Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
21. apr 2010

etus, ja viem, ze doma, to je ako druha smena... ale aspon si uz doma... ja tu este trcim, este otravne cestovanie, doma ma tiez caka nejaka robota... ale aspon by som bola doma...

etuska
21. apr 2010

Tak ja som si aspon podvecer trochu "schrupla".MM dovaril polievku a Miska mala rezance s makom 😀 -teraz jej cita knihu na dobru noc a ja premyslam ci ist trochu zehlit,alebo sa na to vykaslat a lahnut si.Este potrebujem dorobit nejake veci do robotky,napisat si pripravy.esteze v piatok ucim len 1 hodku,tak uz len zvladnut zajtrajsok a vikend pred nami 😅

etuska
21. apr 2010

Zuzi-zaujimave infosky o dojceni:

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/annag/

heh-a mame tu aj poradkynu-dobre vediet 🙂
bru nocku 😵

zuzanockamt
22. apr 2010

erika ... dakujem za info ... poobede kuknem ... teraz idem do poradne 😝

riana12
22. apr 2010

ahojte 🙂

etus, kedy to ides vlastne uz na matersku? buduci tyzden?
zuzi, potom daj vediet co a ako 😉

zuzanockamt
22. apr 2010

bola som v tej poradni ... nechala ma doma este do 6.5. a uvidi sa co a ako dalej ... mam brat stale ten horcik a este mi dala aj lieky Prothazin - ten je proti kontrakciam ... a samozrejme klud na posteli

riana12
22. apr 2010

Zuzi, tak to mas 2 tyzdne oddychu 🙂

zuzanockamt
22. apr 2010

no ved chvalabohu ... neviem si predstavit chodit teraz do skoly

riana12
22. apr 2010

no mas to takto dobre... oddychnes si a isto budes na tom aj zdravotne lepsie 😉

zuzanockamt
22. apr 2010

ved hej a ak sa bude dat, tak by som potom vyskusala ist zase do skoly ... uvidim ako sa budem citit

etuska
22. apr 2010

cafte kočky,
Riana-koncim buduci stvrtok(v piatok uz mam len 1 hodinu -tak to ani neratam 😅 ) a potom mame tyzden prazdnin-takze oficialne mi materska zacina 10.5,ale v podstate koncim koncom aprila 😅 Uz sa nemozem dockat-dnes ma taaak bolel chrbat a clovek sa nemoze nikam "vyvalit" 😅 😀

Zuzi-tak fajn,ze mozes este ostat doma.
Dnes som mala v skole take dost obtiehnute saty-nie su tehu,ale strecove,tak som si ich kupila,lebo sa daju nosit aj potom a normalne som videla ako sa mi hybe brucho 😀 😀 😀

MM sa vcera smial,ze ci si uz robim "zasoby pre Šimiho" a ja ze "Cooooo?"-mrknem lepsie a na tricku mokra skvrna 😅 -tak musim do prace nosit uz kojenecku podprdu aj s tymi vlozkami 😅

riana12
22. apr 2010

etus, fajn ti to teda vychadza 😉 ten tyzden, co ostava, rychlo zbehne a potom si este mozes doma odpocinut a nabrat sily, kym sa Simonko bude o slovo hlasit 🙂
ze zasoby pre Simiho 😀 😀 😵

Zuzi 😉

etuska
22. apr 2010

Riana-no hadam budem rodit az v 38-40tt ze stihnem aspon co-to prichystat,pozehlit,upratat-este som ani tej znamej nevolala co mam od nej slubenu postielku 😝 -a este nam treba premiestnit nabytok a "vymysliet " kam dat babu veci-lebo zatial ich mam len v krabiciach 😝 -mame tu malo skrin

Idem trosku upratat kym sa mi chce 😝

zuzanockamt
22. apr 2010

ja uz teraz zacinam stresovat, ze nemame nic pochystane a ani veci pre seba nemam pokupene ... mala by som pomaly zacat

riana12
23. apr 2010

dobre ranko 🙂

Zuzi, mas este furu casu, stihnes si nachystat vsetko... 😉
etus, neboj, zvladnete to isto nacas 🙂

zuzanockamt
23. apr 2010

Ahojte 🙂

no ved hej, mam este cas ... staci zacat chystat tak v 30 tt podla mna

riana12
23. apr 2010

tak-tak... ved aj v 30tt je este dost casu... 🙂 takze ziadne stresy, pekne vklude oddychovat 🙂
jaaaj, uz chcem mat aspon 17:00 😀 😝

etuska
23. apr 2010

Zuzi-casu dost 😀
ja idem akurat zavolat tej znamej ohladom postielky 😀 -lebo uz ma MM nahana 😀
Perie sa nam druha pracka veci-a to sme zatial len 3ja 😝

zuzanockamt
23. apr 2010

ja sa len bojim, ze co ak porodim skor a nic nebude hotove 😅

etuska
23. apr 2010

No ved vecicky mas od sestry,ze?-a ostatne este stihnes dokupit,neboj 😉 -pripadne da sa objednat aj online 😀

zuzanockamt
23. apr 2010

pre maleho mam, toho sa nebojim, len pre mna do nemocky a plienky jednorazove este bude treba

etuska
23. apr 2010

Plienky zvladne kupit aj MM a pre seba si napis zoznam a skus mrknut-mnozno mas co-to aj doma,alebo to stihnes kupit aj v jedno popoludnie 😉

zuzanockamt
23. apr 2010

no nocne kosele nemam urcite, ani jednorazove nohavicky, ani vlozky, ani matersku podprsenku, ani vlozky do podprdy 😀

etuska
23. apr 2010

Zuzi 😀
to som fakt vsetko kupila v 1 den-akurat mater. podprsenky mam len stare-tak si chcem este 2 dokupit 😅

zuzanockamt
23. apr 2010

ja kupim asi len 2 materske podprdy, mozno len jednu ... aby som mala do porodnice a uvidim, ci to budem aj doma nosit

etuska
23. apr 2010

ja som mala pri Miske 2 a celkom aj stacili-kym som jednui nosila,druha sa sušila 😀

riana12
23. apr 2010

jaj babulky, ako sa zapojit do vasej debaty? 😅

zuzanockamt
23. apr 2010

riana ... pockaj na ovu, potom s drahym dokladne popracujte a o mesiac sa mozes zapajat 😀
ja si citam teraz o porodnici v MT tu na konovi a MM robi zemiakove placky .. mala som na ne chut uz vcera, ale jemu sa nechcelo, tak som vcera spravila spenatovy privarok so zemiakmi a vajickom a ostalo este aj na dnes cosi, ale on to nechce jest ... ja som vcera zjedla dva taniere, hrozne mi to chutilo 🙂

etuska
23. apr 2010

Riana-napr. napis co si mala dnes na obed? 😀
ja som si akurat spravila bagetku so sunkou,syrom,salatom a paradajkou, k tomu kavicka 3 v 1 a hruskovy dzus 😀

etuska
23. apr 2010

Zuzi-spenatik by som si dala tiez 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre