Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
5. okt 2010

@riana12 rius všetky to tu maju akosi nacasovane.len my neee co povies.... 😀

katrenka111
5. okt 2010

@b.bardyova ahoj sexujte ostošest a nemysite na to že chcete splodiť babo,proste si to užívajte.... 😀

riana12
5. okt 2010

@katrenka111 tusim by sme si mali urobit temu len pre seba 😅 😀

katrenka111
5. okt 2010

@riana12 ale co si ved sme predsa "buduce" snažilky ,ciže to znamená že onedlho nieee?? 🙂 ale co mame casuuuuu,ty aspon mas to co treba ale co ja,hmmm??? už 4mesiace nie som žena ☹ ☹ ☹ ☹

riana12
5. okt 2010

@katrenka111 nebud smutna... ja ti momentalne troska aj zavidim, to kludne obdobie bez MS... aj ked na druhej strane tiez nie je vyhra, ked mas zdravotne problemiky...
inak, neskusala si este s nejakym inym lekarom, hoc aj cez internet, prekonzultovat tcojzdravotny stav? ci by s tym predsa len nieco nevymyslel niekto?

teraz je take "hluche" obdobie, ktore by som chcela prespat ako medvedik v zime a zobudit sa, ked uz by sa malo nieco vyznamne udiat... 🙂

katrenka111
5. okt 2010

@riana12 No cez net nie,ale pýtala som sa aj v práci,kedže pracujem s doktorkou,aj iných co poznam a všetci že nech skusam bilinne prodtriedky,pestra strava,žiaden stres.... a mojej gynekologicke plne dôverujem ,to je doktorka pre všetko,takže tak..... ale hormony v žiadnom prípade nie.....už na to ani nemyslím ale vieš sere ma to...pripadám si jak neplodná ☹

No jo ja by som sa chcela zobudit v lete aj s ..... ved vieme 🙂

riana12
5. okt 2010

@katrenka111 a uz si s nejakymi kvapkami/cajmi zacala? ci?

katrenka111
5. okt 2010

@riana12 ved hej davam si tie hnusne bleee od Valoviča, davkujem sa Ečkom,pápám plno ovocia,zeleniny,mliečnych vecí,snažím sa byt v klude,popíjam stale nejake bylinne cajíky a nic nepomáha.....

riana12
5. okt 2010

@katrenka111 tie od Valovica si kludne davaj do nejakeho dzusu, nebude to take 😉 a skus este aj zinok, ten je prave na pohlavne organy... samozrejme, je to vitamin, takze hned neuvidis vysledok... a ako dlho uz takto vitaminujes?
mozno este stoji za vyskusanie pupalka, aj ta je na problemy s cyklom... takze uz len na tebe, co si konretne zaradis do jedalnicka 🙂

katrenka111
5. okt 2010

@riana12 pupalka?? to co caj alebo??? No su jak lieh fuj ale co neurobím pre to....
No už dlho,neviem presne asi od kedy ale už dlho velmi dlho....

riana12
5. okt 2010

@katrenka111 pupalka, teda pupalkovy olej, je v kapsuliach, takze uplna pohoda... aj linku davam, tieto iste kapsule som mala... uzivas 2-4 kapsuly denne cca 8-12 tyzdnov...
http://www.docsimon.sk/tovar/medpharma-pupalka-...

katrenka111
5. okt 2010

@riana12 diky moc ty moja liečitelka, vyskusame..... 🙂

riana12
5. okt 2010

@katrenka111 este ma napadlo, ze skusit by si mohla vceliu matersku kasicku (napr. http://www.docsimon.sk/tovar/medpharma-vceli-ma...), ale uz to necham na teba, ci by si chcela tolko vitaminov brat...

kvietocek55
5. okt 2010

@b.bardyova no my sme sa snažili iba asi 2 mesiace... otehotnela som hneď, ale žiaľ som v 5 tt potratila.. ☹ takže musíme si dať pauzu na 3 mesiace a potom môžeme skúsiť znova (už ostávajú len dva 😉 ) ale inak nič špeciálne sme pre to nerobili.. potom až keď som zistila že som v tom tak som začala brať femibion.. teraz ho začnem brať znova.. ešte pred snažením.. vraj sa má brať nejaké 2-3 mesiace pred.. ja ešte beriem nejaké lieky tak hneď keď ich doberiem začínam brať femibion 😉 a vy sa už dlho snažíte?

riana12
6. okt 2010

ahojte 🙂
co srandovne som na nete nasla 😀
to je prosim "cinka na penis" 😀 😅

mishuu
6. okt 2010

@riana12 že by darček na Vianoce pre drahého?? 😝

mishuu
6. okt 2010

@katrenka111 rianka ti samé dobré veci radí, drž sa moja a papaj vitamínky a pokús sa na problémy nemyslieť nech sa vytratia čo najskôr, tie sviňuche jedne 😠

riana12
6. okt 2010

@mishuu no neviem, co by mi na to povedal 😅 musela by som najprv presondovat 😀 najskor ma ale niekam posle 😝 😀

riana12
6. okt 2010

babulky, prosim o nazor - v nedelu ma priatel narodeniny, ale nemozem mu dat este darcek, ktory mam prenho vyhliadnuty... rozmyslam, ze zatial by som mu vyrobila miniaturu darceka a tu mu dala v malej krabicke...
nebude to tak blbe? 😅 😒

mishuu
6. okt 2010

@riana12 neviem o čo konkrétne ide ( o akú vec, darček) ale nebude to blbé, dáš mu miniatúrku a bude sa môcť tešiť na to ozajstné ... 🙂 podľa mňa fajn

riana12
6. okt 2010

@mishuu napisem ti do IP 😉

katrenka111
6. okt 2010

@riana12 Ahojte babulky .... tak ako???
@mishuu Dakujem Vám no snád sa to da do normalu????
Rius co si vymyslela prezrad aj mne.... 😉

riana12
6. okt 2010

@katrenka111 mas v IP 🙂

teraz mam cerstvo nafarbene vlasy, no som zvedava, ako mi to chyti... 🙂

b.bardyova
6. okt 2010

ahojte pridavam sa a teim sa s vami ...uprcite ho darcek aj ked mini potesi ...
a k tym vitaminom by som bola v teplucku ...
a k otazke kolko sa snazime..tak tento mesiac sme sa tak rozpravali s manzelom, ze aj babo by sme chceli a tak uvidime ako sa nam zadari

katrenka111
6. okt 2010

@riana12 a aku si si davala farbu,hmm???

riana12
6. okt 2010

@katrenka111 odtien ze zlate mokaccino... no uvidime 🙂

katrenka111
6. okt 2010

@riana12 ja mam už 6 rokov stale cierne, ale akosi som zatužila po takej nejakej hnedej....tak rozmyslam,ale zas s ciernou upne ladim aj fyzicky aj psychicky...tak neviem...ale zmena je život....

riana12
6. okt 2010

@katrenka111 no ja musim z casu nacas trocha potrebujem ozivit farbu.. aj som to tu spominala isto, ze mam taku nepeknu, mysiu... 😝 dokonca mam uz aj par vlasov ciste bielych... 😅
no idem to zmyt a uvidi sa 🙂

katrenka111
6. okt 2010

@riana12 držím palce .... 🙂

riana12
6. okt 2010

@katrenka111 no zmyte, ma to taky nacervenaly odlesk, aj sa mi to paci nakoniec, no pockam este, kym troska vlasy obschnu... ale zatial som spokojna 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre