Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

smolka
22. mar 2010

for riana12
ideme do Dominikanskej republiky,cez niaku cesku cestovku..Cena bola fakt dobra,ako niaka dobra dovolenka s al inclusive v Grecku or Egypte. Drzkajte sa babenky, kedze zacala jar,tak drzim prsteky na ako moj manzel vravi pucanie kvetov 😀
Krasny den Vam zelam a peknu Velku noc ;)

riana12
22. mar 2010

smolka, tak si to tam riadne uzite, oddychnite si 😉

etuska
22. mar 2010

Smolka-idem s vami... 😀 😀 😀

riana12
23. mar 2010

aj ja by som sa pridala, nemate v kufri miesto este? 😅 😀

smolka
23. mar 2010

júúúj babenky pobrala by som vas ;) ale nedaa sa.. drzkajte sa 😵

zuzanockamt
23. mar 2010

smolka ... tak ja som asi jedina, ktora po takej dovolenke netuzi ... mne by stacilo aj to, keby som mohla ostat tyzden v klude doma bez pracovneho stresu

riana12
23. mar 2010

Zuzka, no neviem, neviem, ci by si len tak povedala, ze nie, ked by ta niekto na taku dovcu zavolal 🙂

Ja som uz konecne doma, topanocky kupene, tak sa tesim 😵

etuska
24. mar 2010

ahojte kocky,
ako sa mate?
uz len zajtra a piatok rano si odkrutim a cakaju nas 2tyzdnove prazdninky 😀
Riaditel sa dnes tvaril,ze so mnou rozobera nove pracovne zaradenie po materskej 😝 -vraj uvidi podla rozpoctu-ja uz na to kaslem-zaciatkom maja nastupim na MD,na kt. by som mala byt do februara.Aj tak budeme mat noveho riaditela,lebo tento nastupuje do dochodku.Pocas MD si budem hladat ucitelsky job a ak ma v doterajsej robotke nepreradia,tak urcite pojdem tam,kde ma zaplatia....Vela vsak zalezi od toho ako sa vyvinie situacia na trhu prace 😅
pekny dnicek 😵

riana12
24. mar 2010

ahoj etus 🙂 to mas fajnovo, 2 tyzdne volna 😉

no ja v ramci moznosti aj dobre... cely den mam pocit ako by som sa nudila, pritom robit robim stale nieco, nesedim a nemam zalozene ruky vbok... ale taky divny pocit mam stale 😒

my asi pojdeme v sobotu do kina... dufam, ze sa podari a ked hej, tak sa pochvalim 😀 zatial budem cusat ako 5 penazi, lebo sa mi vecne stava, ze ked o niecom dokolecka meliem, tak mi to nevyjde... takze 🤐

etuska
24. mar 2010

No Riana-este lepsie by bolo,ak by som ich mala aspon ciastocne zapletene-ale aj tak dobre-nech teraz maka MM-ja robim uz 5rokov v kuse 😀
Idem dat Miske olovrant
pekny den 😵

zuzanockamt
24. mar 2010

riana ... no tomu ver, ze by som takej dovolenke odolala 😉

erika ... to mas fajn, ze mas 2 tyzdne volna ... aj ja chcem, ale nas uz cakaju len velkonocne prazdniny ... aj to len 4 dni a potom tahat 3 mesiace v kuse 😝

riana12
24. mar 2010

Etus, takze to si zadarmo doma? 😒

Zuzi, no neverim, kym neuvidim, nezazijem 😉 😀

etuska
24. mar 2010

Riana-ano-prazdniny platia iba ucitelom 😖 -a i ked ucitelka teoreticky som ,prakticky to nemam platene 😒 -preto tolko somrem na ten system a uvidim ci riaditel s tym nieco pred dochodkom spravi...tak ci tak si pozeram volne pracovne miesta v okoli-clovek nikdy nevie.... 🙂

Zuzi-my mame 2 tyzdne velkonocne prazdninky,potom chcem ist este na 3 tyzdne do prace a po dalsich tyzdnovych prazdninach nastupit na matersku.

Prazdniny sice nemam platene,ale aspon si setrim tyzdne,ktore potom mozem ostat s babom doma-a verim ze tych 9mesiacov zbehne ako voda

etuska
25. mar 2010

2 nove plienocky a 1 vrchne gatuse pre Šimiho su uz objednane-usetrila som viac ako 50%-kedze som ich nasla na jednom bazariku-hadam aj "naživo" budu take krasne 😀

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/etuska/album...

Idem si dopisat pripravy na zajtra a spinkat.
Pomaly prajem dobre ranko 😀 😀 😀

zuzanockamt
25. mar 2010

erika ... kde ty beries energiu, ked chodis tak neskoro spavat? ... ved ja chodim spavat okolo 21:30 - 22:00 a rano vstavam o 5:00, ale som taka unavena, ze az strach ... keby som isla tak neskoro spat ako ty, tak neviem, by som to nezvladala

riana12
25. mar 2010

ahojte, dobre ranko 🙂

etus, veru, si riadne akcna, nedodas kustok energie aj mne? 😅

zuzi, ty uz mas ake perfisne brusko, ze to tak musim povedat 😵

zaira1407
25. mar 2010

🙂 Ahojte
zravim vas, vidim ze sa mate OK -to je dobre.
Ja som momentalne v skole a cakam na jednu prednasku a potom povybavovat nejake tie veci v meste a sup domov...caka ma toho vela ...zajtra ma moja svokra narodeninky tak idem upiect nejaku torticku - asi ovocnickovu 😀 ...a neviem este co jej kupime 😕 ...
vcera som bola v Ba v nemocke s mojou maminou na kontrolu.....tak som bola trosicku casovo zaneprazdnena a potom mi nesiel internet 😠 😠 .tak sa mi nedalo pripojit ani na konika ,neviem co to ma za moresy v poslednej dobe .....asi prichadza na neho jarna unava 😀 ...
len dufam, ze nebude dnes prasat lebo nemam dazdnik 🙄 .
inak naladu mam celkom Ok a zdravotny stav Ok ...tak povedzme ze OK 😀 😀 ... dufam, ze ma to neprejde 😀
idem kuk vase fotky babulky a bruska si za nma pohladkajte 🙂 .a davajte si na pokladiky pozor aj samozrejme na seba !

riana12
25. mar 2010

ahoj zaira 🙂 no mas toho veru dost, tak nech sa ti plany vydaria 😉
tuna vyzera pocasie, ze bude dneska slniecko a teplo... len na vikend hlasia schladenie a prsavicu ☹

zuzanockamt
25. mar 2010

riana ... no uz mam riadne brucho, sa obavam toho ako budem vyzerat v septembri 😅 😕
bola som dnes na poradni a predpisala mi lieky, ktroe si mam dat, ked budem mat bolesti brucha, lebo som uz mala asi 3-krat aj ruzovy vytok, ale neviem, ci ich budem uzivat ... povedala mi, ze je tam napisane, ze nie su vhodne pre tehotne zeny, ale ze mi vraj nic ine na udraznie tehu predpisat nemoze ... tak neviem, ci ich budem brat 😝
a 7.4. idem na krv kvoli tripple testom a 19.4. dalsia poradna

riana12
25. mar 2010

Zuzi, ja by som hned take brala... ja si akurat tak mozem kukat na svoju pidi pneumaticku 😀 som zvedava, kolko uz vazim... idem sa dnes vecer odvazit... snad som zas nepribrala... 🙄 lebo aj ked sa mi to na jednej strane paci, na druhej nie, lebo je to akosi rychlo 😝 😀

zuzanockamt
25. mar 2010

noo ja mam teda poriadnu pneumatiku 😀 ... ale este normalne nohavice zapnem 🙂 ... rozmyslam, ze si kupim ten tehu pas, sa mi to celko pozdava

riana12
25. mar 2010

zuzi, ja ti stale slubujem, ze sa odfotim 😀 nebooooj 😀 😀

etuska
25. mar 2010

cafte kocky,
no u nas je stale o hodinu menej-tak je to skreslene kedy pridavam prispevok 😅 -ale uz som si slubila ze budem chodit spavat skor.

Dnes bol brutal den-domov som prisla vyzmykana ako citron-ale pozitivum je,ze som mala poslednykrat kruzok-uz len zajtra na hodinku do prace a potom 2 tyzdne prazdniny 😵

riana12
25. mar 2010

etus, veru, veru... treba chodit skor spavat, aby mal drobcek oddychutu mamu 😉
v dobrom zavidim 2 tyzdne volna 😵

ja sa idem o chvilu kupat a spat... len som zvedava, kedy sa do tej postele dostanem 😅

etuska
25. mar 2010

Riana-ja som si dnes pospala poobede asi hodku-ale asi si budem v posteli citat-nech mam aspon nohy vylozene,lebo mi zacinaju trochu opuchat 😝

riana12
25. mar 2010

no dneska to tu uzatvaram ja 😀
babulky, ja uz mam takmer 57kg 😲 a to malo jem... zvykla som si zvazit sa raz za tyzden, sledujem si to a od polky januara som pribrala skoro 3,5 kg 😒 zda sa mi to nejak moc, dokonca, ze mam moj pidi zaludok, tak aj malo jem... a furt to ide hore 😅

rano som tu ako na koni a asi to tu aj hnedky otvorim 😀

riana12
26. mar 2010

no nevravim, ze otvaram? 😀

ako sa dneska mate a co planujete cez vikend? my zajtra planujeme kino, po praci idem kupovat listky 😒
teraz v BA otvaraju nove kino, vlastne cele velikanske nakupne centrum... listky mali predavat aj cez net, ale ochechulakom sa nepodarilo spustit system na kupu online, da sa len osobne... inokedy na take hadzem bobka, ale kedze chcu braskovia ist strasne na jednu novu rozpravku prave do toho kina, a to ma akciove listky, tak tipujem, ze vsetko co ma ruky a nohy sa bude do kina hnat, len aby sa im nieco uslo... a aby som braskov potesila, tak idem listky zhanat uz dnes... a dufam, ze sa mi ujdu... 😅

etuska
26. mar 2010

Riana 😀
no bodaj by si neotvarala ked mas v praci PC 🙂
ja pracovny comp nemam ,teraz som dosla z robotky-a prazdninky mozu zacat 🙂

riana12
26. mar 2010

etus 😀 😅 ale ti je fajne, ze mas prazdninky 😉

ja o chvilu ficim na obed, ale asi si dam len nejaku bagetu... nie som hladna, som nacapana kavou a pepsi... dobra combination, co? 😀

etuska
26. mar 2010

Riana 😀
to teda hej 😀
ja som mala na ranajky corn flakes s mlieckom a pomaranc +cokoladovu buchticku 😅 -teraz som si dala Nescafe 3v1 a maly sa vrti ako divy 😀 -idem varit obedik a trosku upratat.
pekny den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre