Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
3. nov 2009

Baby, som ja normalna, ked mam chut zhanat noveho chlapa? 😕 😅 😖

duska1122
3. nov 2009

to on len ked vie ze pisem o nom , zvedavy je. tak parky ja moc nemusim ale sestra ich dava malemu na veceru ked sa jej nechce varit.

duska1122
3. nov 2009

riana keby si nemala chut tak by ti neco bolo. 😀

etuska
3. nov 2009

Riana-ano,ano-si normalna 😀 😀 😀 😀 -ved preco nie 😅
No baby-uz fakt bezim prec 😀

zuzanockamt
3. nov 2009

riana ... si uuuuuplne normalne ... obcas mam aj ja chut na zhananie noveho chlapa ... to vies ... manzelsky stereotyp 😀 😀 😀 🤐

riana12
3. nov 2009

ale ked som ja len kratko po rozchode, este ani nie 3 tyzdne a ja uz chcem novy material pod rucicky 😀

zuzanockamt
3. nov 2009

riana ... ved to nevadi 😀 ... ja som vo vztahu 6 rokov a tiez chcem novy material obcas 😀 😀

riana12
3. nov 2009

Zuzi, ale to je asi troska ine ja a ty, nie? 😅

zuzanockamt
3. nov 2009

no ty nemusis mat pri tom pomysleni vycitky svedomia ... ale ja ano ... takze mas pravdu, je to ine 😀

riana12
3. nov 2009

a ja tie vycitky aj mam 😝 ze to akosi aj na moje pomery chcem skoro 😕 😅

zuzanockamt
3. nov 2009

aaaale prosim ta, neries, ci skoro alebo neskoro ... ked je prilezitost, treba sa jej chytit

riana12
3. nov 2009

tak nedbam teda... len keby este nejaka dobra dusa ku mne prikvitnut chcela 😀

zuzanockamt
3. nov 2009

neboj, prikvitne 😉 🙂

riana12
3. nov 2009

no necham sa prekvapit, aj tak mi ine neostava 😅

zuzanockamt
3. nov 2009

pride vtedy, ked nebudes cakat 😉 😉 😉

riana12
3. nov 2009

a ked ja chem teraz? 😀 to chcem tak moc? 😔

zuzanockamt
3. nov 2009

to ako ja ... aj ja chcem teraz babo a nic 😒 ... to chcem tak moc? 😅

riana12
3. nov 2009

Ale ja asi moc chcem, tak nic nemam 😀 Lebo chcem chlapa, ktoremu nebude robit problem so mnou travit volny cas, nebude sa vyhovarat, ked sa s nim chcem len tak rozpravat a nech ma normalny vztah k sexu a to mi na zaciatok bude bohate stact 😀 😀 😅

zuzanockamt
3. nov 2009

ved to nemas take velke naroky si myslim ... ale vazne

riana12
3. nov 2009

Nuz ale to by som potom aspon v tom minulom vztahu bola a vidis, nebolo to vobec ono 😔 Alebo som robila nejaku chybu a preto to je tak, ako je?

riana12
3. nov 2009

Teraz inak zacinam pocitovat, ze ma chytaju chute zacat na mladeho nadavat, aky bol zly, co vsetko nedobre robil 😅 😕 😔 😠 ☹

zuzanockamt
3. nov 2009

len si ponadavj poriadne ... urcite si to dotycny zasluzi 😀 😀 😀

riana12
3. nov 2009

Vsak to bude, ked ma chyti taka depka silna 😀 😀 😀

zuzanockamt
3. nov 2009

ja sa lucim, idem do postele, este kuknem telku trosku a spat ... tak dobru noc zelam 🙂

riana12
3. nov 2009

tiez zelam dobru nocku, pa 🙂

etuska
4. nov 2009

ahojte kocky,
ako ste sa dnes mali?
Ja rano zase ako obvykle 😝 -buchticku som este na ranajky zvladla,no banan sa babatku nepozdaval,tak mi ho reklamovalo 😀 😝

Dnes som sa aj pousmiala nad tym ze nie vsetci vodici v UK su az taki pokojni ako sa zdaju-tak kamionisti urcite nie... 😀 jednemu som "mierne vliezla" do cesty-to znamena-ze musel chudacik trosku pribrzdit-normalne na mna potom asi 2x zatrubil-aj ked som odbocovala uplne inde-blbec jeden 😠 -ale z CD-ka mi hralo prave "Tak uz sa nehnevaj laska moja"..... 😀 -tak som sa nad tym uz len usmievala-predsa sa tym nenecham vytocit 😀 😀 😀

Prave sa napchavam chlebikom s rybacou pomazankou a paradajkou 😀 a idem uvarit nejaku dobru polievocku.Hadam sa nerozprsi a pojdeme podvecer na kratku prechadzku.
pekne popoludnie 😵

riana12
5. nov 2009

Ahojte, tak len podam kratucku spravu, dnes som bola na skuske, zdarne som sa jej zbavila, tak sa tesim a teraz si idem asi troska zdriemnut, lebo som spala len 3 hodky 😅
Som zvedava, co bude zajtra v praci, cakam, ze zase kopu roboty, to sa mi obvykle stava, ze ked som prec, tak v ten den sa tam toho nakopi viac, ako za cely tyzden 🙄

A vy ostatne sa dnes ako mavate? 🙂

duska1122
5. nov 2009

ahojte tak ja tiez len kratku spravu , dnes ma akosi zacina kvarit chripka , boli ma hlava ako kona, a to este nemam veceru . dnes je drahy moj do piatej a mne karfiol od 3 stoji v drese 😖
riana super ze to mas za sebou dufam ze to aj dobre dopadlo, ale urcite hej. tak sa dobre vyspi 😀

riana12
6. nov 2009

Ahojte 🙂

duska, ty sa dneska ako citis? dufam, ze lepsie nez vcera 😉

Ja som si vcera poobede pospala asi 2 hodky, potom take 3 hodky som len v posteli polihavala, aj ked som zaspat nemohla, bola som uplne ako mechom prastena a potom som zaspala opat a uz som sa zobudila az dnes rano 😀 Ale este by som prijala spanok naviac 😅
A dnes si stale myslim, ze je pondelok 😀

etuska
7. nov 2009

ahojte kocky,
ako vikendujete?
my varime neskory obedik a upratujeme,vonku je sychravo tak sa nam nikam nechce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre