. ja som teraz dorazila do práce. dnes budem "trochu"dlhšie, tak som prišla neskôr

riana12
13. júl 2009

Zuzka, akurat odchadzam na obedik, potom mozme podebatit 😉 Tak ak sa da, pockaj na mna 😀

zuzana0612
13. júl 2009

ok, budem tu, kým nepríde pani zo softw.firmy, čo mi bude robiť s pc, potom ma odpojí a nebudem môcť robiť nič.

zuzana0612
13. júl 2009

riana a už ste teda aj niečo s mladým poriešili?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre