Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
6. apr 2009

Jej-sikovna si Riana 🙂 asi sa necham inspirovat 🙂
No,ja sa aj tesim,ze nejdem do prace,ale zase na druhej strane,nam platia len za to co realne oducime-ziadne volne dni,prazdniny-za to nemame ani fuk 😠 ani za letne prazdniny-len ucitelia,ale hadam prezijem
Dik za podporu,beriem to ako rutinnu prehliadku.Bola som prted rokom a vsetko bolo OK,tak hadam aj tentokrat.
Pekny vecer 😵

riana12
7. apr 2009

Ahojky 🙂

Babuleee, trocha zivota do toho umierania 😀 😀 Ja viem, mame vsetky robotku, ale takto sa nam to tu pavucinkami zachvilu potiahne 😝

Uz takmer polovicu pracovneho tyzdna mame za sebou 🙂

etuska
7. apr 2009

cafte kocky,
ja som prave prisla od bratranca.Mala som u nich Misku kym som bola u lekara.Bola som na ten vyter/cytologia/ a hned ma aj pozrel.Ze ta ranka je v norme a do troch tyzdnov budu vysledky tak by to malo byt OK Sranda je,ze tu nemaju gynekologa v ambulanciach,ale aj tuto pracu robi vseobecny lekar,tzv. GP takl som bola trosku zaskocena,ale aspon mam zatial aspon z polovice dusu na mieste
Docitam vas ked ulozim Misku Pekny vecer

mexx
autor
7. apr 2009

Ahojte babule,

som vas len tak zbezne prebehla, ani citat sa mi nechcelo... 😅 V poslednej dobe sa mam vnutorne velmi podivne, akasi kriza ma obchadza ci co, ani na Kona sa mi nechcelo moc pisat (a to uz musi byt riadna kriza teda)... 😅

Ale vcera bol nahodou celkom fajn den, vecer som zo vsetkeho mala taku mierne euforicku naladu, aj dnes ma to trosku drzalo... 🙂 Tak dufam, ze sa nic nepomeni a mozem sa pochvalit - od buduceho tyzdna (ak do toho nepride nejaka nepredvidatelna situacia) by som mala byt zamestnana, a kedze je to moj vysneny job, tak sa tesim, a dufam, ze to zvladneme... 😵 😉

zuzanockamt
7. apr 2009

Ahojte 🙂
no vitaj mexx 😉 ... tak blahozelam k praci ... a co budes robit?

mexx
autor
7. apr 2009

Dakujem. 🙂 Budem profimamina. 🙂

zuzanockamt
7. apr 2009

no aj som si myslela, ale tak spytam sa pre istotu 😉 ... nevies nahodou, ci sa da byt profirodic a mat aj inu pracu? ... napriklad ja, ze by som normalne aj ucila v skole?

mexx
autor
7. apr 2009

Zuzi, da sa, ale v tom pripade nemozes mat babatko, ale vacsie dieta, ktore mozes dat normalne do skolky alebo do skoly. 🙂 Pri babatku musis byt stale...

zuzanockamt
7. apr 2009

tak to je fajn ... ja by som babätko asi nechcela ... teda svoje ano, ale ako profirodic uz starsie...tak okolo troch rokov

mexx
autor
7. apr 2009

Ja som zas na babatka. 🙂 Toto bude tiez taky stuplicek. 😉

zuzanockamt
7. apr 2009

a manzel sa s tym stotoznil uplne v pohode?

etuska
7. apr 2009

ahojte kocky,konecne druzna debatka 🙂
Mexx-ja by som sa na to profi dala asi tiez ukecat-ako priprava na adopciu 😀 ale podobne ako zuzka by som chcela vacsie dietatko.

mexx
autor
7. apr 2009

Jo, to my mame davno dohodnute. Ked sme vcera videli to babatenko, tak bol dokonca viac vyteseny ako ja. 😀

etuska
7. apr 2009

Mexx-tak uz buduci tyzden? 🙂 baba ci chlop? 😅 ake "mlade" babatko k vam pribudne?

zuzanockamt
7. apr 2009

no tak to ja musim najskor manzela presvedcit, lebo nie je tomu velmi nakloneny...tvrdi, ze nemame pravo takto ovplyvnit zivot cudzieho dietata, ze ono si na nas zvykne a potom pojde prec a bude mat v tom vsetko chaos

etuska
7. apr 2009

Zuzi-kopec takych deticiek by povedalo pravy opak 😔 -opytaj sa Magimary-myslim,ze radsej ovplyvnit zivot dietata takto akoby malo "trcat" v DD 😔 -ale to ty asi vies,len manzel nie,ze? 🙂 Moj tiez nebol velmi nakloneny adopcii no teraz je to podla mna OK,tak sa aj tesim v lete na stretko-ze uvidi vas Mexx,aj Magimary s rodinkou a bude mat trosku iny pohlad na vec 😅

mexx
autor
7. apr 2009

Mne sa zda prave uzasne, ako velmi mozeme ovplyvnit zivot toho dietatka, aj ked nevieme, ako dlho u nas bude... 😉

No jo, buduci tyzden budem pojdem na interakcie, a potom ten dalsi si uz mozeme prcka zobrat domov, aspon tak povedala pani riaditelka. Je to chlapcek, ma styri mesiace, ale je velmi malicky, narodil sa sice ako donoseny, ale mal len cca 1700 gramov... 😒 Takze teraz bude mat styri mesiace a vyzera tak na jeden... 😅 Taky maly skriatok je to. 🙂

riana12
7. apr 2009

Ahojte babulky 🙂
Mexx, gratulujem aj ja! Urcite to v pohode zvladnete 😉

riana12
7. apr 2009

Aj ked osobnu skusenost, ci skusenost z okolia ohladom adopcie nemam, tiez sa priklanam k tomu, ze radsej si hoc aj ako profi rodic zobrat dietatko k sebe domov, ako by malo vyrastat v detskom domove. Tam su len na hromadke, vychovavatelky sa im urcite nemozu natolko venovat, ako ked vyrastaju v rodine.

mexx
autor
7. apr 2009

No to dufam, ze to zvladneme... Necakam ze to bude idealne, ale verim, ze sa nam s tym podari pobit. 😉

etuska
7. apr 2009

Mexx-ako sa vola ten vas krpcek?ci asi nemozes uvadzat prave meno,ze? 😕

zuzanockamt
7. apr 2009

no ale u nas nie je prekazkou len nazor, respektive nesuhlas MM, ale aj nas maly byt ... lebo dost pochybujem, ze by dali dieta niekde, kde nebude mat svoju vlastnu izbu ... takze sa tak rychlo nedockam cudzieho a nie to este vlastneho dietata 🙄 ... ale uz som si na to aj celkom zvykla a zda sa mi, ze ostaneme uz stale len dvaja 🙄 🤐

mexx
autor
7. apr 2009

No je to jedno, myslim, ze mozem, lebo on vlastne meno ani nema. 😅 Teda ma priezvisko, ale nema krstne meno, akurat ked ho matka nechavala v decaku, tak vraj im strasne kladla na srdce, ze ona by velmi chcela, aby mu dali meno Vilko. 🙂 Takze mu vsetci hovoria Vilko, aj ked podla dokladov ziadne meno nema, a ked si ho niekto osvoji, tak mu moze dat meno ake bude chciet... 😉

etuska
7. apr 2009

Mexx-takze Vilko je pravne volny?Do profirodin idu len deti ktore su pravne volne,alebo to nie je pravidlo?

mexx
autor
7. apr 2009

Do profirodin idu aj take aj take, vlastne je to vhodnejsie najma pre tie, ktore este nie su volne, lebo pri tych je otazne, kolko to este potrva, kym sa dostanu do rodiny... 😨 Riaditelka vravela, ze Vilko uz ma osvojitelnost, psychologicka si nebola ista, zeby sa musela pozriet do papierov...takze zatial neviem. Mne je to vlastne jedno, tak ci tak je otazne, kolko to bude trvat, je to velmi individualne...

etuska
7. apr 2009

Tak drzim palce nech si na seba cim skor zvyknete-no vidis tak si medzi "buducimi snazilkami" prva s babom-a ani to nebolelo 😅

mexx
autor
7. apr 2009

No tak to hej... 😀

riana12
8. apr 2009

Ahojte 🙂
Ako sa dneska mavame? Mne sa to dneska v praci neuveritelne vlecie ☹ Uz nech som doma. Treba mi daco zrobit, ale tu v robote sa to praveze neda. Pondelok siel jedna radost, vcerajskom som tiez nejak rychle preplavala, ale dnesok? 😠 😠 😠

Napiste aspon vy ostatne nieco pekne 😉

etuska
8. apr 2009

caf Riana-
no mne dnes padla.Sice 10 dni nezarobim nic-lebo prazdniny nemame platene,ale cert to ber 😀
Idem Miske upiect palacinky a potom uvidime co dalej.Vonku nic moc,raz prsi,potom fuka vietor,aj slnko obcas vykukne,ale nic moc...Asi pojdeme konecne prichystat velkonocnu vyzdobu 🙂

Vidis Riana a nejako mi to vypadlo-kde pracujes?A popritom si este privyrabas? 😕
Ja predavam obcas veci na MMB,ale teraz akosi nestiham a moji "uzasni" ziaci su akosi "busy" tak uz ani nechodia na doucka 😒 Ucila som Moniku-Polku-ta bola vzorna studentka,ale ti ostatni su nedisciplinovani-pridu raz za 2 tyzdne a myslia si ze budu speakovat ako draci 😒

Tak bezim do kuchyne.Mrknem neskor 😉

riana12
8. apr 2009

Ahojky Etuska. No aspon dakto tu 😵

Ja robim v BA v jednej spedicke. A to co mi treba zrobit. To je v podstate len moj konicek. Ziadne privyrabanie si. Robim jednemu znamemu www stranku. Taha sa mi to uz od septembra 😲 😝 😠, co mam stale ine veci na starosti (hlavne skola a tak). Teraz mam aj vacsi casovy odstup medzi skuskami, teraz este aj volno kvoli sviatkom, na chlapcovi je uz vidno, ze je netrpezlivy, aj ked to priamo neda znat. Co bolo treba v robote spravit, je hotove, tak sa to tu len taha a taha. Chcem byt uz doma! 😠

Etus a coze vy tam mate az 10 volna? 😲 A palacinku mi neposles? 😀 😀 Hmm, ked tak rozmyslam, radsej nie. Doma by mali na mna cakat parene buchty 😵 Dufam...

A co planujes na vyzdobu? Mas uz nejaku predstavu?
Ja by som mala este daco uvesit na dvere. Rozmyslam este, ci daco nenamalovat farbami na sklo. Tymi zlupovacimi. Musim ale najprv skontrolovat, ci nie su farby uz po zaruke 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre