Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
27. sep 2011

@dayanka ten mi dal teraz na to HAK... ze ved som nesnazilka, staci to aj takto poriesit - ze nacas nasadit, potom vysadit a uvidime, ako to pojde dalej...

dayanka
27. sep 2011

@riana12 jaj preco HAK davaju doktori dnes na tolko veci? 😀

riana12
27. sep 2011

@dayanka ja ti neviem... ja by som teda prijala inu liecbu, ale tak co s nimi... mala by som chut ich rad radom postrielat, ale do basy sa mi ist nechce 😀 😅 takze touto cestou to nevedie...
ale ja sa tiez stale divim, preco tolko problemov idu riesit len HAK? ked je HAK len umelina, potlacana sa prirodzeny cyklus... 😒 ved je tolko inych liekov, pri ktorych bezi normalny cyklus a len dat jeden urcity liek na urcity problem... 😒

lejduska
27. sep 2011

@evelyn22 tak skoda, ze to takto dopadlo, ale nevadi je to skusenost a vzali sme si ponaucenie..ja som bola v 6tt a doma to samozrejme nevedeli, nechcela som sirit paniku, povedala som az ked prislo k najhorsiemu aj preto to mama si vzala velmi v pohode, nestihla byt ani nervozna ani nic a ja som malaoci v slzach vtedy..a okrem priatela to vedela kamoska s ktorou som cez net riesila ze preco som asi nedostaa kramy 😀 a viem co tym myslis zly zivotny styl ja tiez ked som sa obzrela dozadu ze diskoteky a cigarety lebo zmakla statnice a dokonca na super znamky tak bol dovod oslavovat, ale ublizilo to tomu malickemu o ktorom som ani nevedela ☹ , mozno by sa to stalo aj tak, kazdy mi hovori ze sa nemam obvinovat ale ten zly pocit neodide tak sam..a este k tomu som sa hlasila na inu skolu a kedze som bola tehotna rozmyslela som si to (lebo externe je tam podstatne drahsie) a neucila som s ana prijmacky..a nakoniec prisiel potrat ☹ a v den prijmaciek som bola u zastupujuceho gynekologa 😒 mozno som aj toto mohla nejak zmenit alebo vzratit..stale ma to trapi, takze take boli moje prazdniny..ale snazila som sa zit a urobila som si par vyletov no

lejduska
27. sep 2011

@riana12 ahojky,no celkom zaujimave ranko.len nvm co varit ooooch 😅

riana12
27. sep 2011

@lejduska ja mam v zalohe bud spravit tortilly a kuracie masko alebo palacinky... alebo buchty pecene 🙂
a cim je dnesne rano zaujimave? 🙂

lejduska
27. sep 2011

@riana12 tak to je vyborne menu 🙂 ja zatial nvm nechce sa mi ist do obchodu tak najradsej by som robila co dom da 😀 , no zaujimave ze priatel je este trosku vesely, bol v noci na diske a konecne si jeho kamosi nemyslia ze ho nikam nepustim 😝

riana12
27. sep 2011

@lejduska no uz som chcela robit tortilly vcera, no v robote som si zabudla cinsku kapustu, tak som nic neorbila... napokon, aj tak sme mali este od vikendu na zahryz nieco a nakoniec si aj tak priatel spravil len vajcovy chleba... a trosku ma to aj najedovalo... 😒 potom, ked mu trebars ponuknem take vajcove ja nabuduce, tak ohrnie nos, preco nie je nieco navarene... 😠

lejduska
27. sep 2011

@riana12 jaaj no tak to chlapi su taki, oni radi robia take nieco narychlo aspon u nasich a s priatelom to tak je., vidis ty sa snazis a nema to efekt aach jaaj a co by bolo keby si nenavarila vobec potom by boli zlate vajcove chleby 🙂 ja asi spravim rizotko ale zeleninove s hubami iba hmm

riana12
27. sep 2011

@lejduska kebyze nenavarim, este ma v zalohe aj salat z tresky, co s v obchode kupi a par rozkov k tomu 😀

lejduska
27. sep 2011

@riana12 no tak ho aspon par dni mozes tak nechat..sila 🙂 tak ja nakonec spagety a hotovo 😝

riana12
27. sep 2011

@lejduska no ale sebe musim nieco spravit a ked uz, tak spravim pre dvoch... ale vzdy sa ho spytam, ci to a ono moze byt, on jasne a nakniec mi do toho dzobne len raz... kebyze nepotrebuje jest vobec, ako ja, ze ked nechcem navarene, nejem nic... ale on je hladny, navarene nezje, ale zhana nieco ine... uz asi budem nanho zla 😝

lejduska
27. sep 2011

@riana12 no tak asi treba trochu pritlacit., a clovekuje luto ked nechce jest jeho jedlo 😒 moj napr vari a rad ale dakedy su to experimenty 😖 napr teraz sa hrozne ponahlal a jedny spagety ma nenechal spravit samu, na jednej strane mile mat takeho chlapa ale niekedy ma to uz obtazuje, asi som neschopna abo co 😠 a hlavne teraz ked sa ponahlal musel za kazdu cenu mi do toho dzubat,,nezeby riady umyl dakedy 😀

riana12
27. sep 2011

@lejduska no u nas je to o tom, ze sa este len akosi vzivame spolu, zatial byvame spolu 3 a pol mesiaca... ja si ho nabuduce pristriehnem 😀

lejduska
27. sep 2011

@riana12 chvilku to asi potrva kym si uplne zvyknete ale drzim prsty nech to ide ako po masle 😉 my sme boli 2 roky ak odratam prazdniny lebo vtedy sme boli doma, zatial to nie je o spolocnej domacnosti lebo to mam da sa povedat namiesto intaku 😝 ale uz to je ine ako doma s rodicmi, ved vsetko ma svoj cas, jedine zeby babo chcelo prist tak riesime vlastne 😉 a vy ste v podnajme ci vo vlastnom ??

riana12
27. sep 2011

@lejduska ale ma to niečo do seba, lebo ste kazdy deň spolu... alebo aspoň vacsinu dni (ako to mate poriesene, ked idete rodičov pozrieť?)
my sme v podnájme, hlúposť byť vo vlastnom, na hypo, ak este len zaciname spolu byvat... aspoň ja to tak vidim...

lejduska
27. sep 2011

@riana12 ano na to vyskusanie je rozumnejsie podnajom. a ako sa vam dari spolunazivat? prat varit upratovat? 😀 jj vacsinou sme spolu, preto sme isli spolu byvat, nevedeli sme nebyt spolu a toto bolo riesenie 🙂 ked ideme k rodicom aj tam sme vacsinou spolu a vacsinou u neho lebo on ma na to doma podmienky (dom, vlastna izba, manzelska postel), az na tento vikend lebo mal vela prace 😒. no niekedy to chce aj prestavku uz aj ja som dosla do toho stadia 😀 ale teraz mi to nechyba lebo v lete sme boli od seba mesiac a dokonca po mojom potrate takze teraz ho chcem pri sebe,

snubenci08
27. sep 2011

@riana12 aha asi som si to zle precitala 😀

snubenci08
27. sep 2011

@riana12 aj tebe dobre ranko, teda vlastne uz obed, nic moc, mala dostava v noci nadchu, tak sme asi 3 krat za noc odsavali vysavacom, stale sa dusila takze sme moc nenaspali ☹

snubenci08
27. sep 2011

@evelyn22 dakujem, ja ti zas prajem aby sa co najskor zadarilo, a aby si mala uz len v poriadku cele tehu, porod a aby bolo malinke zdrave

riana12
27. sep 2011

@lejduska no zatiaľ to ide, prvý mesiac bol zabijacky, potom sa to zacalo zlepšovať... 🙂
periem, zehlim len ja... ale ked treba, zvesi vysusene aj priateľ - akurat, ze mi to hodi na posteľ, na moju stranu, ze dievca staraj sa 😀 ale ked chce, vie to aj sám... občas sa sám pustí do ymuvania riadu... ostatné upratovanie je na mne...

riana12
27. sep 2011

@snubenci08 chudatko malé, no nech sa jej čím skor polepsi, ani pre nu, ani pre vas to nie je med lízať...

snubenci08
27. sep 2011

@riana12 dakujeme, aj ja dufam ze jej to rychlo prejde, akurat sa zobudila, musim ist zase odsavat, lebo sa nemoze poriadne ani nadychnut ☹

riana12
27. sep 2011

@snubenci08 napadlo ma tak, co tak skusit jej dat toto - http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/detail/cor... - to mozu aj deticky v jej veku, cena v lekarni okolo 3-4€

lejduska
27. sep 2011

@riana12 prajem ti aby sa tvoj priatel cim skor naucil samostatne riesit domace prace podla mna je to na nezaplatenie..ale je super ze tu snahu ma 😉

riana12
27. sep 2011

@lejduska on ako nie je polienko, vedel by kadeco, len ma rad svoj pokoj... a ani ja nie som typ, co by stale behal s handrou v ruke... takze ani ho nenaham furt... keby bolo treba, spravi... ale kazdy den sa netrha 😀
niektore veci by som mu teda musela podrobne nadiktovat, ale myslim, ze ak by som ja dlhsie nemohla nic doma robit, ze by to neskoncilo katastrofalne 🙂

lejduska
27. sep 2011

@riana12 nieco take poznam, ja mojmu ked poviem vyslovene a otvorene tak spravi bez problemov ale sam sa zdohadat nevie..len do too varenia sa moc hrnie 😀

snubenci08
27. sep 2011

@riana12 no tusim zbehnem zajtra do lekarne, snad to pomoze, bo uz sa nemozem pozerat ake ma sklesnute ocka, ani v choditku skoro nechodi, len stoji, neusmieva sa...strasne nieco, keby som to tak mohla preniest na seba 😢

riana12
27. sep 2011

@lejduska to su ti chlapi 😀
@snubenci08 ja mam este v zivej pamati, aky byval chory najmladsi brasko - je medzi nami rozdiel 14,5roka

ivana88
27. sep 2011

Ahojte len tak bludim a citam si tu rozne prispevky a dost ma zaujala vasa skupina....buduce snazilky tema pre mnohe zeny...a pre man ako stvorena 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre