Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
4. máj 2010

erika ... tak to ano ... tam ma islo porazit aj ked som tehotna nebola ... zlaty "vychodny blok"
stiahla som si z netu zoznam povinnych vysetreni v tehu, tak sa budem mat cim ohanat 😀

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1718/vy...

etuska
4. máj 2010

MM bol poobede na 2 hodky v robote-teraz dospava a opat ho caka nocna-tak sa idem venovat Miske-chce hrat šacha a aj nejaku veceru by bodlo spravit 😅 Inac v sobotu sme tu mali ako tak upratane a dnes opat akoby buchla bomba 😅 😝

etuska
4. máj 2010

ved ak nie si s lekarkou spokojna,tak mas pravo si kartu zobrat.Nemas nejake odporucania na dobreho gynekologa od kamosiek?

zuzanockamt
4. máj 2010

mam odporucanie od kolegyne na jednu lekarku ... ale druha kolegyna zase vravela, ze tiez nie je az taka uzasna ... takze neviem, som velmi zvedava ako sa teraz zachova ... lebo dnes mi volala zastupkyna, ze nech sa opovazim hrabat do skoly, nech ostanem doma ... aj MM mi stale vravi, nech sa neopovazim ist naspät do skoly

etuska
4. máj 2010

No -ak sa necitis fit,tak radsej ostan este doma-povedz ze ti tvrdne brucho a tak a hadam ta este necha na PN

zuzanockamt
4. máj 2010

no najskor som zvedava, ci ma vysetri tak ako je povinna a potom uvidim, co povie

etuska
4. máj 2010

tak budem drzat palce🙂 Ja idem zajtra rano do nemocnice na kontrolu-netusim ci mi budu robit aj USG-ale asi skor nie,kedze mi robili pred 2oma tyzdnami.Ale aspon sa opytam,ci potrebujem ist na nejake poucenie ohlado epiduralky.Sice si ju neplanujem dat-ale bola som takto aj v prvom tehu-pre istotu 😅

Idem prichystat veceru.Pekny vecer 🙂

riana12
5. máj 2010

ahojte 🙂

smolka a ty mas ake dlhe cykly?

Zuzi, no taku dokinu hnusnu by som kopala do zadku a poslala kade lahsie... a tu druhu kludne skus, bo ked jednej babe pasuje a druha vravi nie, mas to 1:1, tak radsej daj na osobne dojmy 😉
a dokine ides zajtra? 😕

etus, tak sa dneska drz a potom daj vediet co a ako 🙂

zuzanockamt
5. máj 2010

riana ... no ved ja si tiez myslim, ze uz asi horsie to s novou lekarkou nemoze byt ... idem zajtra na kontrolu, ale som rozmyslala, ze si nezoberiem kartu hned, ale najskor sa dohodnem s tou druhou a potom si pojdem po kartu osobne alebo si ju vyziada ona

riana12
5. máj 2010

Zuzi, ved kludne sa dohodni s novou, aby si mala istotu, ze ta hned vezme... a kartu k nej presunies neskor 😉

ja chcem domooooov 😝 🙄 🙄 chŕŕŕ 😅

zuzanockamt
5. máj 2010

no ved tak to spravim ... ak ma zajtra zase vytoci
ved este zo dve hodinky budes v praci a potom uz budes mat pokoj ... a ty nejdes nahodou tiez tento tyzden k tomu dokimu? ... ci sa mi to pletie

riana12
5. máj 2010

no uz len cca tie 2 hodky a ficim... ale aj tak mi je dlho... som moc unavena... cez obed som sa napraskala, tak mi je aj tesno 😀 😅
k dokimu idem teraz v piatok 🙂

inac som si vsimla, ako to tu mame podarene s doktormi, kazdy den ide jedna z nas, pekne po poriadku 😀 😀

zuzanockamt
5. máj 2010

tak som si dobre pamätala, ze 7.5. ... a fakt sme si to pekne naplanovali 😀

riana12
5. máj 2010

ale akurat v pondelok nikto nebol 🙄 😀

evitkamalicka
5. máj 2010

tak som po 4D ultrazvuku a teda som jedina z rodiny a okolia mala dobry tusak a sme Oliver, mame 933g

zuzanockamt
5. máj 2010

evit ... blahozelam ku chlapcekovi 🙂

evitkamalicka
5. máj 2010

dakujem 😵

smolka
5. máj 2010

riana 12
mam 28dnovy, a bola som u Dr presne v 14 den a rozmery mojich vajicok podla jeho sona boli male, co znamenalo,ze som po ovu..
mne to neva, ja som len rada,ze sa tomu niekto konecne venuje...Zeny zajtra a piatok mi drzte palce, skusky maaam na nervy z toho 🤐
ptuj ptuj 😵

etuska
5. máj 2010

Evitka-pripajam sa k blahozelaniu.
Ja len narychlo-docinam vas neskor-len som chcela napisat,ze podla dnesneho Usg mame vraj 3300g ,babatko je uz nizko.Podla lekarky mierne vacsie babo,ale vraj sa nemam bat porodu 😀

riana12
5. máj 2010

evit, blahozelam k chlapcekovi 😉 a pekne meno ste vybrali 🙂

smolka a nevravel, ake velke boli vajicka?

etus, no bude to chlapik velky, ked uz ma 3,30 🙂

smolka
5. máj 2010

riana12
fuuf...neviem preco??

riana12
5. máj 2010

smolka, len tak, ci nahodou nevravel... 🙂

smolka
5. máj 2010

vravel,ale si nepametam 😉 co su niake hodnoty kedy su extremne male??

riana12
5. máj 2010

to nie, neradi sa to, ci su moc male... resp. v spojitosti s tym, ze je ich vela malych a ziadny vacsi...

etuska
5. máj 2010

Smolka-tak sa drz
Riana-tebe drzim palce v piatok 😉

My ideme v pondelok na obhliadku porodnice-ak dovtedy vydrzim 2 v 1
Idem precitat Miske rozpravku na dobru noc 😵

riana12
6. máj 2010

etus, dakujem 😵
smolka, myslim na teba 😉

zuzanockamt
6. máj 2010

Ahojte 🙂

bola som dnes na poradni a dokopy som sa nic nedozvedela, tak som bola hned vybavovat novu lekarku ... zajtra pojdem ku tej starej po kartu, tak uz teraz mam stres, lebo vraj je dost nervna, ked od nej odchadzaju pacientky ... na to ma upozornila tato nova lekarka
a uz mam takmer vsetko kupene do porodnice ... bola som dnes v lekarni, tak mam uz vlozky, jednorazove nohavicky, jednorazove podlozky, kalciovu mast a modru indulonu pre krpateho ... este mi treba nocne kosele, lebo ja to nenosim, iba pyzama mam a este matersku podprsenku ... ale to uz je nic

etuska
6. máj 2010

Zuzi-to si sikovnica ked uz mas takmer vsetko kupene 😉
My sme dnes boli u kamosky pre postielku a ja som kupila drobcovi aj Miske par veciciek v charity shope.
Doma mame neporiadok-aj by som rada upratala kupelne,kuchynu,nieco poriadne navarila-no tvrdne mi brusko a picha dole ked stojim a posediacky sa to velmi neda 😝
Tak aspon idem trosku pozehlit vecicky pri telke 🙂

zuzanockamt
6. máj 2010

erika ... ale MM bol zhrozeny, ze naco to tak skoro kupujem, ze co ak sa daco stane 😕 ... ale tak ked uz som bola vonku, tak som to vyuzila a su to veci len pre mna, tak co

etuska
6. máj 2010

veru Zuzi-co by sa malo stat?-treba mysliet pozitivne a tesit sa na babatko 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre