Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
4. máj 2009

Ahoj Mexx. Tak aj ty tu oxidujes? 😀 Uz som myslela, ze tu samucicka sama dneska skysnem 😀 😀

mexx
autor
4. máj 2009

Oxidujem, uz od skoreho rana. 🙂 Len som chcela napisat, a stale mi to nepridavalo prispevok. Az teraz. 🙂

Co porabas? 😕 Ja som prave uspala maleho, chudak, tazko sa mu zaspavalo, aj ked bol unaveny, lebo nam tu trieskaju vonku, zatepluju barak a robia fasadu, takze same vrtanie, hukot, treskot... Ale ked je chvilku ticho, on v pohode zaspi, a potom mu to uz nevadi. Takze teraz spokojne odfukuje. 🙂

riana12
4. máj 2009

No ja v praci ako obvykle, cochvila sa balim na obed, dneska idem hodic ocko po niecom z McDonaldu. Bezne jedla uz mi moc nesmakuju 😀
Od kedy mate drobceka doma? Nejak som to tu nepostrehla 😅

riana12
4. máj 2009

Ja idem teraz na obed, takze ked sa vratim, kuknem sem zas 🙂

mexx
autor
4. máj 2009

Mame ho od stvrtka, tak uz sa pomaly "zabiehame". 🙂 Tak prajem dobru chut (juuuuuj, by som si tiez dala nieco strasne nezdrave z McDonaldu)... 😝 😀

riana12
4. máj 2009

Tak 😕 (kuk) po obede 😀
Dala som si teda chickenburger, mnamkovy so sladkou chilli omackou 😵 Moja srdcovka 😀

mexx
autor
4. máj 2009

Mnam...az som hladna... 😝

riana12
4. máj 2009

Treba skocit, ak sa da 😀

mexx
autor
4. máj 2009

Tu v meste nemame, ked budem v TT, tak skocim, to bude cestou. Ja mam z McDonalds najradsej zmrzku, takze hlavne kvoli tej by mohli byt v kazdom meste. A este aj Starbucks by som brala. Nenarocna. 😎 😀

zuzanockamt
4. máj 2009

mexx ... akeho krasneho zlatusika mate doma 😵 😵 😵 ... fakt krasny je 😵

riana12
5. máj 2009

Ahojte 🙂

Mexx, strasne zlate chlapatko 😵

mexx
autor
5. máj 2009

Ahojte, dakujeme za pochvalu, a ze dobre ranko sa praje. 🙂

My uz sme boli v Trnave, musela som ist na krv, a teraz sa ideme nejako pretlct dopoludnim, kym pride MM z prace. 🙂

riana12
5. máj 2009

A Mc si bola, mexx? 😀

mexx
autor
5. máj 2009

Jaaaj, nebolaaa... 😨 Mozno skusim zajtra. Alebo neviemkedy... 😕

riana12
5. máj 2009

Ja som dneska zas bola... Chcela som si kupit chickenrolku a zrazu mi z pusy vyleti chickenburger. Ale nejak som si to neuvedomila hned, este sa ma teta pokladnicka pytala, ci jeden, tak ja jej s kludom, ze hej. Este pri plateni som sa v duchu cudovala, co tak malo a zrazu mi ona male cudo do ruky podava. A ja to pucim oci, ze co to ma byt. Az vtedy som si uvedmila, vsak som si tak sama vypytala 😒 Co uz...

mexx
autor
6. máj 2009

Bre ranko,

chystame sa pomaly, dnes ideme do BA, maly este spi, tak aspon pochystam nejake veci, co nam treba a trosku mrknem na net, kym sa zobudi a bude ho treba obliekat. To tusim moc nema rad... 😅

Rian, len mi chut robis, jaaaaaaaj... Mala by som sa akutne niekde stavit. 😀 Ale zo skusenosti viem, ze cim dlhsie to odkladam, tym viac to potom neskor chuti. 😉 Tak mozno este budem odolavat, a pak si vychutnam. Casto by som to tiez jest nemusela, lezie to do penazi a o zdravi sa tiez neda prilis hovorit... 😅 Jaj, ale taku zmrzku by som si veru dala... 😕 😝

mexx
autor
7. máj 2009

Dobre rano,

no co, vcera nikoho? 😕 🙂

riana12
7. máj 2009

Ahoj mexx, ja tu 😵

mexx
autor
7. máj 2009

No a ja zas az teraz. 🙂 A inak nikde nikoho? 😕

zuzanockamt
7. máj 2009

ahoj mexx 🙂 ... ako sa ma malinky? ... ako si zvykate na seba?

mexx
autor
7. máj 2009

No v pohode celkom. 🙂 Teraz je sice mrchavy, nevie sa nejako ulozit, ale tak zvladame. 😉

etuska
7. máj 2009

cafte kocky,
davno som tu nebola 😅
No Mexx-ved uvidis o chvilu budete uz super dvojka 😅
my sme boli cez vikend so susedovym karavanom pri mori-bola sice kosa,ale co to sme videli-kuk do albumu 🙂

riana12
7. máj 2009

Ahojte, tak to tu konecne oziva 🙂

etuska
7. máj 2009

ahoj Riana-bola si aj dnes v Mc Don.? 😀
co mas nove?

riana12
7. máj 2009

Ahoj Etus. No v Mc som nebola ani vcera ani dnes 😀 A nove? Nestoji za rec. Nieco riesim a az to poriesim, dam vediet 😉 Cita, ze vy ste boli pri mori 😵 Sice zima, ale muselo byt krasne 🙂

mexx
autor
7. máj 2009

Jaaaaaj, Etus, by som sa hned pridala. Karavan a more, a bez horucavy... 😵 😉

etuska
7. máj 2009

Riana-hej,hej-paradne bolo-ale straaasne fucalo a asi ma od toho vetra opat zacal boliet zub tak som opat na Paralene 😅 Hodila som par fotiek.
A co riesis,ze je to tjomstvo? 😕 Ma napinas jak gumu na gatiach 😀 -posli IP-please 😅

riana12
7. máj 2009

Etus, rychlostou blesku som si vcera daco popozerala. Musim dokladnejsie poprezerat 🙂

etuska
7. máj 2009

😀
Zuzi-vy co nove?
Baby.ake mate plany na leto? 🙂

zuzanockamt
7. máj 2009

erika ... ja nic nove ... neriesim, ale zijem 😀 😀 😀 ... MM stale bez prace, ja stale v praci a snazim sa chudnut pomocou 90-dnovej diety, ale neviem, ci vydrzim 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre