Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
14. aug 2009

ahojte,
aj my sme dnes dosli z Kosic 😉

etuska
14. aug 2009

Riana-princip sledovani je zalozeny na tom,ze pocas neplodnych dni vidis v mikroskope "beztvaru strukturu"-take rozne bodky a podobne somariny 😅 a pocas plodnych dni "papradovitu strukturu".

Doslovne sa tam pise toto:

Dokonca aj ovplyvnenie pohlavia plánovaného potomka je do istej miery možné. Ihneď po zmene bodkovanej štruktúry pri tvorbe náznaku papraďovitých štruktúr býva počatých viacero dievčat, zatiaľ čo pri najhustejšej štruktúre „papradia“ v období tesne okolo dozrievania vajíčka sa zasa darí počať chlapčeka. Dôkladné každodenné sledovanie slín sa teda v týchto prípadoch rozhodne oplatí.
MUDr. Radim Uzel CSc.

etuska
14. aug 2009

nech je to pravda alebo nie-dolezite je ,ze sa hadam koncom roka zadari zdrave babatko-to je to najdolezitejsie 😔

janina.m
14. aug 2009

ahojte,
mozem sa k vam pridat? Ja som taky totalne predsnazilkovy zelenac. Planujem byt snazilka zaciatkom 2010 a zaujal ma ten mikroskop. Nurala som trochu ohladom toho po nete a chcem si ho kupit. Nestoji az tak vela i ked babeny ho dost kritizovali, ze je to pomerne nespolahlive. Kym sa mi ocisti telo po hak, tak by som ho pouzivala do konca roka ako "ochranu". Uvidime ci zaberie 😀 Ked nie, tak budeme tiez radi 😵

etuska
14. aug 2009

ahoj Janina,
jasne -vitaj medzi nami 😉

etuska
14. aug 2009

ja som HAK vysadila v maji.Teraz to riesime tak ,ze cez plodne dni pouzivame kondom a neplodne nic 😅 a zatial to funguje.Pre istotu som si kupila ten mikroskop-mam ho este len od stredy a zatial sa moje pozorovania zhoduju s kalendarom 😅
a snazilkovat chceme zacat niekedy v novembri/decembri-podla situacie

janina.m
14. aug 2009

🙂 dakujeeem. asi sa mi nepodari poprecitovat vsetko, co je v tejto teme, tak sa snad dostanem postupne do obrazu 😎
etuska, ty snazilkujes prirodzenou cestou zatial? 🙂 Pri prvom mimi si sa ako stala tehu? Lahko a jednoducho? 🙂

etuska
14. aug 2009

Jani-ani dozadu necitaj-radsej napis nieco o sebe 😉
Hej,hej-prirodzene sa zatial chranim pred tehu 😀 a prve mimi bolo totalne prekvapko a podarilo sa neplanovane na prvy sup 😅

janina.m
14. aug 2009

Ja mam hak este na dva mesiace a potom to chcem stopnut - po dlhych rokoch. Som zvedava, ze co na to moj cyklus. Ja uz si ani nepamatam, ake je to mat mrsky "prirodzene". Chcem pauzu po hak pred tehu, kvoli cisteniu 🙂

etuska
14. aug 2009

aj ja som to tak citila-hoci lekari tvrdia ze vraj sa da v pohode a velmi rychlo otehotniet ihned po vysadeni HAK-chcela som mat tiez pauzu od hormonov

etuska
14. aug 2009

Brala som HAK cca 2-3 roky-uz si presne nepamatam-ale cyklus som mala hned po vysadeni pravidelny (28-29 dni)

janina.m
14. aug 2009

Mne moj gyno nabulikal, ze najlepsie je hned po vysadeni. Lebo ja by som straaaasne chcela dvojicky 😀 ale ked som si co to precitala, tak radsej prestavku po hak a jedno zdrave mimi.
Ja beriem hak uz deviaty rok. Buduci rok v januari mam 30. No mne uz zacinaju biologicke hodiny robit tiki tiki a crn. mm ma uz 35, tak mame najvyssi cas na mimi. Ale manzelia sme len od novembra 2008. Doteraz sme sa nahanali za byvanim, pracou a tak, ale povedali sme si, ze 2010, by to mohlo konecne byt 😀

etuska
14. aug 2009

nam sa dcerka narodila v r.2004-to sme boli pomerne mlade ucha 😅 a teraz si vravime,ze je najvyssi cas na surodenca kym som mlada,krasna a plodna 😀

janina.m
14. aug 2009

Kolko mas rockov, ked sa smiem opytat. Tipujem 27 😀

etuska
14. aug 2009

29 😀

etuska
14. aug 2009

u nas to druhe tik-tak chytilo mojho draheho 😀 tak stale len o tom druhom babu basnil,ze ma tou myslienkou nadchol 😅

janina.m
14. aug 2009

No tak to si presne moja kategoria 😀
MM sa mi ma zajra vratit z dovolenky. Tento rok nam to nevyslo ist spolu, bo som ochorela 😠 A nechcela som mu pokazit radost, lebo cely rok sa na to tesi - jazda po Slovensku na motorke 🙂 Tak isiel len s kamaratom 😎

etuska
14. aug 2009

veru-treba si v lete oddychnut 😀
my sme cely jul cestovali po Slovensku a teraz trochu oddychujem u nasich a MM uz maka.
Ozaj-kde pracujes?

janina.m
14. aug 2009

Pracujem v Nitre, vo firme co posobi v automobilovom priemysle 😖
Ty si v zahranici - aspon podla pasu 😀 Kde konkretne? Predpokladam, ze ste tam vsetci, ty-mm-vase mimi 🙂

etuska
14. aug 2009

ano-vsetci sme vonku-poslem IP 🙂

janina.m
14. aug 2009

to je super, ze ste spolu. Tak to ma byt, vtedy vsetko najlepsie funguje. Pre mna osobne by bolo velmi tazke, keby sme mali byt dlhodobo kazdy v inom state 😅 Ale nastastie nie sme 😎 😀

etuska
14. aug 2009

ved my sme si aj vraveli-bud ideme vsetci,alebo nikto 😀

janina.m
14. aug 2009

etuska, dakujem ti za spolocnost 🙂 idem uz haji, nech sa trochu doliecim, zajtra ale hodim kuk sem. bru noc 😀

etuska
14. aug 2009

dobru noc Jani 😅
aj ja uz pomaly pojdem-dnes sme mali perny den.
pekny vikend 🙂

riana12
15. aug 2009

Ahojte babulky 🙂 Ja mam daky nefukcny net od vcera 😝 Tak som na chvilku ukradla net nasim 😅
Vcera som dosla z robotky, o siestej podvecer zalahla do postele, zobudila som sa o pol tretej nadranom, opat zaspala o pol stvrtej a zobudila o pol deviatej. No neviem, co to bolo so mnou, ci vycerpanie z celeho tyzdna a potrebovala som to dohnat? 😕 Neznam...

riana12
15. aug 2009

Babky, uz druhy den mam pokazeny net 😠 Teda neviem vlastne, co je pokazene, ale dost ma to jeduje 😠

Vitam ta, Janina 😉

zuzanockamt
15. aug 2009

Ahojte 🙂
vitaj jani 🙂 ... tak to mas manzela skoro v takom veku ako ja 😉 ... MM bude mat 35 v januari 😀

etuska
15. aug 2009

ahoj Zuzi 😉

riana12
16. aug 2009

Ahojte babky 😀

lubka89
16. aug 2009

ajojte babenky🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre