Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

jetta
18. nov 2010

@stanca22 ja som este stale v praci a som az do stvrtej 🙄
tvoj sa bil s niektorym alebo mas dvoch psikov? 🙂
uz sa snazite o babatko alebo sa len zacnete?

jetta
18. nov 2010

@riana12 aj ja mam taky otvarac ze len tocim a uz je otvorene a ani neviem ako 🙂

riana12
18. nov 2010

@jetta mame taky masivny, ma dost ostre tie kolecka, lahko sa tym cudom, co nim vrtis, toci a ide to uplne lahucko... take nieco mate?

stanca22
18. nov 2010

@riana12 Uvidím, pokukám a tak pod. 😀 Och, havino aký si je smutný, idem k nemu, hneď som tu 🙂

riana12
18. nov 2010

@stanca22 😉

stanca22
18. nov 2010

@jetta No tak ja žijem u taťka a ten má dvoch psov, takže ony sa bili o žrádlo, kradol jeden druhému a tak som ich hneď roztrhla, môj sa nebije, ten sa radšej stiahne a pomyslí si isto, že múdrejší vždy ustúpi 😀 A my sa stále snažilkujeme a nič, manžel je neplodný, tak pôjdeme na asist.reprodukciu ale to asik až v januári ... dosť to bolí ale tak zvykám si, uspokojujem sa, že aspoň mám dobrého manžela 🙂 Idem variť, potom sem do asik cca dvoch hodiek dojdem, Ty mi zatiaľ napíš, ako ste na tom Vy?

stanca22
18. nov 2010

@riana12 Čo sa usmievaš? Musela som ísť k nemu a pomojkať ho, chudáčik, bol urazný, že ho druhý hawo chcel ukrátiť o jedlo, tak som mu ho dala sama a papá teraz, aspoň nebude hladný 😎 Milujem psíkov, to mám miesto bábatka, aj keď mi to nikdy na 100 percent nič a nik nevynahradí ... idem variť, neskôr sem prídem ...

riana12
18. nov 2010

@stanca22 ja som ti len odmurkla, ze oki 🙂

riana12
18. nov 2010

babulky, budem mat celko zaujimavy vikend... teda ak to klapne, tak v sobotu aj nedelu do kina 😀 😀 😀
v sobotu idem s braskom, ten to ma odo mna slubene uz skoro mesiac... na nedelu to zase navrhol mlady, tak som zvedava, ci to aj vyjde... 😨

katie1
18. nov 2010

@riana12 jeej, aj my sme sa rozpravali o kine - tiez rozmyslame, ze cez vikend, ak maleho povaruje babka 🙂 Ani neviem co teraz bezi v kinach, musim kuknut...

riana12
18. nov 2010

@katie1 u nas to budu rozpravky 🙂 tu sobotu, to ideme naisto na Ja, zloduch a v nedelu tiez nejaka rozpravka, ale to este neviem, ci to vyjde... snad aj hej...

no ja sa teraz uz s vami lucim, zase dobehnem zajtra cez den mrknut, tak paaaa 😉

jetta
18. nov 2010

@riana12 ano aj my take mame ale ja som ho objednavala z katalogu neda sa kupit v obchode 🙂

jetta
18. nov 2010

@stanca22 aha chapem tak to mate tazke, ale kazda zena tuzi po dietatku a musi ta velmi lubit lebo si urcite uvedomuje ze dietatko chces..a tak chapes co tym chcem asi povedat. ale je to krasne ze sa snazite pomoct si inak.
no ja som uz bola tehotna ale som potratila dvojicky..
a tak sa chceme snazit az buduci rok cez leto aby si telo oddyclo..

stanca22
18. nov 2010

@jetta Chápem, to ma mrzí, uvidíš, podarí sa nám to a chápem čo si tým chcela povedať 😉 Nie som predsa trúbka, aj keď mi to sem tam sto percentne všetko niekedy nedomyslí celok 😀 😀 😀 A telo si musí poriadne oddýchnuť, to máš pravdu ... Ty kde pracuješ?

stanca22
18. nov 2010

@riana12 Tak je fajn, no závidím Ti ale hľavne Ti taký supiš víkend želám, no ja som v kine nebola ani nepamätám, nezoberiete ma spolu s Vami? 😀 Ale nie, srandujem 🙂 Ja akurát varím guláš, nevieš ako ho najlepšie mi poradiť zahustím, skôr najľakšie?

jetta
18. nov 2010

@stanca22 a ako to vlastne vtedy priebeha ked je muz neplodny? to vtedy mozete mat deticky alebo ako to je? ak ti nevadi ze sa pytam...

stanca22
18. nov 2010

@jetta Nevadí mi že sa pýtaš, snáď je na to tuna tento fórum, nie? Aby sme si jedna druhej poradili 🙂 No plánujeme ísť do asist.reprodukcie v januári alebo si adoptovať dieťa ale keďže som ja na úrade, dieťa nám z domova nedajú, tak skúsime najskôr tú reprodukciu v januári, ony mu odoberú tie najlepšie spermie, ak tam nájdu nejakú, keď ich má všetky odumreté, vraj, no a dajú dnuka mne, do troch mesiacov by sa to malo podariť, ak nie, sú pokusy tri prvé, ktoré Ti zaplatí poisťovňa, ostatné pokusy si musíš sama už platiť ... aspoň čo som ja počula, by to malo byť takto ... Vy teda nemáte problém ho počať, čo?

stanca22
18. nov 2010

@stanca22 No neva, chápeme sa 🙂 Ty ako zahusťuješ omáčku s masom?

jetta
18. nov 2010

@stanca22 nie nemame. otehotnela som na prvy krat.
no tak budete to mat tazke .. a ako to zvladas ty? nevadilo by ti keby si nemala mat vlastne babatko?
viem ze prve 3 razy plati poistovna. bodaj by vam to vyslo, lebo viem ze je to velmi drahe..
ty si mlada u teba je predpoklad ze by sa to mohlo lahko ujat...este ti nieco napisem do ip....

stanca22
18. nov 2010

@jetta No napíš, rada budem, aspoň že si mám s kým popísať, keď som celé dni sama domka, smutno mi je, celý deň držať jazyk za zubami, to nie je boh vie čo ... No predpoklad, jasné, len či je aspoň najmenší predpoklad, že mužovi dačo dobré nájdu, aby mi to mohli dať dnuka a inak aj som mávala dosť problémy, s cystami a tak pod. ... 3x som už bola v nemocnici, nič príjemné ... Keď si na to spomeniem, hneď ma striasá ... fúúú .... No ja to ťažko zvládam ale snažím sa, skôr muž to dusí dosť v sebe, vieš ako, chlap ... nepovie mi nič a keď ma sem tam vypité, reve ako malý chlapec a ospravldnuje sa mi za to a bojí sa strašne, že ho pre to opustím ...

stanca22
18. nov 2010

@jetta No neva, chápeme sa Ty ako zahusťuješ omáčku s masom?

jetta
18. nov 2010

@stanca22 asi si budes nieco o mne mysliet ale este som nezahustovala omacku masom 😖

jetta
18. nov 2010

@stanca22 hej viem si to predstavit.. pre kazdeho to musi byt tazke, ci je to chlap alebo zena je to jedno...dufam ze sa vam podari mat vlastne babatko velmi vam to prajem..

stanca22
18. nov 2010

@jetta No ja si o Tebe nič nemyslím ale mám otázku, Ty nevaríš domka?

jetta
18. nov 2010

@stanca22 ja velmi malinko.. len sa ucim varit ak mam byt uprimna

stanca22
18. nov 2010

@jetta Aj ja sa učím variť ale už mi to ceľkom aj ide, bo musím variť každý deň, chlapov hádam nenechám hladných, keď prídu z práce 😀 To už by čo bolo ... 😒 A čo dnes máte najesť?

riana12
18. nov 2010

@stanca22 ak varis gulas, tak sa to zahusti v podstate aj samo, tym, ze sa ti rozvari troska cibula a zemiaky... 🙂
a ked chces hocijaku omacku k masu mat zahustenu, tak bud rozrobis hladku muku v troche vody alebo este lepsie zemiakovy skrob/solamyl vo vode... ale k tomu gulasu mysli len na tie zemiaky a cibulku...

zuzanockamt
18. nov 2010

@riana12 ty si aka kucharka 🙂 😉

stanca22
18. nov 2010

@riana12 Dík za radu, ty asik vyváraš domka osto šesť, nie? 🙂 No ja v podstate ani sama neviem čo to je 😀

riana12
18. nov 2010

@zuzanockamt
@stanca22 babule, ja sa poriadne ani k vareniu nedostanem 😒 doma navari mama skor, ako pridem z robotky, cez vikendy som u mladeho, to jeden den navari jeho mama a na ten druhy len daco zbacham z kuracieho maska, lebo ma zase nechtiac mlady znechuti a obcas aj troska jeho mama... ze co si starosti robim a pod... ja sa za kucharku absolutne nepovazujem... 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre