Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

sisisi
23. aug 2010

@riana12 ahoj 🙂 bohuzial, tak sa potom ja vzdam jeho, aj ked to bude proti srdcu, ale na teraz sa musi rozhybat aspon s tou pracou, inak by som sa spolocnej domacnosti a dietata nedockala ani do dochodku.
a ako inak?ja musim dokoncit este pracu do skoly, zajtra mam z toho zapocet, nechce sa mi samozrejme.

katrenka111
23. aug 2010

@sisisi no zajtra už idem konecne aj ja k lekarke,tak som velice zvedava ako dopadnem....
no hej potesila som sa /ciarocke....este mam cas....
No a s mladým mame tichu domacnost,sibka mu 😀

katrenka111
23. aug 2010

@riana12 ahoj...a ty ako???

riana12
23. aug 2010

@sisisi ja som to tak urobila z byvalym... boli tam aj ine veci, celkovo sme si povahovo nesadli... ale velku rolu pri rozhodovani, ci zostanem, ci nie, bol aj ten jeho postoj k buducnosti... a ja som praveze uz chcela mat nejaky ten obraz, co s nami bude neskor... necakat x rokov, ci sa mlady pan zobudi... takze som sa rozhodla podla seba a zariadila si to tak, ako som to citila... 🙂

riana12
23. aug 2010

@katrenka111 ja celkom v pohode, v praci zase zarezavam od rana... neznasam pondelky - vikend je prec a predo mnou je este celych 5 dni... 😝

a ako tvojmu zase sibka? teda ak nie som moc zvedava
😅

katrenka111
23. aug 2010

@riana12 no už 2dni s nim neni reč...včera zahlasil take niečo že ja budem zrela na dieta o 10rokov... 🙂 stale ma blbe reci a tak...no nechapem niekedy mužske zmyslanie.... 😀

riana12
23. aug 2010

@katrenka111 juj, na tvojom mieste by som ho nakopala niekam 😅

katrenka111
23. aug 2010

@riana12 co už som zvedava co bude dnes...urcite ked pride z prace bude milucky,dobrucky...už to poznam 🙂

riana12
23. aug 2010

inac, v sobotu vecer bol priatel za kamaratmi, jeden oslavoval meniny, cca 2 hodky bol prec, ja som ist nechcela, lebo ma bolela hlava a tabletka este nestihla ucinkovat... mladeho som poslala, nech sa kamarati nehnevaju na mna a nech nemaju na mladeho priblble poznamky, ze je pod papucou... no a vcera som bola sprdnuta jeho mamou, ze som ho pustila.. ze som mu mala zakazat ist a mal zostat so mnou... lebo ze mi zdivie a potom bude utekat stale... 😒
no a teraz babo rad - co mam urobit nabuduce? zakazat mu alebo ho pustit? tak ci tak nebude jedna zo stran spokojna a len sa to na mna zosype... uz som si zazila, ako bol na mna nasraty mladeho kamarat a to mi tiez nie je 2x prijemne...

riana12
23. aug 2010

ako taketo, ze ja nechcem ist, tak toho je naozaj dost malo... ale ze na koho mam dat viac? ale asi na mladeho mamu, ze? 😅

katrenka111
23. aug 2010

@riana12 no on by sa mal rozhodnut a ked bude chciet ist sam tak treba urobit nejaký ten dobrý kompromis 🙂

riana12
23. aug 2010

@katrenka111 tak ja to nechavam na nom alebo ho poslem ja sama... lenze ak si sam povie, ze nejde, ak nejdem ja, chlapci sa oduju, ze som mala ist aj ja a tak pod. a ked ho poslem ja, sprdne ma jeho mama, ze preco som to urobila 😅 ale nikdy som jej nevravela, preco som ho pustila... este by som dostala nadane, ze co mi co maju diktovat jeho kamarati... 😅 oduti chlapci su mi neprijemni, ale asi neprijemnejsi pocit je nespokojna mama 😔 uvidim nabuduce... ale zatial som vzdy urobila, ako som to citila ja a mlady zatial ani raz neurobil nieco, aby som mala dovod to lutovat...

katrenka111
23. aug 2010

@riana12 no tak nemožes predsa vyhoviet každemu....ked su to normalny kamarati tak to pochopia... a maminky? no tak tie sa miesaju hadam do všetkeho.....
rob to co uznas za vhodne ty a a on a nie niekto iný 🙂

riana12
23. aug 2010

@katrenka111 tak ja to zas jeho mame nemam za zle... bo ked mi povedala, ze aby sa mi tak nenaucil, chcela dobre mne... len ked nad tym tak premyslam, nikdy sa nezavdacis 2 ci viacerym stranam... pre niekoho vzdy zostanes zlou...

sisisi
23. aug 2010

@riana12 pokial nerobis pravidelne, ze odmietas spolocne akcie tak podla mna nikto nema na teba pravo byt nahnevany lebo si mala na to dovod, ospravedlnila si sa a ani nesiel nikam na chatu robit velky zur... a mamina nech sa nestara, aj ked to asi myslela v dobrom, no treba dat chalanom aj trosku priestoru.

riana12
23. aug 2010

@sisisi vsak ja si to uz nejak do buducna poriesim... 🙂

inac cez vikend bolo nieco asi divne zo vzduchu, aj mladeho sestra mala strasne bolesti hlavy, chudatko aj z toho vracala...

sisisi
23. aug 2010

@riana12 veru pories, ty ho poznas najlepsie 🙂 a ty to mas ako s tou MS?ved som ani nezastihla, ci sa uz rozbehla alebo ci je uz po...

riana12
23. aug 2010

@sisisi no mne MS dosla min. pondelok, uz mam po nej 🙂
len ma este dost trapi podbrusko, bola som s tym aj u dokiho v piatok, ale kedze na UTZ nic nevidel, poslal ma domov s tym, ze to mam psychosomatickeho povodu - ze asi telo protestuje proti nedostatku oddychu a ja si to odnasam bolestou v podbrusku... takze sa snazim na tu bolest velmi nemysliet (len cez vikend to velmi neslo, myslela som, ze sa spustila druha MS 😀), dufam, ze doki nic nezanedbal 😒

katrenka111
23. aug 2010

@riana12 a este furt ta bolest????

riana12
23. aug 2010

@katrenka111 ano, este stale... 😔 ale kaslem na to... vsak co s tym narobim, ked vysledky su ok? a ja som v jednom kole 3 roky vkuse... aj co som mala dovolenku, volno, tak to bolo tak 4-5 dni a to som stravila turami v Tatrach... 😝 😠

riana12
24. aug 2010

dobre ranko, zienky 🙂 ako sa dneska mavate? 🙂

katrenka111
24. aug 2010

@riana12 Ahojky..no ja som bola dnes konecne u lekarky... a co zistila??? tehotna naštastie niesom ,len mam hypoplaziu maternice,bola zhrozena,je privelmi malicka že jak 10rocne dievca...takže gravidita asi nehrozi ☹ a k tomu tie modriny,krce v nohach...no hroza...niečo mi je ,tak mam ist na krv tak uvidime že co.... takže take spravy dnes že fasa....no ja len dufam že to nebude nic vážne...

sisisi
24. aug 2010

ahojte 🙂
@katrenka111 tak to ma mrzi, ale hadam to nebude take hrozne a da sa to v kratkom case do poriadku. a mozno ked sa tvoj priatel dozvie o tomto probleme zacne realnejsie uvazovat o babatku a ked uz budes ty v poriadku nebude sa branit, pre istotu, kedze nikde neni napisane, ze to pojde bez problemov, ked mas problem.

ja som sa vcera znova spytala priatela nad cim rozmyslal a jeho odpoved: nebudeme sa o tom bavit, o nicom som nerozmyslal. tak ja neviem... uz nechcem do neho ani stuchat, len keby by aspon povie svoje stanovisko ku nasmu buducemu vztahu trosku viac konkretne, ako len ano, chcem byt s tebou. asi to budem musiet akceptovat, len dokedy to zasa vydrzim.

zaira1407
24. aug 2010

Ahojte ... 😉
No tak dnes mam na figu naladu , tak si ma nevsimajte 😀
ja chcem babo boze uz nechcem na nic cakat! ...a najhorsie je ze musim cakat na ten nekonecne dlhy neprichadzajuci november ..boze preco je to tak daleko ? Ako sa mam toho zbavit ??? poradte ? 😲 .uz som rozmyslala , ze do novembra nepojdem na konika 😠 ale to sa neda ... 😖 🙂 ...tak nic ...asi som malo zaneprazdenena...

sisisi
24. aug 2010

@zaira1407 ahoj! ze november 😀 😀 😀 ved to je uz za dverami!!!!!!!!! ja to mam v nedohladne, to nie je ani o rok, dva 🙂 ale ja uz tiez chcem a aj nechcem 😕 asi som tiez malo zaneprazdnena, ale co, ked mam este skolu.

zuzanockamt
24. aug 2010

@sisisi najskor treba vyriesit vztah a potom riesit dieta
@zaira1407 ved november mas o chvilu 😉 ... ja som cakala dlhsie 😔

riana12
24. aug 2010

@sisisi ako ti tu Zuzka radi, treba si najskor vyriesit vztah, potom ostatne... mne uz takto radila davnejsie aj s inymi babami a som rada, ze som ju aj ine pocuvla...

takze na babatko teraz nemysli, sustred sa na to, ako sa k tebe priatel chova, ci sa ti jeho spravanie paci... ci si to schopna akceptovat, co to pre teba znamena v blizkej i vziadalenejsej dobe...

katrenka111
24. aug 2010

@sisisi no pekne...takže k nicomu ste zasa nedospeli....
No ja som dnes na nervy,nic ma nebavi,rozmyslam aj o nasom vztahu..proste nie som vobec spokojna tak ako by som mala byt...tiež nie je niečo v poriadku potom ☹

katrenka111
24. aug 2010

@zaira1407 a prečo cakat do novembra??? to je myslím moc planovane

katrenka111
24. aug 2010

@sisisi presne najprv vztah rieš,to možes este zmenit,ale dieta mas na celý život

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre