Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
7. nov 2009

Ahoj Etus, no celkom fajn, akurat ma dneska neprijemne zaskocila MS, dosla mi po 13 dnoch 😕 Uz som napisala dokimu mail, nech ma v pondelok co citat 😀 A bola som s braskom v obchode, ze len kupime cestovinky a ryzu a nakoniec sme nakupili tolko, ako by mal byt obchod mesiac zatvoreny 😀

A ostatne ako?

etuska
7. nov 2009

Riana-hmm-tak to dost divne,ze?-mne sa to nikdy nestavalo-mozno na zaciatku v puberte-ale to som malaa obdobie medzi cyklami skor dlhsie.

Pozerala som nejake napady na vianocne dekoracie na "artmame"-tak asi nieco zacneme pomaly s Miskou tvorit pre nasich malych kamaratov,rodinku,znamych...-aspon nejake male mile darceky a pohladnice 😅
idem pohladat material-zatial sa moje lasky vytesuju pri hrani mikada 😅 😅 😅

riana12
7. nov 2009

Etus, pozerala som si dnes tak grafy teplot a mam to veruze od augusta riadne pobabrane... Rozmyslam, ci je to ciste fyzickeho charakteru alebo je to sposobene iba psychikou 😒
Ked nieco porobite, potom pofotite? 😅 😉

riana12
8. nov 2009

Ahojte, dnes nik? 😕 Co ste zaujimave porabali cez vikend?

Ja som dneska starsiemu braskovi nakazala, nech napise list Jeziskovi 😀 (teda nech mne napise nejaky zoznam, co vsetko by pripadalo do uvahy, ze by chcel na Vianoce). Ked to bude mat hotove, ja si z toho nieco povyberam a az pod stromcekom zisti, co dostal 🙂 Pri ostatnych netusim, co mladsiemu a co rodicom 😒

etuska
9. nov 2009

ahojte baby,
Riana-my sme vcera poobede boli v Glenariff Forest Park-neskor hodim fotky na FB.Dali sme si 3km prechadzku tak som mala na konci uz dost.

Rano mi bolo opat zle 😖 -ale uz teraz sa tesim v stredu na 1.Usg 😵

riana12
9. nov 2009

etus, no tebe tie tt naskakuju jena radost 😉

a mna teraz zase chyta taka depka, ze som sama, este ajtuzbu mat babo mam normalne vacsiu... 😖 asi mi to len hormony blbnu, vsak ked mam aj ten cyklus teraz taky dovrzany 😕 🙄

kto da nejaky vtip do eteru? ja zacnem 😅
dnes som chcela v praci povedat, ze "siesteho januara na troch kralov" a urobila som z toho "na sest kralov" 😀

zuzanockamt
11. nov 2009

Ahojte 🙂
riana ... s tymi depkami nie si sama 🙄 ... dnes mi klesla BT, takze uz cakam MS ... zase 🙄 🙄 🙄 ... ja sa jej nezbavim asi nikdy 🙄 🙄 🙄

etuska
11. nov 2009

ahojte kocky,
tak som sa dnes aj v duchu nasmiala na Usg.Cakala som nejaky normalny a namiesto toho mi lekar vravel ze ten pristroj je starsi ako ja-takze nemame ani fotecku -ale babatko je OK,ma vsetko co ma mat,srdiecko pekne bilo a rozmery ma zodpovedajuce 11tt.

Zaciatkom decembra som objednana k midwife. Trochu som sa tesila ze bude fotecka,no nevadi-hlavne ze je babatko OK.A lekar mi dal aj lieky proti nevolnostiam.

etuska
11. nov 2009

Zuzi-ako sa ti pozdava ta stranka:www.bocianoviny.sk ????
Nasla si tam nieco co ta zaujalo?
No a aj ked nemam rada statistiky-citala si asi kolko trva zdravemu paru pocatie babatka?-tak to hod za hlavu a ak mas pochybnosti-chod k dokimu.Drzim palce

zuzanockamt
11. nov 2009

erika ... tak to je fajn, ze aspon si male videla a ze je v poriadku ... v UK je to zdravotnictvo fakt divne ... a ze vraj vyspely zapad

etuska
11. nov 2009

To teda hej Zuzi-ked som videla ten ultrazvuk-tak som sa v duchu musela smiat,ze my u nas na vychode SVK mame lepsie 😀 😀 😀 -ale na dalsi scan uz idem do nemocnice a tam vraj maju uz moderne.... 😅

zuzanockamt
11. nov 2009

tak aspon to, potom uz budes mat aj foto ... ja som sa uz tiez v malom kustiku duse zacinala tesit, ale dnesok ma zase vratil do reality

riana12
12. nov 2009

Ahojte babulky 🙂

Etus, dolezite, ze si drobceka videla, vyzera byt zdravucky, pekne rastie a prospieva 😉 Na foto je vzdy cas 🙂

Zuzi, no to su take chvilkove stavy, dneska sa zase citim uplne vyborne. Sice som malo spala, ale rano som velmi svizne vyskocila z postele, este skor, nez obvykle... Vyzera to byt na fajn dnicek 😀 😵

zuzanockamt
12. nov 2009

Ahojte 🙂

tak ja som uz dostala MS dnes, tak som nadsena 🙄 ... brucho ma boli a tak 🙄 ... idem zajtra na sono v ramci prevencie ... a na pohovor s Dr. 😝

etuska
12. nov 2009

Zuzi-tak daj vediet ako si dopadla-hadam bude vsetko OK 😵

zuzanockamt
12. nov 2009

erika ... na sone bude vsetko Ok a stavim sa, ze Dr. mi povie, ze sa "snazime" "len" pol roka, tak sa este nic nedeje ... ako keby sme mali aj s MM 20 rokov 😝

etuska
12. nov 2009

Zuzi-ale moze ti doki zistit ci mas ovulku-nie?

zuzanockamt
12. nov 2009

erika ... ovu pravdepodobne podla BT mam

riana12
13. nov 2009

Ahojte babulky 🙂

Dnes mi je taaak fajn 😵
Ja som si vcera obvolala konecne dokiho, dokonca som dostala termin, na ktory dava surne pripady 😅

zuzanockamt
13. nov 2009

Ahojte 🙂
tak ja som absolvovala prehliadku uspesne ... vsetko je OK, aj sono aj cyto, len mam maternicu obratenu dozadu, co ma asi 15 % zien a zvykne sa to brat ako dovod neuspechu pri otehotneni, ale moja dokina ma zjavne iny nazor, povedala, ze to vobec nevadi a ze to je v pohode a podla nej je 14 mesiacov este kratka doba, mam sa vraj ozvat az ked sa nam nebude darit 2 roky, vraj mam cas a nemam sa kam ponahlat ... takze si to vsetko zariadim sama a budem sa informovat u nas v Heliose v tom centre, co si oni o tom myslia, lebo podla mna za 14 mesiacov, ak nie je ziaden problem uz decko musi podarit

etuska
14. nov 2009

Zuzi-no je dobre pocut viacerych odbornikov,takze napad je to dobry...A co na to MM?-myslim s aktivnym snazilkovanim????Uz sa teda dietatku nebrani?
drzim palce. 😵

Riana-som rada ze si taka vytesena 😵 😵 😵

Moj zaludok ma stale hneva-uz som sice asi 2 dni nevracala,no stale mam pocit akoby som mala pokazeny zaludok,nic mi nechuti a aj ked sa najem,tak mam pocit ze som hladna a poriadne mi netravi.
Hmmm-asi zacnem pit Actimel alebo co-kedze kapusta mi nejde na chut-resp. nic mi teraz nechuti-ani sladke ani slane,kysle....-hadam sa to coskoro zmeni 😅

Idem pokracovat v upratovani-dom-hotova pohroma 😝 😀

Buduci tyzden oslavuje MM 30-ku tak budem mat plne ruky prace-kedze chceme robit party 😝
pekny dnicek 😵

zuzanockamt
14. nov 2009

erika .. no MM sa nejako nebrani, ale ani sa nehrnie do toho, ale berie to tak normalne, ze teda to dieta raz bude ... ja to snazenim sa nenazivam, proste budeme robit to, co doteraz a dufat, ze dietatu sa uraci dotrepat sa aj k nam ... a samozrejme od noveho roka sa budem informovat aj v centre

riana12
15. nov 2009

Ahojte babulky 🙂
Prajem peknu nedelu. Co dnes noveho?

Etus, dufam, ze tie nevolnosti resp. pocit skazeneho zaludka prejdu coskoro, ved uz si 12tt, uz je nacase, aby ti drobcek dal pokoja 😉

Zuzi, co som citala, tak zeny otehotneli aj s obrateou maternicou, ani o nej nevedeli... Tusim su vtedy dobre polohy odzadu, ci tak nejak. Ale aj tak je, ako ty aj Etus vravite, skonzultovat to s viacerymi odbornikmi. To nikdy nie je naskodu 😉

A ja budem mat dnes super vecer, juuuj, uz sa neviem dockat 😵 😵 😵

zuzanockamt
15. nov 2009

riana ... hej, niektore zeny otehotneju hned a ine sa snazia roky ... je to tak 50 na 50 😉 ... a coze mas vecer za akciu ?😕

etuska
15. nov 2009

ahojte baby,

pri citani blogov som natrafila na inspirativny recept,aj s dokladnym postupom 😀 😀 😀

http://jankes.blog.sme.sk/c/210262/Granadir.html

prajem pekny tyzden.
MM ide v stvrtok na interview-su 3ja uchadzaci,tak som zvedava.... 😕
v piatok ideme s viacerymi ludmi z kostola na Bowling a potom na veceru 😅
predbezne na sobotu planujeme party k MM 30-ke a v nedelu asi pozveme nasich susedov a bratrancovu rodinku na obed-"busy week" 😀

zuzanockamt
15. nov 2009

erika ... tak to je super, ze manzelovi sa naskytla prilezitost na novu pracu ... som zvedava kedy aj MM nieco objavi

etuska
16. nov 2009

ahojte kocky,
U nas dazdivy den 😝
Zuzi-tesim sa ze MM ma aspon sancu a za pokus to stoji.

Inac dnesny den sa zacal pre mna fakt "uspesne"-na parkovisku pre personal sme sa "tukli" s jednym rodicom-totiz dost prsalo,ja som cuvala-on tiez a akosi sme si nevsimli ze cuvame v rovnaky cas-nastastie my mame vzadu gulu a isla som velmi pomalicky,tak ani na jednom aute nie je ani skrabanec-len ma rozculilo to,ze som cuvala kvoli tomu,aby jedna mamicka mohla vyjst z parkoviska a ten otecko tam tiez nemal co hladat-je tam velka tabula "striktne len pre personal" -no furt je to tam rano napchate a rodicia tam drzo parkuju aj ked dobre vedia,ze tam vyvolavaju len chaos,kedze v tom case prichadaju aj ucitelia,ktori chcu zaparkovat.Nacase aby uz bolo hotove nove planovane parkovisko....

Potom som sa rozpravala s kolegynou ohladom platu a vyzera to tak,ze ak chcem vobec nejake zvysenie platu(na ktore mam narok) -tak asi budem musiet kontaktovat odbory.Jej vraj tiez nechceli zvysit plat a potom uz teda museli (nehovoriac o tom,ze moji kolegovia maju 3x taky plat ako ja )-takze hoci nema taketo veci rada,za svoje peniaze sa clovek musi bit vsade...

riana12
17. nov 2009

Ahojte babulky 🙂

Vcera som tu napisala taky dlhsi prispevok a net mi skapa, takze aj sprava sa mi neodoslala 😠 Tak som nahnevala a uz som sem ani nedosla. V poslednej dobe ma ten net a aj konik hnevaju a ja nemam na to nervicky 😅 😅 😅

Dneska som si dospala predchadzajuce nedospate noci, tak je to parada 😵
A najlepsie - mama ma dnes narodky a co som jej kupila nejaku kozmetiku a este nejaku drobnost, tak netusim, kam som to schovala 😖 😝 (kupovala som to davnejsie a aby mi to nenasla skor, tak som to potrebovala dobre ukryt)

zuzanockamt
17. nov 2009

riana ... 😀 😀 😀 ... tak treba vsetky skryse prehladat a hadam najdes 😀
ja som sa tiez dnes dobre vyspala, lebo vcera sme s MM trosku ponocovali a v nedelu vecer som tiez isla neskoro spat ... a teraz si farbim vlasy a upratujem ... este ma cakaju nejake pisomky poopravovat, ale do vecera este casu dost 😀

riana12
17. nov 2009

Zuzi, no uz som nastastie nasla 😉
A mas vela tych pisomiek?

Beriem teraz brasku do obchodu, lebo sme spolocne vypili jeho dzusik, co mal mat zajtra na desiatu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre