Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mexx
autor
2. mar 2009

Jo, poznam. To by sa ujalo aj u nas, predpokladam, chlapi maju radi taketo "obycajne" jedla... 😉

zuzanockamt
2. mar 2009

no ten moj vyslovene len takuto klasiku ... ziadne zdrave nizkotucne sa u nas neujme ... no keby bolo iba na mne,tak varim inak, ale sa mi nechce varievat dvojake jedla, osobitne pre mna a osobitne pre neho

mexx
autor
2. mar 2009

No asi ako u nas... 🙂 Ja by som si tiez varila inak, keby som si len sama pre seba, aj ked niekedy mam tiez chut na take "nezdravosti". Ale ked je u nas par dni po sebe len nieco "lahke a zdrave", tak moj muz hned sonduje, kedy bude nejake dobre mastne masko... 😀

zuzanockamt
2. mar 2009

no ale aspon mam vyhovorku, ked sa mu nepaci, ze mam nejake to kilo navyse ... vzdy poviem, ze zacnem chudnut, takze bud nevarim alebo varim len dietne z zdrave veci a potom frfle 😀 ... takze sa potom znova vratime do normalu ... no ved nemoze mat vsetko, aj chudu zenu a aj navarene poriadne 😉

mexx
autor
2. mar 2009

Zuz... 😀 Ja mam tych kil na rozdavanie, a on to vobec neriesi. Radsej sa naje... 😅

zuzanockamt
2. mar 2009

no moj by chcel zenu kocku, ale tak ja sa s tym nejak netrapim, aj ked do leta by som chcela trosku dat dole

mexx
autor
2. mar 2009

To ja chcem stale, ale nejak sa nedari...tiez vzdy vravim, ze ved do leta...a prd z toho... 😅

zuzanockamt
2. mar 2009

aj ja sa stale utesujem, ze ved mam este do leta casu a casu 😀 ... ale musim sa uz zacat krotit, hlavne co sa tyka cokolady, keby tej nebolo, tak mam po starostiach 😀

riana12
2. mar 2009

Zuzi: ja nie som vobec technicky typ 😀. Moj odbor je zhruba polovica ekonomiky a polovica dopravy (ale v ramci slusnosti, aby pochopili aj netechnicky zmyslajuce baby; je nas omnoho viac, nez chlapov 😀). Po Bc. mozeme zastavat pozicie v nizsom a strednom manazmente vo firmach zaoberajucich sa cinnostou v oblasti dopravy.

No k cokoladke, ved ta je zdrava - na srdce, cievy. A studaci ju doslova "pozieraju" v kilogramoch, ked sa ucia 😀

riana12
2. mar 2009

Uz sa s vami dneska lucim, majte sa pekne, dobru noc 😉

mexx
autor
2. mar 2009

Ja sa tiez pomaly poberiem, nech tu nestrasim do rana... 😅 Bru. 😔

riana12
3. mar 2009

Servusky, tu este nikoho? 😕 No bieda, dievcata, bieda 😠.

mexx
autor
3. mar 2009

Ahojte, ja mam v posledne dni nejak obrateny biorytmus alebo co, vecer sa mi nechce spat, chodim do postele o takej tretej-stvrtej, a rano muky... 😅 Takze o deviatej vyliezam z postele cela dolamana... 😝

aknellita
3. mar 2009

jejda cavte baaabyyyy... sto rokov som tu nebola

mexxica.... jaka sexica na fotke 😉

one, este nikto nesnazilkuje??? hmmm? ja este nie... iba zeby som o tom nevedela 😅

aknellita
3. mar 2009

zuziii.. jake foto.. ved som ta ani nespoznala 😅

mexx
autor
3. mar 2009

No seeeeerus, Leni, teba tu vidiet...len na Facebooku clovek vidi, ako nervacis v ucitelovani... 😀 😉

zuzanockamt
3. mar 2009

Ahojte 🙂
tak som doma z prace, zajtra mam volno 😀 ... ale aj tak budem pracovat, lebo musim nejake veci do stvrtka spracovat, aby to mohlo ist na skoly...no a v piatok mame v praci mecheche 😝 ...som stale dufala, ze sa z toho nejako vyvleciem,ale neda sa 🙄 😅

mexx
autor
3. mar 2009

Zuzi, a co sa chces vyvliekat z mecheche? Ved si zamechecheuj... 😅 😉

zuzanockamt
3. mar 2009

ja taketo akcie nemusim 😝

zuzanockamt
3. mar 2009

baby a vy sa kde flakate,co? 😕 ... a ja som myslela, ze aspon niektora tu bude a vy takto 😀

riana12
4. mar 2009

Dobre ranko, umracene aj uprsane 😒.

No ktoze tu dneska?

Ja som vcera po praci bola s priatelom na pizzu. Ten mi tam zbastil taku veliku, takmer 900g mala, v priemere 50cm 😕 Sice sa pri polke dusoval, ze to neuvladze, ze si necha zbalit domov, ale nakoniec ani omrvinka neostala. Ja som mala tiez na moje pomery obra. Bez 40g mala pol kila. 😀 😀 Akurat z posledneho trojuholnika som dala priatelovi ten suchy okraj. Ze som ja ale macherka 😀 😀
Fuuuj, daco tu smrdi 😲 😝 Tusim samochvala 😀.

A do polnoci som si posedkala nad jednou pracou do skoly.

zuzanockamt
4. mar 2009

Dobre ranko vsetkym 🙂
Ja si budem dnes uzivat den dovolenky, ale poobede budem trosku pracovat,lebo nejake materialy by mali byt zajtra hotove,tak snad sa mi to podari dokoncit...a chcem si ist dat podstrihnut konceky, lebo uz mam moc dlhe vlasy a na nervy mi to ide

topa
4. mar 2009

Ahojte som tu nová, neviem kedy vy chcete bábo,ale mi až v roku 2012. 🙂 Možno vám to príde,že je to ešte ďaleko.Ale aspoň si mám s kým pokecať. A vy kedy?

zuzanockamt
4. mar 2009

ahoj topa ... vitaj 🙂
ja by som chcela aj hned,keby to bolo mozne...ale inak nemam nejake terminy, ze kedy...planovat uz nechcem, je to zbytocne, aj tak si osud rozhodne za nas 😉 ... ked pride, bude tu, ked nie, tak sa nezblaznim

riana12
4. mar 2009

Ahoj topa, vitaj 🙂
Daco nam o sebe porozpravaj, urcite su aj ostatne babulky zvedave 😀.

No mojim snom je stihnut prve do 25, a to bude v r. 2013 😀 Ale ktozevie, ako sa to nakoniec vyvrbi.

zuzanockamt
4. mar 2009

no ja tiez dufam, ze v 30-ke budeme traja 😉

mexx
autor
4. mar 2009

No ja som prve do 25 uz presvihla, tak sa zameriam asi na tu 30-tku... 😉

Bre rano, babule... Zas som isla spat neviemkedy, tak dufam, ze neodkvacnem cez den len tak niekde... 😅

topa
4. mar 2009

Tak ja mám 23, s manželom sme sa brali teraz 20.9.2008.Ja ešte študujem,ale tento rok už konečne končím a chcela by som úpotom aspoň 2 roky pracovať.Tak preto ten rok 2012. 🙂 Ale nebudeme sa brániť keď bude skôr. 😀

zuzanockamt
4. mar 2009

topa...takze cerstvi manzelia🙂))...no este by ste si mali uzit zivot vo dvojici nejaku chvilku a potom sup babo 😉 ... a byvanie mate uz vyriesene?

topa
4. mar 2009

No šak tak aj chceme.Nám momentálne veľmi vyhovuje byť sami dvaja.Ešte si nevieme predstaviť mať dieťa.Je to poriadna zodpovednosť. A bývanie,zatiaľ sme u našich.Čakáme kým doštudujem,aby sme mali obaja prácu,lebo v dnešnej dobe sa z jedného platu nedá vyžiť.Takže postupne. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre