Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
19. máj 2010

a tu je zvysok 🙂

etuska
19. máj 2010

cafte kocky,
akurat som sa zobudila na tvrdnutie bruska,paradne ma prehnalo,tak som zvedava ci dnes rodime,alebo je to plany poplach.Bolesti zatial nemam,len to tvrdnutie brucha a bolia ma krize... 😝

riana12
19. máj 2010

ahoj etus 🙂
no krize moju mamu boleli, ked zacala rodit... brucho ju vobec nebolelo... tak kludne z toho moze nieco byt 😉

a na FB mam nove fotky 😀

zuzanockamt
19. máj 2010

erika ... aj ja som niekde citala, ze to moze zacinat aj krizami a brucho neboli ... a to ze ta prehana je tiez dobry znak 😅
riana ... idem kuknut 🙂

inak, baby, v teme septembrovky nam odhalili jednu podvodnicku, vsetko o sebe si vymyslela a mala este asi 20 inych nickov porobenych a vsade si vymyslala ... a aj na FB je registrovana a bohvie co to je zac, ci aj tam si vymysla, lebo tam ma foto zo sona akoze svojich dvojiciek, ktore sa mali narodit v septembri ... bohvie, ci je vobec tehotna 🙄

etuska
19. máj 2010

Riana.Zuzi-no presne take pocity som mala pred Miskinym porodom 😝
Idem skontrolovat tasku.MM je na nocnej-akurat som sa mu dovolala,ze ak nieco,tak o 5min. je doma 😅
No ved ak sa do zajtra rana neozvem je to jasne 😅

zuzanockamt
19. máj 2010

erika ... joj, no som zvedava co sa s tebou bude diat ... ci to je uz teda ono alebo nie ... ale ty uz aspon vies, ze kedy treba utekat do nemocky ... ja sa bojim, ze nebudem vediet, ze pridem zbytocne alebo neskoro ... a to je super, ze manzel moze tak rychlo vypadnut z prace ... lebo ja som tak rozmyslala, ze ked je na nocnej, ze ako pojdes do nemocky a co Miska doma

etuska
19. máj 2010

No pracuje cca 5min.autom od domu a sme dohodnuti s bratrancom,ze ked to na mna pride,tak Misku mozeme priviest k nim aj v noci 🙂
idem fakt uz skontrolovat tasku-moju aj Miskinu-prip. jej zbalim aj uniformu na zajtra do skoly.
aj ja som zvedava-nie som si na 100% ista,ale taketo "stavy" som totot tehu este nemala 😀
zatial pa 🙂

riana12
19. máj 2010

etus, no ked to tak citam, tak som tusim vo vacsom napati ako ty 😅

zuzanockamt
19. máj 2010

veru aj ja ... som zvedava na zajtra 😅

riana12
19. máj 2010

babulky, tak ja sa uz pre dnes lucim... dobru nocku zelam 🙂

etus, myslim na teba a tiez som zvedava, co a ako 😉

etuska
19. máj 2010

kocky-taska zbalena 😀
ja uz by som aj chcela aby to nebol plany poplach 😝
Citim sa stale rovnako-tak idem este trochu pochodit,ci Šimiho dnes predsa nevyzeniem z domceka 😅
tak bru nocku 😵

zaira1407
20. máj 2010

juj erika 😖 strašne silno držím palce! A ktovie ci šimonko uz nie je aj na svete 😕 ??? myslim na vas!

riana12
20. máj 2010

dobre ranko 🙂 no dneska sa tu ako mávame? 🙂

etuska
20. máj 2010

ahojte kočky,
no my stale 2v 1.Takmer celu noc som sa budila co mi tvrdlo brusko,ale kontrakcie boli nepravidelne,takze som si obcas aj pospala 😝 Teraz je to uz pohodka-maly si veselo kope 🙂

riana12
20. máj 2010

ahoj etus 🙂 takze este doma oddychujete?

zuzanockamt
20. máj 2010

Ahojte 🙂
erika ... takze nic este? 😅 ... no uvidime, co dnes si maly vymysli ... alebo si pocka az na ten termin 😅

etuska
20. máj 2010

uvidime... 😅 Vcera sa narodil kamoske syncek-prenasala ho 9dni 😝 tak to dufam nebude mojpripad 😝
No kontrakcie,tvrdnutie bruska+bolest krizov som mala celu noc-len sa to uz potom nestupnovalo....

zuzanockamt
20. máj 2010

erika ... ja uz by som v panike letela do nemocky ... mna ked zacne v septembri takto nieco boliet, tak uz budem v strese, ze rodim, ale asi sa fakt oplati pockat, ved neporodim za chvilocku a ak sa to bude zhorsovat, tak poletim .... boooooze, mam stres uz teraz 😀 😀 😀

riana12
20. máj 2010

Zuzi, prinajhorsom porodite doma 😅 zavolate si 112 a budu muzika instruovat cez telefon 😅 😀

zuzanockamt
20. máj 2010

riana ... 😀 ... no to budu skor musiet mne davat dvojite instrukcie ako mam rodit a ako mam kriesit chlapa 😀

etuska
20. máj 2010

Zuzi-ake stresy? 😕 😅
babo sa nenarodi len tak z minutky na minutu a prvorodicke uz vobec nie 😀

MM sa aj vcera pytal,ci ma doletiet domov a ja mu s kludom vravim,nech len pekne pracuje a ked uz budu kontrakcie pravidelne,tak mu zavolam 😀 -tak mal chudak mobil celu nocnu vo vrecku 😅

etuska
20. máj 2010

my mame nemocku fakt tych 5-10min.autom-tak to vobec nestresujem-aj tak ma neprijmu skor ako pri 5minutovych kontrakciach 😝

zuzanockamt
20. máj 2010

erika ... ved ja viem, ved to si hovorim aj ja, ze to nevylezie len tak zo sekundy na sekundu, ale ty uz si skusena 🙂
my mame tiez nemocnicu autom tak max. do 10 minut a vecre, ked je riedka premavka a MM na to dupne, tak aj skor 😀

riana12
20. máj 2010

Zuzi, no tak si odrodis babo sama 😅 pozries si film ako napr. Modra laguna a ides na to 😀

etuska
20. máj 2010

Zuzi-no cudovala by si sa-ale o niektorych veciach nemam "paru" aj ked som uz rodila-tak napr. plodova voda(mne ju "pustila" dokina-tak ani netusim ako vyzera 😀 -ked mi prepichla plod.vak-tak to vsetka voda naraz vytiekla a kratko nato zacali bolesti-takze ani netusim ako vyzera ta "zátka" ktora ma odist predtym-vsetko si len citam-ako by to asi malo vyzerat 😀

etuska
20. máj 2010

Riana 😀 😀 😀
jaaaj-ja by som sama rodit teda nechcela 😝
Mozno s porodnou asistentkou doma ano-ale kedze som pri prvom porode dost krvacala,museli rychlo robit nastrih,lebo Miska mala pup. snuru okolo krku-tak asi by som si na to netrufla.... 😝 i ked je to urcite prirodzenejsia ako v nemocke 😝

zuzanockamt
20. máj 2010

erika ... a tebe este neodisla ta zatka? ... vraj to zvykne tak dva tyzdne pred porodom odist ... mojej sestre ked rodila odisla najskor plodova voda, tak to hned vedela, ze ma ist do nemocky ... a may sa narodil o cca 7 hodin

zuzanockamt
20. máj 2010

maly tam malo byt a nie may 😀

etuska
20. máj 2010

Zuzi-nie,ale nie je to pravidlo,ze odide tak skoro.
Kamoska mala dokonca kontrakcie uz dost silne a plod.voda jej praskla az v nemocke

zuzanockamt
20. máj 2010

je to teda fakt individualne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre