Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
19. okt 2010

@zuzanockamt no tak to tiez nie je vyhra, ked sa nevie ulozit... ale stale lepsie, ked ti aspon v noci potiahne par hodiek vkuse 🙂

zuzanockamt
19. okt 2010

@riana12 ulozit sa vie, ale iba na rukach 😀 ... to ho vezmem, spravim dva kroky a ma oci zavrete, ale akonahle si sadnem, tak oci roztvorene a mrnci 😀

mishuu
19. okt 2010

@zuzanockamt nooo, to máš veru pravdu, asi to je namáhavé a poriadne...hmm nejak si budeme musieť poradiť, keď to vyjde na zimu 😉

mishuu
19. okt 2010

@katie1 ja som tiež ten typ, že rada plánujem, zapisujem poznámky a podobne, je to asi choroba z predošlých povolaní (administratíva, organizovanie...) 😀 čo už s nami .. 😉

mishuu
19. okt 2010

@riana12 😔 musíš zvládnuť, čo iné nám ostáva, sme ženy zvládneme všetko 😉

drž sa ☹

riana12
19. okt 2010

@zuzanockamt no ulozit, myslela som akoze spat 😀 ale tak to uz mas jedno 🙂 😉
asi si takto cez den len rad hovie u maminy 😉

@mishuu v pohode, normalne to beriem v pohode, len mi obcas dojde smutno, ze nech som v akejkolvek teme, nemam v nej co robit, lebo velka cast pokecu sa ma netyka osobne... a potom zacnem nadtym premyslat a premyslat a vidim sa, ze sa nikdy k tomu nedopracujem... stale som len iekde na zaciatku a nie a nie sa pohnut dalej...

minila
19. okt 2010

baby, bavili ste sa uz so svojimi polovickami ake mena pre dieta by sa vam pacili? lebo ja som tuto temu vcera nacrtla a teda hrozne, kazdy mame uplne iny vkus na mena 😀

betina1984
19. okt 2010

@minila, neboj určite sa na nejakom zhodnete. My sme mali pre dievčatko vybrané hneď a obidvom sa nám páčilo.

mishuu
19. okt 2010

@minila hehe o menách sme sa už aj my bavili, ale zatiaľ len veľmi okrajovo, ešte je to ďaleko. Chlapček bude v našom prípade jasný Števko, pretože priateľ, jeho otec aj starý a prastarý otec sú a boli Štefanovia, takže musí byť a ja mám to meno (našťastie) rada 🙂

Na babskom mene sme sa zatiaľ zhodli len na Timei, ale to sa mi už prestáva páčiť.

Teraz frčím na Tamarke a na Hane...na to by som ho možno ešte ukecala, ale taká Nela - čo sa mi tiež veľmi páči u môjho drahého neprešla ani náhodou 😝

On chce Mišku - po mne...aj to meno mám rada 😎 ale netrvám na opakovačke aj pre babu.

riana12
19. okt 2010

ja som si zatial ista, ze nechcem, aby sa deticky volali po rodicoch... to aby najskor clovek pri rozpravani zistil, o koho sa bude jednat a az potom zapocal debatu... 😒

zuzanockamt
19. okt 2010

@riana12 ja som toho isteho nazoru, co sa mien tyka 😉

katie1
19. okt 2010

@minila Ano bavili sme sa aj o menach - som zvedava ako to dopadne 😀 Po tatinkovi uz ma meno priatelov syncek, takze chlapec asi Alex...neviem... A dievcenskych je viac mien, ktore sa nam paci. Mne sa najviac paci Melisa, priatelovi zas Melania a kompromisom by bola asi Sofia 😅

katrenka111
19. okt 2010

@riana12
@mishuu Ahojte babulky..... noo pekne ste sa tu rozkecali ja som tak pracovne vyťažená že nemám vobec cas na nic.... a ani sa mi nechce ked celý den musím cumeť do PC a makať....

katrenka111
19. okt 2010

@riana12 Ale nebud smutná, neboj ono to počká aj na nas všetko raz.....
Ja som teraz v takom stave že je nám dobre tak ako je uživame si jeden druheho a na babo akosi teraz ani nemám čas myslieť.....

katrenka111
19. okt 2010

@mishuu no s tým organizovaním a planovaním je to super vec ale v iných veciach ,podla mna babo planovat??e, eee 😉

riana12
20. okt 2010

@zuzanockamt veru 🙂 vsak je dost inych mien v kalendari, na co sa opakovat? 🙂 potom z toho nebodaj neskor vzijde nejaka tradicia... ako ked mame v rodine minimalne zo 10 Jozefov, kazdy musi mat svoju prezyvku, lebo inac nevies, o koho sa jedna... 😀 😝

mishuu
20. okt 2010

@katrenka111 s plánovaním máš pravdu, to sa na 100% nedá, resp. dá ...dá sa naplánovať, ale čo sa naozaj stane ... pekne to má zuzanockamt v profile..."Ak chceš rozosmiať boha, tak mu začni rozprávať o svojich plánoch"... a bude na tom veru niečo. Naplánovať si môžem akurát to, že kedy vysadím lieky a kedy si prestaneme pri sexe dávať pozor, ale čo sa stane následne, je niekde medzi nebom a zemou 😉

@riana12 no s tým menom to ja až tak neberiem. V podstate mi nevadí, keď sa deti volajú rovnako ako rodič, ak sa to niekomu páči, alebo napríklad z takého dôvodu ako je to u nás, že bude Števko - dedičné meno 😎 ,
toto meno ako také mám rada a nebudem im kaziť tú radosť, keby chceli Dežka alebo Feriho, tak ich určite zruším 😝 ale kým sa mi meno páči a mám k nemu vzťah, tak je to u mňa OK 🙂

riana12
20. okt 2010

@mishuu ja nie som zase za dedicne mena... bohate staci, ze mame tolko tych Jozefov, nemusime sa opakovat aj s dalsimi... 😅

mishuu
20. okt 2010

@riana12 😀 jasné, chápem ťa
ja som zase opačný prípad, rada zachovám túto tradíciu 😅

Ale na dievčenskom mene sa môžem realizovať, no to sa celkom teším...

riana12
20. okt 2010

@mishuu ja sa chcem reqlizovat pri vybere oboch mien, pre dievcatko aj chlapceka a pokial mozno, aby sa to v blizkej rodine neopakovalo... aby to bolo jedinecne meno, ale zase nic exoticke... urcite nieco pekne slovenske alebo aspon co v nasich koncinach co najprirodzenejsie zneje, ze to k slovencine pasuje 🙂
a mozno by som sa kludne vrhla aj na 2 krstne mena naraz 🙂 pre dievcatko uz nejaku kombinaciu mam, ale to by potom muselo pasovat aj k novemu priezvisku 🙂

mishuu
20. okt 2010

@riana12 mne sa chlapčenské ešte páčia Matej a Michal 🙂

riana12
20. okt 2010

@mishuu s chlapcenskymi to nemam vymyslene, asi aj dievcenske sa budu potom vymyslat... ktovie, ci by sa potom aj muzovi zapacili 🙂

katie1
21. okt 2010

Tuto noc sa mi snivalo, ze som si priniesla z porodnice domov dievcatko a ze sme dva dni spekulovali ako sa bude volat - hehe. Takto zivy sen o babatku som mala prvy krat 😵

riana12
21. okt 2010

@katie1 mne sa volakedy davno, pradavno snivavalo, ze som bola tehu a s velkym bruskom som sa vydavala 😀 😀

zaira1407
21. okt 2010

Ahoj ženy 😉
No ja som tak neskutočne čakala na tento štvrtok .... 🙂 konečne ...som doma 🙂 ...po tej sobote ...idem sa vrhnut na upratovanie a nejake tie veci si porobit do školy a hadam sa mi podari aj viac ...musim sa k tomu prinutit 😝
...inak ...my sme začali tento mesiac .... 😀

riana12
21. okt 2010

@zaira1407 ahoj 🙂 no super, uz mas tu to vysnivane snazenie... len si ho pekne uzivajte 😉

zuzanockamt
21. okt 2010

@zaira1407 no tak uz len nech mas stastie a podari sa to co najskor 😉

riana12
21. okt 2010

a kde ste ostatne? zase tu bude ticho par dni? 😅
juuj, ako sa tesim, ze je uz stvrtok... tento tyzden celkom pekne odsypa 🙂

mishuu
21. okt 2010

@katie1 fakt sa ti snívalo? Aj mne sa dnes snívalo o bábätku, že som ho mala, bolo malinké ako bábika, nemala som v tom sne ale dobrý pocit...ale viem čím to bolo, večer sme s drahým pozerali horor Orphan o dieťati, kt. je vlastne dospelý človek...aaaa nočné mory potom 😖 treba mi blbosti pozerať 😀

mishuu
21. okt 2010

@zaira1407 jeeej tak nech sa Vám zadarí 😉 informuj nás potom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre