Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
24. nov 2010

@jetta jasne, ked clovek nevie, o co ide, boji sa...

zuzanockamt
24. nov 2010

ja spinim teraz od poslednej MS kazdy den, ale to preto, ze som zacala s HAK

riana12
24. nov 2010

@zuzanockamt a teraz si uz vlastne kolky den od tej prvej MS, uz stracam prehlad 😅 😅

zuzanockamt
24. nov 2010

@riana12 teraz som 17 DC ... mala som ist k dokine, ked dostanem prvu MS, ale pojdem az po tej dalsej, lebo ked spinim, tak nechcem ist, aby neboli nahodou skreslene vysledky cyto

riana12
24. nov 2010

@zuzanockamt no to leti, uz 17DC 🙂

inac, ja som mala raz cyto 2 dni po skonceni MS (neskor som zistila, ze tak skoro by sa nemalo, ale ked doki cusal, nech sa paci 😅) a druhy raz, ked som to tak silnejsie spinila 3 tyzdne vkuse (ale to bolo skor diagnosticke, nie normalne preventivne) a vyslo to ok...

riana12
24. nov 2010

tak dneska ako rychlovečera bude kuracie masko obalene v kukuricnych lupienkoch, som zvedavá, čo mi na to potom mladý povie na to 🙂

katrenka111
24. nov 2010

Ahojteeee 🙂

katie1
24. nov 2010

@katrenka111 Ahojky 🙂 Zajtra mame meninky 😎

katrenka111
24. nov 2010

@katie1 ano??? No vidis... to bude super dnik co...... budeš nejak oslavovat???

katie1
24. nov 2010

@katrenka111 zajtra nie, dame to na vikend. Moji chalani maju 5 dni po mne tiez meniny a tak si v nedelu urobime pecenu kacicu s loksami a pozveme jeho maminu a na dalsi vikend k mojej mamine na vepro-knedlo-zelo 🙂 A Ty?

riana12
25. nov 2010

ahojte 🙂

Katkam dneska prajem vsetko len a len to najlepsie! 😵 😵 😵

katie1
25. nov 2010

@riana12 Dakujem velmi pekne 😉

riana12
25. nov 2010

@katie1 😉

ako sa dneska mas? nejake speci plany nie su? 🙂

katie1
25. nov 2010

@riana12 jaj moja, ani sa nepytaj, docela speci to dnes zacalo... Ale uz je dobre. Vies, co som minule spominala, ze sa mi pokazilo to auto, tak sa potom nejakym sposobom same ,,opravilo", no a dnes rano si idem spokojne do roboty a zas mu zasibalo 😠 No nic, pojde do servisu, nic sa neda robit. Drahy dosiel asi o 3:15h z nocnej, bolo mi ho luto budit a tak som si teda po 3 rokoch vyskusala jazdu busom. Musela som ist 2 autobusmi a 1 trolejbusom a trvalo to od 6:45h do 7:45h 😕 Z roboty mi uz volali, co je so mnou, lebo su zvyknuti, ze chodim okolo 7h 😀. Takze som vymrznuta, soplava, kaslava, ale som tu, pijem kavicku, tak uz je dobre 😅

katie1
25. nov 2010

@riana12 A Ty ako, sla si od mladeho do roboty?

riana12
25. nov 2010

@katie1 no teda... ja cestujem z domu do prace hodku, a to mam cca 45km 😅 tento tyzden som u mladeho, ale kazdy den dochadzam 🙂 celkom pohoda... najskor cesta busom do Blavy, to mam hodinku a potom cca 15-20min este MHD-ckou, co tiez nie je najhorsie 🙂

katie1
25. nov 2010

@riana12 no ved ano, prave preto ma to nastvalo, lebo sme v BA a trvalo to rovnako 😠
Autom to mam za 10-15min. Prave mi volala mamina, blahozelala mi k meninam a zaroven mi povedala, ze sa vcera v tej mojej hodine narodenia do toho horoskopu sekla o hodinu 😀 . Takze plati to povodne cislo...no rodinka uzasnych sme fakt 😀

riana12
25. nov 2010

@katie1 ja si kolkokrat celkom rada pomyslim, ze sice byvam od BA dalej, ale cesta do/z prace mi trva takmer rovnako ako mojim kolegom 😅 tie zapchy tuna daju zabrat...

no pekne, pekne, vy ste sikovnici 😀 😀

katie1
25. nov 2010

@riana12 Mas pravdu, trva to rovnako.
Moja mamina je vtipalek to ano. Este mi k tomu s kludom anglicana povie, ze ako si ma pamatat co bolo pred 27 rokmi 😀 (zo srandy samozrejme)

riana12
25. nov 2010

@katie1 no aspon sa doma nenudite 😀 😉

katie1
25. nov 2010

Zienky, ake mate plany na vikend?

katie1
25. nov 2010

Zienky, ake mate plany na vikend?

vejkasmejka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
riana12
25. nov 2010

@katie1 ja neviem, aky bude vikend... dneska mi ma mama dat vediet, ci pojdeme babke zablahozelat k meninam... to uz by som potom zajtra sla z prace rovno domov... a potom neviem, ci sa mi podari byt s mladym cez vikend... 😒 ked nie, tak len doma budem trcat...

riana12
25. nov 2010

uz aj kamaratka "MS" prisla, "tesim sa" 😖 😝

katrenka111
25. nov 2010

@riana12 Ahooj aj ja ďakujeeeem 🙂
Ako sa mas???? Ja dnes v práci kopec roboty, lebo zajtra mam dovolenku, samé gratulacie, trosku som pobehala po meste a urobila som si radosť, kupila som si riflíky a pulovrík 🙂 a teraz cakam navštevu, príde ku mne sesterka s pol ročným babenkom.....juchuuuu 😀

katrenka111
25. nov 2010

@riana12 u na stale MS nechodí a nechodí..... to je do plaču ☹

riana12
25. nov 2010

@katrenka111 jeej, urobila si si radost k meninkam tym nakupom? 🙂
no ja to mam este s MS nejake divne... silne bolesti, nestacili mi ani dva ibiky, ledva som to pred odchodom z prace predychala a cela nervozna cestovala, ze mi urcite tampon a vlozka stacit nebudu a ono prd... horkotazko bol tampon "poznaceny" 😒 nejako pomalicky sa to rozbieha... 😨

riana12
25. nov 2010

tak dobru noc, babulky 🙂
idem si lahnut, kukneme s mladym film a spinkat ideme 🙂

katie1
26. nov 2010

Ahojte zienky, ako sa mame dnes? Moj drahy o 3 v noci priniesol z nocnej McDonalda! Na tu vonu som sa hned prebrala, lakal ma nech si dam s nim... No mala som co robit, aby som tomu o tom case odolala! Tak on si veselo tlacil a ja som slintala...ale vydrzala som 😉 Nechal mi teda a rano som mala bohate ranajky 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre