Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
19. feb 2010

mama dneska chcela kupovat male ponozticky, ale netusim ani ja a dokonca ani ona, ze na co to bude doma trcat 😅
inac, mam male podrozrenie, ze nasa macicka moze byt tehu 😅 asi tak mesiac dozadu ju tato vyvrel omylom z domu... nevieme presne, ako sa von vobec dostala, lebo je to ciste "bytova" macka, uz sme mysleli, ze ju viac neuvidime a ona sa zrazu po dvoch tyzdnoch u nas zas objavila... bola uplne vychudnuta, asi si nevedela zaobstarat vonku dost jediva... ktovie, kade sa tulala... nuz ale k podstate - teraz zerie a zerie, nevie sa dojest, uz je to takto 3 tyzdne, mozno aj viac... a stale by sa len maznala, predtym taka nebola... hehe, niekde som citala, ze zrave byvaju tehu macicky, tak neviem, neviem, ci to nebude aj nas pripad 😅 😅 😕 😕 ale musime este nejaku dobu pockat, aspon dalsi mesiac, mesiac a pol, kym nieco budeme naisto vediet... 😒

etuska
19. feb 2010

Riana-zeby mamina kupovala ponozky pre macku 😀 😀 😀

riana12
19. feb 2010

Etus, nieeeee 😀 😀 A tehu macku som spomenula az ja dnes 😅 Mama v poslednom case lamentuje, kolko by ona zrala a ze jej nestacia ani megadavky granuliek, mliecka, maska, ze by este chcela...
A ponozticky male macicky nenosia 😀 😅

nordi
19. feb 2010

ja sa uz chcem osamostatnit a vy si co prajete?

etuska
19. feb 2010

Nordi-ja som uz 6rokov vydata a 2-hy rok byvame samy,tak je to parada 🙂

riana12
19. feb 2010

nordi, kebyze mam zabezpecene aspon najnutnejsie zazemie a partner by to citil rovnako, tak sup na babatko 😅 ale zatial sa to neda, tak si musim, hold, pockat... 😉

nordi
19. feb 2010

aj ja chcem byt uz sama s priatelom,preco nemoze kazdy dostat raz za zivot byt zadarmo?

nordi
19. feb 2010

alebo raz za zivot milion,alebo aspon pol

riana12
19. feb 2010

aj ja sa pytam... 🙄

nordi
19. feb 2010

ako je to s vypadavanim vlasov pocas a po tehotenstve?

zuzanockamt
19. feb 2010

erika ... mna zatial prsia nebolia a ani ziadne zmeny na nich nevidim ... su rovnake ako predtym
nordi ... ja si uz prajem len väcsi byt ... a aby mal MM pracu ... inak mi nic nechyba ... ale prezijeme aj bez toho
riana ... no maciatka v ponozkach by boli zaujimave ... ale vzhladom na velkost maciatok, tak by ste kazde z nich mohli supnut do jednej poznozticky ako do spacieho vaku 😀

farbu uz mam na hlave ... o takych 20 minut mozem ist zmyt ... MM sa tiez rozhodol, ze sa ide strihat, tak som ho hned zastavila, ze ja prva, lebo ked sa mi nasackuje aj s tym strojcekom do kupelne, tak sa tam hodinu nedostanem

nordi
19. feb 2010

ej tak budete fesaci obaja , 🙂 a ake saty mas alebo kostym

etuska
19. feb 2010

Zuzi-neprides aj k nam-potrebujem dofarbit vlasky 😀 -v decembri som sice bola u kadernicky,ale uz to odrasta 😝

Nordi-no to by bolo veeelmi jednoduche-ak by sme stale dostali to co chceme.Ani my nie sme este vo svojom a dlho este nebudeme-ale byvame uz konecne sami a je nam dobre 😵

Mne v tehu ,ani po porode vlasy nejak extremne nevypadavali,trosku ano,ale nie je to take strasne

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... ako je to s tymi vlasmi, tak to neviem ... ale zistim 😀
aky kostym a ake saty??? 😕 😕 😕 ... ved nejdem na ples ... obyc oblecko ... ved to mame len normalne rodinne stretko
a MM si striha takto vlasy a bradu raz za 3-4 tyzdene na 0 mm

riana12
19. feb 2010

Zuzi 😀 😀 😀 😀
Ked uz sa Etus hlasi, aj ja by som si prosila nafarbit vlasy 😅

Babyyy, ja mam uz nenormalne vela cisto bielych vlasov 🙄 Ale ja som na ne v podstate pysna 😀

zuzanockamt
19. feb 2010

erika, riana ... ze ake pohodlne 😀 😀 😀 ... co mna to stoji premahania kym sa dokopem k tomu, aby som si zafarbila vlasy a nie to este dalsie dve hlavy 😀 😀 😀 ... ja sedive este nemam ... ale mam kopec vrasiek na cele, musim kupit nejaky speci krem ... ved to uz ako budem v 30-ke vyzerat 😀

nordi
19. feb 2010

hej dievcata,zvyknete si aj vy nahmatat hrcku na prsiach?

nordi
19. feb 2010

zuzi jaaaaaaaaaaj a ja uz vas obliekam do gala 🙂

zuzanockamt
19. feb 2010

nordi ... ja neznasam velke akcie a ziadne take handry na tieto prilezitosti ani nemam 😅

etuska
19. feb 2010

Nordi-ja som si nahmatala este v puberte,kamoska tiez,tak sme cele vystarsene sli na gyndu -kamoska mala nastastie nezhubny nador-ktory isiel hned von a mne doki vravel,ze su to len zvacsene mliecne zlazy pred menstruaciou.Odvtedy som s tym problem nemala

zuzanockamt
19. feb 2010

ja si nic nehmatam, tak ani nic nenajdem 😅

nordi
19. feb 2010

to je asi najlepsie,nic nehmatat 😉

nordi
19. feb 2010

kolko je teraz materska 3 roky

riana12
19. feb 2010

nordi, no ja som zatial s hrckou problem nemala, klop-klop, ale mam prsia len same mliecne zlazy, skoro ziadny... takze ja doslova citim kazdu mliecnu zlazu...

riana12
19. feb 2010

nordi, ano 3 roky 😉

nordi
19. feb 2010

nedrieme sa vam?

nordi
19. feb 2010

tak to mozno aj ja mam len mliecne zlazy hadam

riana12
19. feb 2010

mne aj hej, ale cakam, kedy pracka doperie a utekam vyvesat...

zuzanockamt
19. feb 2010

materska je pol roka a rodicovska do tych troch rokov ... ja ak bude vsetko ok, tak by som chcela ist ten dalsi skolsky rok do skoly naspät ... to bude mat male akurat rok ... ale ak by si MM nasiel pracu, tak vydrzim aj doma 😀

nordi
19. feb 2010

mne sa dako vyzyvuje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre