Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
5. dec 2009

MM si kupil taky strojcek tu v UK a odvtedy ho pokojne striham doma aj ja-su tam aj nastavce-tak je to pohoda-vcsinou 3 a 6mm-na 0mm by som ho neukecala 😀 -a pouziva ho aj na skratenie briadky 😅

My tiez oblecko az po Vianociach-cakam na zlavy..

ale este premyslam nad nejakym prekvapkom-no uvidime...

zuzanockamt
5. dec 2009

tak MM ma asi len na polovici hlavy vlasy, takze to uz dava na 0 mm a to iste aj bradu a fuzy a vydrzi mu to v takom relativne pouzitelnom stave 3 - 4 tyzdne ... strihavala som ho kedysi ja, ale teraz to uz dlhsiu dobu zvlada sam, ja len skontrolujem, ci je to OK 🙂

etuska
5. dec 2009

tak to mas bez prace 😀
prave som pozerala nejake spololocenske hry:

http://www.pricemania.sk/katalog/spolocenske-hr...

napr. taky carcasonne,alebo Osadnici z katanu su super hry-pred rokmi sme to hrali u znamych-teraz akosi nie je cas-ale MM ma taketo hry rad -ale su teda dost drahe ako púozeram...

zuzanockamt
5. dec 2009

carcasonne mame doma, ale nejako sa tomu nevenujeme ... MM bude radsej cucat na telku 🙄 😠 ... ale ja som rozmyslala, ze by som kupila scrabble

etuska
5. dec 2009

no aj na to som tu pozerala-nestoji tu vela-ale mali by sme teda len anglicke... 🙂

zuzanockamt
5. dec 2009

tak ja anglicke zase nechcem 😀 ... ale to by som si nechala asi az na jeho narodky, lebo v polke januara bude oslavovat 35-ku 😝 😀

etuska
5. dec 2009

no idem ulozit Misku spat-u nas sice o hodinku menej,no aj tak uz zvycajne davno spi..a u nas ako v tanku-bodlo by aj upratat a pomaly aspon vytvorit miesto na ulozenie kufra-aj darceky sme chceli kupovat a akosi enbol cas a to uz buducu nedelu rano letime 😝

zuzanockamt
5. dec 2009

aj u nas je ako v tanku, ale nic sa mi nechce ... mala by som uz aj vianocne upratovanie robit, ale absolutne sa mi do toho nechce ... som sa dokonca rozhodla, ze tento rok asi neurobime ani stromcek ... bude stacit par vetviciek do vazy a koniec

etuska
5. dec 2009

tak to vianocne u nas asi nehrozi 😀 😀 😀 -uplne n´budem spokojna ak stihenma take obycajne 😀
my zase budeme mat stromcek aj tu aj na SVK-tu sme minuly rok kupili umely a je celkom pekny-jaaaj a Zuzi si mi akurat pripomenula,ze sme ho chceli stavat dnes-ale uplne sme na to zabudli 😀 😝

...a na SVK budeme mat taku "metlu" 😀 lebo ten co maju nasi sa uz inac nazvat neda 😀 -ale urcite si tiez donesieme nejake vetvicky a uzijeme si tu vonu.
dobru nocku 😵

zuzanockamt
5. dec 2009

my mame taky maly umely stromcek, ale asi ostane tento rok zavrety v gauci ... väcsi sa nam do bytu nezmesti a takyto maly sa mi ani nerata ... a celkovo mi to pride take divne pre dvoch ludi robit take ceremonie ... naveceriame sa a kukneme telku aj s tymi haluzami vo vaze ... tak zelam teda dobru noc 🙂

etuska
5. dec 2009

mne osobne sa paci aj taky veniec sz caciny zaveseny nad stolom a ozdobeny-ale nemame ho kam zavesit 😅
bru noc

zuzanockamt
5. dec 2009

no to by som ani ja nemala kam zavesit, lebo stol mame hned vedla okna, takze by mi tam zavadzal 😅

zuzanockamt
6. dec 2009

Ahojte
http://www.fertilityfriend.com/home/25173d ... tak a je to jasne 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ... zase dalsi mesiac o nicom ... mozem sa ja na to vykaslat 🙄 🙄 🙄

riana12
6. dec 2009

Ahojte 🙂 No clovek tu nie je a vy sa tak rozkecate 😀

Zuzi, hlavu hore...

zuzanockamt
6. dec 2009

riana ... a ty co tak zduchla vecer? ... ci si bola nahanat Mikulasa? 😀 😀 😀
... sa ti povie, ze hlavu hore ... uz ma to nebavi

riana12
6. dec 2009

Zuzi 😀 😀 😀 Nie Mikulasa som nenahanala... preco? 😅

zuzanockamt
6. dec 2009

no len tak 😀 ... ked si sa tak vytratila 😉 🙂 😀

riana12
6. dec 2009

ja som si uz potom aj k telke sla sadnut a tak 😉

etuska
6. dec 2009

cafte kocky,
my sme si doobedu varili kapustnicku-resp. MM navaril-lebo sme obaja akisi nachladeni 😝
poobede sme sli s Miskou na party jej spoluziaka-nechali sme ju tam,zatial sme si isli dat do Subway-a bagetku,kym sa ona hrala na ihrisku(takom indoor-ovom 😅 ) -isli ju potom mrknut-ale zabavala sa paradne,tak sme ju tam este hodinku nechali a isli zatial mrknut nejake kufre-lebo potrebujeme nejaky vacsi a poriadny.

MM ide dnes do nocnej,stihli sme postavit stromcek a varim este Miske cestovinky s makom-vikend pomaly za nami.
Jaaj a rano bolo pocut z izby radostne""mami,oci,aha co mam v cizmickach" 😀

riana12
6. dec 2009

ahoj Etus, tebe tie tyzdne krasne naskakuju 😵
mali ste super den 😉

riana12
7. dec 2009

Dobre ranko, babulky 🙂

Kto sa tesi do noveho pracovneho tyzdna? 😀 😀 Asi nikto... 😅 Aj ked mne je celkom fajn, neviem, doma mi to ide akosi pomaly, som vtedy nervozna a tak 🙄

Mna mozno aj ovu prekvapila. Ja som si ju zaznackovala, lebo mi to ide hore, tak ktovie 😕
Sice sa nesnazim, ani nic, ale je to pre mna adrenalin riadny 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/riana

zuzanockamt
7. dec 2009

Ahojte 🙂
riana ... no mozno teda ovu nakoniec bola, ked ti Bt stupa ... je to ozaj adrenalin, to ti verim ... kukni na moj graf, dnes som myslela, ze klesne zase o kusok alebo teda ostane na tych 36,7 a rano zase hore na 36,9 ... ale stale citim, ze to uz - uz dostanem ... som zvedava, co zajtra rano nameriam, lebo dnes som 13 DPO a vzdy na ten 14 DPO prisla MS, tak uvidime, co bude zajtra 😝

etuska
7. dec 2009

ahojte kocky,
tak dnesna navsteva u "midwife" bola teda "rychlovka":prisla som tam -moja midwife Brenda tam nebola-ale nejaka ina aj so studentkou.Dala som jej vzorku mocu-aby vylucila infekciu,zmerali mi tlak,potom ta starsia ukazovala studentke ako sa co urcuje...a popocuvala som si srdiecko babatka 🙂

No dokopy som tam bola cca 15minut-kebyze cestujem kvoli tomu do ineho mesta-tak ich prizabijem 😀
Najblizsie idem do nemocky 13.1-to uz bude ten velky Usg v 20tt-tak by som chcela ist aj s MM a Miskou,lebo som si dohodla termin poobede.

Juuuj- v nedelu letime na SVK-tak sa tesiiiim i ked nic este nemam zbalene a darceky pokupene len minimalne 😝 -akurat vcera som objednala cez net nejake knihy-ze trosku podporime aj slovensku ekonomiku 😵

riana12
8. dec 2009

Ahojte babulky 🙂

No Zuzi, snad ma to nesklame 😀 😝 Aj ked by to bol teda riadne dlhy cyklus... Aj tak uz nadsluhujem o tri dni viac, aky zvyknem mavat najdlhsi cyklus 😀
Ty teraz bud hlavne v pohodke a zbytocne sa nicim nestresuj... Aj tak bude, co ma byt a clovek si tym premyslanim velmi nepomoze 😉

Etus, noeste ze to mas u vas v meste, fakt teda rychlovka... To muselo byt krasne pocuvat, ako bije take malicke srdiecko 😵
No nemas uz vela casu ani na balenie ani na kupu darcekov 😅 Ale ved daceky sa daju este vzdy vyriesit, ked uz budete na Slovensku 😉 Napr. v ramci chodenia po vianocnych trhoch a tak 🙂

etuska
8. dec 2009

ahojte kocky,
no objednala som nejake knihy cez internet-tak mam o starost menej+nejake drobnosti som kupila a zvysok uvidime 🙂

riana12
8. dec 2009

etus a tie knizocky, to ti uz pridu na SK, ze? 🙂

etuska
8. dec 2009

Riana-ano-objednavala som zo slovenskeho internet. obchodu 🙂
bezim okupat Misku-mrknem neskor.
pekny vecer 😵

riana12
8. dec 2009

Baby, no mne teraz na vecer tak prislo fajne zle a to brucho boli, ale uz je to minimalne na jeden ibik, este som si ho nedala, ale budem musiet dat ☹

zuzanockamt
8. dec 2009

Ahojte 🙂
ja som zase chora ... nemam hlas a kaslem ako o zivot ... zajtra idem k lekarke a potom som si zobrala volno 2 dni do konca tyzdna ... rano som mala riadny pokles, ale MS tu este stale nie je, hoci uz je 14 DPO a lutealnu fazu mavam 13 dni ... uz nech pride, nech je to vsetko kompletne ... choroba aj MS dokopy, nie je nic lepsie 😝 😝 😝
http://www.fertilityfriend.com/home/25173d

riana12
8. dec 2009

Zuzi, no ja by som zas kolkokrat bola vdacna kombinacii choroba-MS, lebo si mozem lezat v posteli pod zamienkou choroby a v skutocnosti tak odpocivat kvoli vycerpavajucej MS...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre