Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
12. okt 2009

Juuj baby-nestresovat a sexovat treba 😀 😀 😀 -ale najma uzivat si -to sa mi hovori,co?
My uz domace ulohyy davno hotove-dost toho dnes mali 2 knihy+jedna uloha na rozmyslanie 😅 .No a cakam kedy dojde MM z anglictiny-dnes bol 1.krat -tak sa tesim na komentare.

Nelynka-vitaj-ako sa ti dari?
Juuj,tak az taku zimu mate na SVK?Ale na slovenske Vianoce sa uz teraz tesiiiiim

zuzanockamt
12. okt 2009

nely ... si to nepochopila ... to bol len vykrik do tmy 😉 ... a aspon vdaka BT presne viem,kedy bola ovu, kedze mi zmizli priznaky,tak som to nevedela

nelynka
12. okt 2009

no zuzi bohuzial to ako vykrik neznelo...
ale to je jedno..v kazdom pripade vela statsia...snad do 30ky stihnes 😀

zuzanockamt
12. okt 2009

erika ... veru, teba sa teraz dobre radi 😀 😀 😀 ... po vojne je kazdy general 😉 😉 😉

riana12
12. okt 2009

etuska, ahojky 🙂 aj ja mam uz s braskom hotove ulohy 😀 mama bola dneska na rodicku a dosla odtial s tym, ze na niektore veci musela odpovedat ucitelke, ze nevie, lebo ona sa s braskom neuci, ze to by sa musela opytat mna 😅 ono aj brasko, ked ja nie som doma, on si s mamou ulohy urobit nechce, ze on si ich bude robit iba so mnou. samozrejme, ked som mimoo domu aj na noc, tak ich spolu urobia, ale inak ho mama neprinuti, nech si s nou k tomu sadne, vzdy len za mnou dobehne 😅

zuzanockamt
12. okt 2009

nely ... jasne, ze mi nikto navod neda ... no dufam aj ja, ze do 30-ky budem aspon tehu a ked to nestihnem, tak aspon ostanem potom dlho mlada vdaka detom, ked ich budem mat neskor ... musim byt optimistickejsia,lebo zase budem zle spat

etuska
12. okt 2009

Zuzi-ani sa nenazdas ...juuuj,ja verim ze do 30ky aj 2 stihnes 😉
Riana-tak to si teda super segra 🙂

zuzanockamt
12. okt 2009

erika ... nestihnem ... to by som musela byt tehu uz teraz a druhe hned za nim 😀

etuska
12. okt 2009

alebo dvojicky 😀

riana12
12. okt 2009

Zuzi, no nebyt toho, ze som sa mi v devine namiesto gympla viac zapacila priemyslovka, tak dnes studujem asi na pani ucitelku 😅

zuzanockamt
12. okt 2009

no to hej ... to by som brala ... ale nemame geneticke predpoklady

zuzanockamt
12. okt 2009

riana ... dobre si spravila, ze sa ti ta priemyslovka zapacila 😉 😉 😉

etuska
12. okt 2009

moja teta ma dvojicky-ale neviem ci je tam teda velka sanca,ze by sme mali my-akosi som to nestudovala 😅

zuzanockamt
12. okt 2009

my dvojicky v rodine nemame a ani MM nema, tak ja som to ani nejako neriesila

riana12
12. okt 2009

Zuzi 😀 😅

zuzanockamt
12. okt 2009

riana ... no velmi sa nesmej a bud rada, ze nemas tolko stresov a taky smiesny plat 😀

etuska
12. okt 2009

http://www.sk.articlesphere.com/Article/The-Sym...

toto som vygooglila-idem precitat 😀

riana12
12. okt 2009

Zuzi, ale ja sa nesmejem tak, ako si to ty pochopila 😅

etuska
12. okt 2009

No-ten automaticky prelozeny clanok teda nemal chybu-ze "stvorpostelove" 😀

zuzanockamt
12. okt 2009

riana ... no to je mozne,lebo uz je pokrocila hodina a ja som hore od 5:00,takze uz je moj prah chapavosti dost znizeny 😀 😀 😀

etuska
12. okt 2009

Zuzi-ako sa pacilo MM na priprave?

zuzanockamt
12. okt 2009

erika ... MM je momentalne v BA kvoli praci, takze v priprave bude pokracovat az v januari ... ak vobec

zuzanockamt
12. okt 2009

ja odchadzam spat,lebo rano zase vstavam o 5:00 ako kazdy pracovny den 😝 ... tak dobru noc

riana12
12. okt 2009

no aj ja som uz otapena, ale to ja cely den... 😝 este mam aj svalovicu vsade 😝

etuska
12. okt 2009

bru nocku Zuzi 😵
Riana-neviem ako ty,no ja este idem mrknut postu a potom asi prichystat veci na zajtra a tiez hajat 😵
tak bru nocku kočky 😵 😵 😵

riana12
12. okt 2009

no ja si musim ist nachystat oblecko, veci do skoly, veci na prespatie u mladeho, nieco sa este skusit naucit a spat...
ale sa mi nechce, jednak na skusku a jednak sa trepat do ZA, ked bude taka zima... brrr... a ako hnusne u nas fuka.. 😝

etuska
12. okt 2009

tak nech ti vyjde skuska-neboj zmaknes.
Taak asi uz musis vytiahnut teple oblecko.
bru nocku

riana12
12. okt 2009

tak aj ja zelam dobru nocku 🙂 a uvidime sa az tak v stredu

riana12
13. okt 2009

Ahojky,tak ma tu máte 🙂 Píšem z mobilu,bo som este len vo vlaku. Je tu niekto? 😨 Mala som byť túto noc mimo domu,ale vyzerá to,že domov nakoniec predsa len idem. No čo už :-/

zuzanockamt
13. okt 2009

Ahoj riana,
a to ides zo ZA? si bola na tej skuske? ... a co si mala spat u mladeho?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre