Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzana0612
16. júl 2009

ahojte baby. dobrú tému ste si začali z rána, výraba ľadu. zišiel by sa. ja som mala včera v robote otvorené dvere a okno a pustený ventilátor a ako som chodila hore dole po chodbe z jednej kancelárie do druhej, tak večer ma potom bolelo oko.
teraz ma bolí z toho tepla hlava

bamb27
16. júl 2009

ja by som potrebovala namiesto stolicky nejaky sedaci kupel .... v ktorom by som bola ponorena po krk a len ruky by som mala vonku aby som mohla tukat do klavesnice

riana12
16. júl 2009

No Bamb, uvidime, ako sa dnesny den vyvrbi. V praci riesim, co a aktualne vyskytne a ja nikdy dopredu neviem, co sa stane 😅. Co sa tyka toho tepla - sice klimu mame, ale co z toho, ked nam ju kolegyna vypne a otvori okna, nech sa vetra? 😖 Ja uz sa z toho dovodu rano ani neunuvam klimu zapinat, rovno tie okna otvorim, kolegynka ju potom zapne, bo ta si este nezvykla na fakt, ze nam tu klimu ta druha hned po jej prichode vypne...

bamb27
16. júl 2009

hahahaaa... no veselo tam mate, ja som tiez taky clovek ze niektorych ludi strpim v svojej blizkosti az potom co absolutne rezignujem na ich divne zvyky...

riana12
16. júl 2009

cloveku uz ine neostava 😔

bamb27
16. júl 2009

horsie je ze take mam aj doma... nie s muzom, ten je super... ale este byvame s jednou kamoskou (z ekonomickych ale aj zotrvacnych dovodov) ...mame ale vyhliadnuty jeden krasny byt, dufam ze vianoce budeme travit tam... a dufam len my dvaja ...no teda dufam ze ja budem uz 2 v 1

riana12
16. júl 2009

drzim palce, nech vam to vyjde co najskor 😉

a ty ako dneska?

bamb27
16. júl 2009

ja sa dneska zase varim v robote... ale teraz mam taku celkom pohodovu pracicku, len vyzaduje si to vela googlenia..a ja furt zabludim sem...
vecer budem cakat trpezlivo doma na muza... dufam ze sa nevrati moc neskoro v noci

riana12
16. júl 2009

takze ty takto v robotke znasilnujes uja Googlea? 😕 😀 😀 😅

bamb27
16. júl 2009

no veru, chudiatko ten si so mnou uzije... ale inak viem velmi dobre Guglit, uz som macher....

riana12
16. júl 2009

no sikulka si 😵

bamb27
16. júl 2009

akurat ze ten gugle gfunguje skvele, len ja neviem nastartovat moju hlavu a kreativitu, nevies ako na to?

riana12
16. júl 2009

a co tam hladas? 😕

riana12
16. júl 2009

no najlepsie si je dat pauzu od premyslania, skus chvilu pockat, mozno to bude zrazu taky "bum!" a hned ta to napadne 😉 u mna to tak vacsa funguje

bamb27
16. júl 2009

ved hej... ale na "bum" uz cakam 2 tyzdne, este mam na to nejaky tyzden, tam myslim ze ten casovy stres privola aj "bum" a bude
kuk IP

riana12
16. júl 2009

a najlepsie sa rozmysla pod stresom - teda ze vymyslis take veci, co by ta normalne nenapadli.
aj to mam odskusane. a celkom casto... 😀

bamb27
16. júl 2009

hej hej, to funguje aj na mna, vtedy zapinam na vyssie obratky...

zuzanockamt
16. júl 2009

Ahojte 🙂
posuvam nas vyssie, lebo uz sme boli na druhej strane 😅 😕 😅
doobeda sme sa boli zase kupat na jazere, bolo omnoho menej ludi ako vcera ... moznoze kvoli tej velikanskej burke, co tu bola v noci

riana12
16. júl 2009

Ahoj Zuzi a voda bola aka? Studena, tepla? Bo ja rada iba teplu 😀 😀

zuzanockamt
16. júl 2009

ahoj riana ... voda bola dost studena ... ja som sa len tak namocila a väcsinou som polihovala na slnku, ale MM plaval ako divy cely cas 😀 ... jemu studene nevadi 😅

riana12
16. júl 2009

No ja by som sa tiez iba opalovala 😀

zuzanockamt
16. júl 2009

vcera vraj bola teplejsia voda, ale kedze v noci dost lialo a dnes uz nie je tak horuco ako vcera, tak sa to prejavilo aj na telote vody a pocte navstevnikov 😀

riana12
16. júl 2009

no muzik mal aspon viac miesta na sebarealizaciu 😀

zuzanockamt
16. júl 2009

no tohej ... to je obrovske jazero, tak sa tam vojde dost ludi a väcsinou sa len opaluju alebo plavaju na clnkoch a nafukovackach ... ak zajtra pojdeme, tak odfotim a dam foto na pokec alebo FB 😉

riana12
16. júl 2009

😉 😵 😵

zuzanockamt
16. júl 2009

inak vyzera to tam nadherne ... podobne ako tie zabery z juhoslavie z filmov o indianoch 🙂 😵

riana12
16. júl 2009

uverim, az ked uvidim 😀 😀 😀

no ja sa nateraz rozlucim, pomalinky sa uz balim na busik. idem sa vecer zase opit mojitkom, tak dam vediet 😀 😀 😀

zuzanockamt
16. júl 2009

a ako sa robi to mojitko??? ... aj ja chceeeeeeeem 😅 😅 😅 😀

riana12
16. júl 2009

no ja este vylepsujem recepturu, dneska vecer este skusam zas, tak by som ti dala vediet, presne mnozstvo z kazdej prisadky 😉

zuzanockamt
16. júl 2009

oki ... tak som zvedava 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre