Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
1. nov 2009

no idem ja spat,lebo uz je dost hodin a rano treba vstavat ... tak dobru noc 🙂

evitkamalicka
1. nov 2009

dobru noc

riana12
1. nov 2009

dobru noc Zuzi 🙂
no pojdem uz aj ja, aj ked spat este nie, iba sa pomaly ulozit k telke, este daco zlopnem na neskoru veceru, dopozeram Superstar a chcem mrknut Particku a Fringe. pozeravate niektora?
tak sa zatial majte pekne, paa 😉

etuska
1. nov 2009

no kocky-lucim sa tiez-idem si dat neskoru veceru,aby mi zajtra rano nebolo zle 😝
Evitka-vela zdaru pri snazilkovani-nech ma Adamko coskoro partaka/partacku na hranie 🙂
pekny tyzden

riana12
2. nov 2009

Ahojte babulky 🙂
Tak zase novy pracovny tyzden 😝 Aj sa mi tu cez vikend akosi nakopilo prace, idem teda dalej pracovat.

etuska
2. nov 2009

ahojte kocky.
tak ja som mala dnes "sokove rano"-MM chodi na 7a.m do prace a stare auto mu neslo nastartovat-tak som ho pekne krasne musela odviest-nejako som to prezila a aspon som sa potom rychlo najedla,aby mi nebolo zle.

Praca ubehla dnes nejako rychlo-idem nieco prichystat na obed.Hadamtento tyzden ubehne rychlo-buducu stredu idem na ultrazvuk-konecne.Uz teraz som zvedava,lebo mam taky citak,ze by mohli byt aj dvojicky-taak mi narastlo brucho-alebo zeby to bolo tym,ze som mala pred tehu par kg navyse...? 😀

Uz musim pomaly premyslat nad MM darcekom-cochvila ma 30 a pomaly uz aj zacat hladat vianocene darceky,kedze letime na SVK 13.12 a tam sa mi uz nechce vobec behat po obchodoch.
pekne popoludnie 😵

riana12
3. nov 2009

Dobre ranko 🙂
No ja som vcera bola dost zaneprazdnena, aj dneska asi, ale este uvidime. Bola som vcera po dlhom case s kamaratkou jednou, najprv sme trocha po obchodom pobehali a potom sme si sadli, pokecali. Bolo fajn 🙂
Dnes uz musim zabrat s ucenim, vo stvrtok mam skusku a taaak sa mi nechce 😝 Ale musim...
Aj ja by som uz mala pomalicky nakupovat darceky, budem koncom novembra nieco zhladuvat.

Etus, jeej, takze uz na ultrazvuk? 😵 Potom sa prid pochvalit 😉 A tvoj doki dava aj fotku z ultrazvuku?

duska1122
3. nov 2009

ahojte buduce snazilky aj ja sa musim uz zamysliet nad darcekmi aby som iich nezhanala na poslednu chvilu, ako vzdy. za chvilu pride drahy dnes konci o 4 hurra. snad nebude zapcha 😀 no riana snad to rychlo zmaknes.

zuzanockamt
3. nov 2009

Ahojte 🙂
tak ja sa nad darcekmi zamyslam uz dlhsie, ale ostava stale iba pri tom ... ako sa poznam, zase budem kupovat na poslednu chvilu a my s MM si mozno kupime az po Vianociach, lebo asi az potom budu vyraznejsie akcie na to, co chceme
ja som behala po obchodoch dnes a kupila som si pekny svetrik, tak aspon nejaka radost 😅

etuska
3. nov 2009

ahojte kocky,
No veru Riana-uz sa neviem dockat-ked som bola tehu s Miskou tak som bola na Usg tusim v 5-6tt a teraz taaak dlho cakat.
Vlastne az buducu stredu sa stretnem s "midwife" a potom budem chodit tusim len k nej.U lekara som bola en u GP(to je vseobecny) a ten ti nic dokopy nepovie,ani krv,ci moč mi vtedy nevzal-to sa robi az v tom 10tt vraj.Vravim-tu je uplne iny system-aj "zospodu" ma pozeral GP-ale to este pred tehu ked som si dala robit tie testy-cytologiu.Gynekologovia sa s tebou zaoberaju len ak mas ine problemy,alebo v tehu-ale kedy netusim.

Ja varim neskory obedik, o chvilu pride MM z prace.

Co kupujete ne Vianoce svojim polovickam????
Miske chceme kupit Lego-alebo podobnu stavebnicu...-este uvidime-a nasim som povedala nech jej kupia len "boby"-hadam bude sneh 😀-aj tak je tu vacsina hraciek v UK lacnejsia,tak som im vravela nech ejj nic ine nekupuju-ak tak skor nejake slovenske knihy,prac. zosity...
pekne popoludnie 😵

zuzanockamt
3. nov 2009

erika ... veru v UK je to podla mna uplne katastrofalne s tou starostlivostou o tehotne zeny ... v tomto mame oproti nim fakt navrch ... my s MM by sme si chceli kupit digitalny fotak ako spolocny darcek, lebo este ziadny nemame 😅 , lebo MM nechce len taky obycajny, on je do toho dost fanatik a ten idealny, co nasiel stoji so vsetkym az okolo 350 €, co je aj dost ... tak cakame, ci nahodou po Vianociach nebude aspon o cosi lacnejsi, lebo mi pride dost divne dat 3/4 z vyplaty na fotak 😅

etuska
3. nov 2009

No Zuzi-tak to je riadna palka.
My sme si kupili sice digitalny,ale len taky malicky za cca 70 libier.Predtym sme mali tiez digitalny-ten stal takmer tak ako ten vas vysnivany-ale aj dobre posluzil peknych par rokov-MM si ho vsak kupoval este davno ked zacali digitalne fotaky-vo Svajciarsku-a oproti slovenskym cenam bol fakt lacny.

zuzanockamt
3. nov 2009

ja som tiez chcela len taky obyc, ale to uz mas taky aj v mobile, tak naco fotak ... takze kupime nieco lepsie ... na tych foto to uz bude aj vidno potom 😵

riana12
3. nov 2009

Duska, tak ako? Boli/neboli zapchy? 🙂

Etus, no pokial nemas teraz komplikacie, ze sa citis relativne dobre, tak v podstate ani nie je dovod, aby ta stale doki prezeral 🙂 Aj ked maju tam u vas divne sposoby, ze kontroluju tehotnu az v 10tt 😒 A pred tym nic, ani najzakladnejsie vysetrenie 😒

Zuzi, no radost si treba robit 😉 Ja som si napr. vcera kupila salik, mali uz daky vypredaj, tak ho mam za €4.55 😵

No ja na Vianoce polovicke nic nekupim. Nemam akej 😅 😝 Tak namiesto toho kupim nieco pekne pre seba alebo si tu sumu, co by som inak do toho vrazila, odlozim na "horsie casy" 🙂

zuzanockamt
3. nov 2009

riana ... len neodkladaj ... urob si radost ... v case krizy treba vraj minat, aby sme podporili obchod a ked bude dobre, tak zase setrit ... len neviem, kto podpori nas 😀 ... tak to si za peknu cenu kupila ... ja som minula 11€ za svetrik, ale co uz ... veeelmi sa mi pacil, tak ho zajtra aj hned hodim na seba, nech si ide obzriet skolu 😀

riana12
3. nov 2009

Zuzi, vsak to, ze radsej minat, nech obchody zarobia, tie potom maju na vyplaty predavackam a na vyplatenie tovaru dodavatelom a dodavatelia maju na vyplaty pre svojich zamestnancov a inych veci... atd. atd 😀

zuzanockamt
3. nov 2009

veru tak, riana ... aj ja si tak hovorim ... naco budem setrit a hlavne kvoli komu 😖 ... MM sice nema robotu uz skoro rok, ale sa mi zda, ze si mozem teraz viac dovolit, ako ked sme pred dvoma rokmi obaja robili ... dobry paradox 😀

riana12
3. nov 2009

no zaujimave, Zuzi 😕 😅

zuzanockamt
3. nov 2009

vsak zaujimave ... nechaaaapem 😀 😀 😀 ... a stale sa len ti ucitelia stazuju, ze ako maju malo a ja sa mam takto paraaaadne 😀 😀 😀

riana12
3. nov 2009

teraz som si az precitala poslednu vetu jedneho tvojho prispevku o tom svetriku, ze si pojde skolu obzriet 😀 😀 😀 no ked si tak predstavim, ako svetrik pusu otvori a rozmysla, ze "co to cudo, v ktorom som, len moze byt 😕 a co tie divne kriciace drobizgy okolo mna 😕" 😀

zuzanockamt
3. nov 2009

😀 😀 😀 ... to jedna moja kolegyna raz povedala, ked sme sa jej pytali, ze ci ma nove nohavice ... povedala, ze hej v lete som si kupila a tak si vravim, ze vy ste este v skole neboli, tak podte sa kuknut 😀

riana12
3. nov 2009

nahodou, je to zlate 😀, ked sa tak clovek bavi aj oblecenim a nie len s ludmi 😉

zuzanockamt
3. nov 2009

hej, ved zlate 😀

riana12
3. nov 2009

no normalne a zivo si viem predstavit, ako by to vyzeralo, kebyze maju svetrik/nohavice/topanky oci a pusinku. to by bolo 😀 😀

etuska
3. nov 2009

No baby 😀 😀 😀
Ja prave pijem po dlhej dobe kafe 3v 1 😅
Riana-aj ja si vravim,ze sa celkom tesim ,ze ma kazdu chvilu niekto nevysetruje-ako pri dcerke-resp. co som tehu,tak zatial nikto.
Hoci kamoska vravela ze ju cele tehu nepozerali zospodu-len 2x mala Usg-tak to sa mi uz zda za vlasy pritiehnute 😅 😕 -ale tu je to tak-ak chces nejake vysetrenie,tak sa postazujes ze ti je zle-kamoska chcela ist na Usg este raz,tak vravela dokimu ze krvacala a bez mihnutia oka jej ultrazvuk spravili aj ju prezreli-ale nerobia to pausalne.

No vidite-vy sa vytesujete ze ake lacne veci ste kupili a ja som uz 11 libier za oblecko daaavno nedala-ked ja vacsinou po sekacoch beham a teraz sa mi taaak nechce 😅

zuzanockamt
3. nov 2009

erika ... ved taku slabu kavicku mozes, nie? ... ja som nemohla teraz tyzden kavu ani citit, ale uz sa to zlepsilo ... ale ja pijem vzdy len 3 v 1

etuska
3. nov 2009

hej Zuzi-slabu si mozem pokojne dat-ale nejako mi nesla na chut az teraz po dlllhej dobe 😀

Riana-to by bolo ako z rozpravky 😀

riana12
3. nov 2009

Etus, no co , paci sa ti nasa debata o svetriku? 😀
A ty si nemala nutkanie troska dokiho naklamat, nech drobciatko vidis skor? 😅
Inak, ked si vezmes, libra je viac ako euro, nie? 🙂

zuzanockamt
3. nov 2009

ja moju dokinu chcem tiez oklamat,ked budem tehu, nech ma da na PN,aby som sa nemusela vlacit do skoly, lebo to mam dost komplikovane s tym dochadzanim

riana12
3. nov 2009

Etus, tak ja mam nahodou rada rozpravocky 😵

Baby, ja som dneska mala kavu a potom som do seba supla este 2 plechovicky energetickeho... iba tak, ze som na to chut mala. Ale co to so mnou robilo poobede? Len som spat chcela 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre