Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
16. mar 2010

tak ak mas nizke teploty, tak to hej, to asi tehu nebude ... musim ja niektore rano zmerat, co budem mat 😅

no treba to nejako ovladat, aby si aj ty o chvilu nepocitala tt 😅

etuska
16. mar 2010

Zuzi😀

smolka
16. mar 2010

no baby,dneska mi to niako anglicky nepali,niakym zahadnym cinom som sa teda prihlasila na www.fertilityfriend.com, zatial mi vyhodilo len kalendar, k tomu grafu sa ako preklikam??

smolka
16. mar 2010

jéééj preklikala som sa zahadne znova ;)) no vidim,ze samouk som priam rodeny :D :D

zuzanockamt
16. mar 2010

smolka ... casom na to prides, ja som bola zo zaciatku mimo ... ale potom v pohode ...a to som merala len 6 cyklov, skoda, ze som si to neodsledovala hned po vysadeni HAK, by som bola mudrejsia

riana12
16. mar 2010

Zuzi 😀 😅 😅

Smolka, sikula 😉

S malym braskom som si teraz pozrela film Votrelec vs. Predator 2... Brasko asi 2/3 filmu schovany pod paplonom, ale kukat musel 😀 A dokonca si tu najdrsnejsiu scenu pozrel, no snad sa mu nic nebude skarede snivat 😅
Ale ja som bola taka ista, ked som bola mala, tiez som si musela kazdy horor pozriet, co v telke davali 😀

riana12
17. mar 2010

dobre ranko, babulky 🙂
ako sa dnes mate?

smolka
17. mar 2010

ahoj,
no dneska som konecne bola vo fitku po tyzdnovej povinnej pause a som tam,kde som bola...na zaciatku..jááj kedy si ja to telicko spevnim..ale tesim bo nab.tyzden odchadzam s manzelom na svadobnu cestu 🙂 daleko od reality,ktora ma neprestava prenasledovat.. 😒

baby ete som sa cela opytat na tu bazalnu teplotu,staci to zacat merat po kramoch???

riana12
17. mar 2010

smolka, jeeej, na svadobnu cestu? a kam sa chystate? 🙂
BT ti kludne staci merat az po skonceni MS, je to v pohode...

zuzanockamt
17. mar 2010

smolka ... no aj mne by sa zisla nejaka cesta a nemusi byt ani svadobna 😀 ... my sme s MM svadobnu cestu nemali ... ja sa uz tesim na vikend, ma byt vraj celkom fajn pocasie, tak musime niekam vybehnut, lebo uz som asi 3 mesiace nikde nebola 😝

zaira1407
17. mar 2010

Ahojte.
Zdravim smolku 😉
ako sa mate? fu ,,,no mne je v poslednej dobe tak zle od zaludka, ze zacinam rozmyslat,ci si nekupim test 😕 ,aj ked si myslim, ze by bola iba jedna palicka ...mam uplne prekysleny zaludok ,papala som Activiu 😝 ze sa to mozno upravi a kupila som si Sulinku
smolka aj ja som mala Helicobactera....mala som take antibiotika taku trojkombinaciu na to...a probitotika si papala?
v sobotu si kupim test....28.mam dostat kramy -takze ked tak rozmyslam tehu nie som ...nekupujem test... 😠 ☹ ....ani sama neviem akeho dam samjlosa.... 😲
zajtra sa nestretneme , ze to tu nema fungovat...tak sa majte pekne ,ma byt konecne krasne počasie 😀 😀
smolka kedy si mala svadbu?

zuzanockamt
17. mar 2010

zaira ... ak mas dostat MS az 28-meho, tak na test je veeeeelmi skoro a zle ti este ani nemoze byt 😉 ... mne zacalo byt zle az v 11-tom tyzdni a aj to len mierne ... a teraz by si mala byt podla tej MS akurat v obdobi ovu alebo tesne po ovu 😉

etuska
17. mar 2010

ahojte kocky,
tak mi mame tento tyzden doma "lazaret"-Miske bolo od piatku do pondelka zle-hnačkovala,zvracala-uz je dnes OK,no stale mam dietku-velmi davam pozor na to co zje.Ona je inac slaby jedak-a teraz po chorobe musime ist na ten zaludok postupne-aby zase nezastrajkoval.

MM mal dnes v praci volno,ale tiez je nejaky chory.Rano bol este na nakup a navaril kuraciu polievku a potom ho uz len "klepalo" od zimy 😝 -dal si paralen a isiel si lahnut.

ja som spala cca 2 hodky poobede,ale tiez ma boli cele telo-nejaka viroza,ci co... 😖
Este prezit zajtrajsi den a hadam cez vikend si uz konecne oddychneme.

zaira1407
19. mar 2010

Ahoj !
Ako sme tu po novom.... 😕 chvilu mi to potrva kym sa tu zorientujem 😅 .
zuzanockamt-no ved prave ved len teraz by som mala mat tie "plodne dni" takze test si nekupim,a zaludok sa akosi umudruje .
dnes som piekla nepravy trdelnik -no viete aky bol fajnovy hned som si ho poznacila ze OK 🙂 to ja tak zvyknem ked nieco nove skusam aby som vedela po pol roku , ze co to bolo dobre alebo nie ....staroba 😎
juj a dnes bolo pekne -ale este bolo citit ze to je zatial take studene slniecko ..ale uz zacina to je podstatne .
etuska - dufam, ze misku to prejde...no chuda to nie je nic moc ani pre dospelaka 😖
riana -kde si ?

zuzanockamt
19. mar 2010

ahoj zaira 🙂

ja akurat varim na zajtra ... brokolicovu polievku a ryzovy nakyp, este by som rada nieco pri telke pozehlila a zajtra uz len kuplenu umyjem a MM povysava ... chceme zajtra niekam vybehnut, ked hlasia dobre pocasie 🙂

etuska
19. mar 2010

ahojte kocky,
Miske je uz OK,tak hadam si tento vikend uzijeme .
Mne dnes cely den tvrdne brucho-ale to preto,ze som vela chodila-tak sa ani necudujem.Dala som si Magnezium a vegetim 😅

riana12
20. mar 2010

Ahojte 🙂
Ja vikendujem, klasika, u priatela... Nic extra nove, iba ma to podbrusko pobolieva, uz som sa aj parkrat tej bolesti prelakla, myslela som, ze to ide MS... ale nic... takze ak ma to este v pondelok bude boliet, ozvem sa dokimu... 😔

etuska
20. mar 2010

Riana- u priatela a nudit sa? 😀
ja som dnes od skoreho rana na nohach.MM siel o 7a.m do robotky a potom este pomahal s niecim susedovi.Ja klasika-varenie,upratovanie...a poobede zase MM zuslachtoval okolie domceka a Miska pobehovala po zahrade-a ja som si zatial "schrupla" 😀

smolka
21. mar 2010

caute kocandy,ako ste wkndovali?
no kukam,ze mame novu verziu..celkom nice..Jedna ste sa ma tu pytala,kedy som sa vydavala tak to bolo 15.8 2009 😉
Ako som tu uz spominala,odchadzame na svadobnu cestu,a ja som si pomylila den odletu,takze uz teraz nic nestiham skrz skoly - radooost 😖 Tak dufam,ze let bude fajn a na dovolenke sa mi hadam konecne rozpletu rozumove zavity,aby boli schopne znova ist na plny pohon (statnice) a potom pride juuuun a sup sup miesit dievcatko 😝
no super som si to podelila 😀

zuzanockamt
21. mar 2010

smolka ... tak to si este cerstva manzelka 🙂 ... no pekne si si to naplanovala ... snad ti to aj takto vyjde 😉 ... ja som prestala planovat asi pred rokom a pol ... aj tak sa veci deju tym spravnym sposobom, hoci sa to mozno na prvy pohlad nezda 😉 🙂

riana12
21. mar 2010

ahojte baby 🙂

etus, no hej, chvilu som sa nudila, bo priatel tu mal kamarata, hrali sme sa poker (iba zetoniky sme mali, ziadne peniazky 😉), popijali domaci baileys, to bolo este fajn, bola sranda... ale potom som vseeeetko prehrala a ostali sa hrat len chlapci... mne uz potom len ostalo nudit sa 😀 😀 😅
bola som chvilocku na PC, moc ma to tu ale nebavilo a bola som aj tak uplne KO, tak som si lahla chrapkat 😀

smolka a kam to idete? nejaka exotika (Egypt,...)?

riana12
21. mar 2010

Zuzi, ahojky 🙂

Inac, kam mi zmizla moja fotecka? ☹ Musim zase dat nanovo? 😝

zuzanockamt
21. mar 2010

riana ... mne foto ostala, tak neviem 😕

riana12
21. mar 2010

idem si ja urobit novu 😝 resp. dam si taku istu, ale znova si ju urobim, bo nie som doma 😀

zuzanockamt
21. mar 2010

no skus 🙂

riana12
22. mar 2010

ako vyzeram? 😀

etuska
22. mar 2010

Riana 😀 😀 😀
ja som nedavno prisla od midwife-idem spapat obed a este na 2 hodky do prace.
Uz sa nam to krati,ani si to neuvedomujem-teraz uz chodim do poradne kazde 2 tyzdne-resp. uz sa to riadne zhustuje 😅 -zaciatkom aprila idem k lekarovi a potom 14.4 na kontrolu do nemocky

riana12
22. mar 2010

etus, tak dobru chut prajem 😉
no riadne ten cas leti... 😕

etuska
22. mar 2010

Riana-dik-obedik mi dnes mimoriadne chutil.Celkovo mi zacina konecne chutit 😀 naposledy ked som sa vazila tak som mala +7kg.Odvazim sa dnes vecer-uz som zvedava-lebo Šimi je riadny žrutko 😀 -asi dobieha zameskane 😀
No bezim do prace.Pekny dnicek kočky.Konecne k nam prichadza jar-tak sa vytesujem,ze aj kvietky co sme s Miskou sadili uz pomaly vychadzaju.
Mrknem vecer 😵

riana12
22. mar 2010

etus, tak nech sa este tu chvilku, co pobudnes v robotke, dari 😉

uz nech som doma, som strasne unavena 😝 doobeda som troska krvacala, myslela som, ze to MS a teraz popoludni nic 😕 ja sa sama zo seba zmysim... 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre