Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
4. aug 2010

@wieruss neboj, ak na to pride, pripomeniem to tu isto 😉

zuzanockamt
4. aug 2010

@riana12 ty tu ake vestecke okienko mas 😀

katrenka111
4. aug 2010

no možnože aj nam by vyveštila???

zuzanockamt
4. aug 2010

ja chcem vyvestit presny termin porodu 😀 😀 😀

riana12
4. aug 2010

@zuzanockamt tak mi nechaj chvilu cas 😀
@katrenka111 a ty chces co vyvestit? 😀

katrenka111
4. aug 2010

@riana12 kedy sa s tým mojim vezmeme a kedy budem mat babo??? 🙂

riana12
4. aug 2010

@katrenka111 a nechces ty odo mna teraz nejak vela? 😅 😅

katrenka111
4. aug 2010

@riana12 to by chcela každa z nas vediet asi... ale to je len vo hviezdach 🙂

riana12
4. aug 2010

@katrenka111 no toto je na dlhe lakte... 😅

sisisi
4. aug 2010

@zuzanockamt @riana12 @katrenka111 ahojte baby! zaujimava tema 🙂 vestica riana 😉

riana12
4. aug 2010

@sisisi ale nie som vestiaca, len som napisala, co sa divne v poslednych dnoch deje... ono si tu z toho teraz aj srandicky robim, ale ked potom nad tym rozmyslam osamote, tak to az taka sranda nie je... 😒 hlavne v spojeni s babatkom 😖 😔

sisisi
4. aug 2010

@riana12 jasne srandicky, ale neboj, aj keby nahodou babatko prislo, tak sa vsetko vyriesi. su ludia aj v horsej situacii, ty mas po boku milujuceho priatela, tak by ste to zvladli.

riana12
4. aug 2010

ono je pravda, ze mam velmi casto nejake tusenia, aj sa mi to potom potvrdi...
velakrat som sa napriklad niekde zacala tesit, z minuty na minutu som zmenila rozhodnutie, ze nejdem, lebo mi nieco hovoril, ze tam ist nemam... a ak som nahodou sla, tak ten vylet alebo nieco podobne, bola jedna velka katastrofa... takze obcas mi take tusaky vyjdu...
2 tyzdne dozadu nas volal mladeho kamarat, ze sa pojdeme kupat... ja sama som povedala, kedy ma pre nas prist, snazila som sa rychle obed dorobit... lenze som zacala mat divny pocit, ze tam nechcem ist... mladeho som posielala, nech aspon on ide, predsa len sa s kamosom malinko videl a nemusi byt stale so mnou ako cecok... priatel ist nechcel, jeho kamos sa kvoli tomu na mna ofucal, na chvilu aj priatel (lebo tam chcel ist so mnou... bol velmi sklamany 😔), chvilu sme trucovali, ale akosi nas dvoch to preslo a bol to ten najkrajsi den, co sme spolu prezili 🙂
jasne, x-krat som si vycitala, ze sme sa nesli kupat aj mam pocit doteraz, ze jeho kamos mi to ma za zle... ze asi mladeho drzim pod papucou ci co... 😔
ale ked uz nieco citim vo vnutri, mam velku potrebu sa orientovat prave tym pocitom...

riana12
4. aug 2010

@sisisi dufam, ze ked sa nam raz taka nehoda prihodi, ze nezdupka kadelahsie... uz som s nim parkrat len tak mimo rec nieco na tuto temu prehodila, tak sa zdalo, ze by nezdupkal... ale clovek nikdy nevie a vzdy je tam nejaky ten otaznik...

sisisi
4. aug 2010

@riana12 to mas pravdu, ale otaznik je vzdy nad vsetkym, keby sme sa troska viac zamysleli. kolko je takych pripadov, ze sami muzi dieta navrhli, umele oplodnenia, kopu snahy a potom chlap aj tak usiel. a zas aj opacne pripady, ze dokonca po kratkych znamostiach sa k tomu postavili zodpovedne a dodnes vychovavaju spolocne dieta.

riana12
4. aug 2010

@sisisi len nikdy nevies, ako sa k tomu postavi prave tvoj partner... 😒

zuzanockamt
4. aug 2010

@riana12 ja tiez obcas mavam taketo tusaky 🙂 ... a zvycajne sa tiez splnia ... naposledy taky najvyraznejsi bol s nasim krpcom nastavajucim 🙂 ... ale to aj MM tusil, doteraz nechapem 🙂

sisisi
4. aug 2010

@riana12 to uz je asi ten zivotny risk....
@zuzanockamt a ty si mala presne ake to znamenie??? 🙂

zuzanockamt
4. aug 2010

@sisisi ja som znamenia nemala, len vnutorny pocit 🙂

riana12
4. aug 2010

ja neviem, strasne divne pocity mam od poslednej MS 😝
a do toho to debilne podbrusko 😠

zuzanockamt
4. aug 2010

@riana12 no ved uvidime, co sa z toho vykluje 😅 😕

zuzanockamt
4. aug 2010

@zuzanockamt ozaj a tento cyklus ako co sa tyka BT?

zuzanockamt
4. aug 2010

no odpovedam sama sebe, to malo patrit riane o Bt 😀

riana12
4. aug 2010

@zuzanockamt no nemas ty nahodou rozdovjenu osobnost? jedna bude tehu a druha si len tak bude BT merat 😀 😅
no poslala som ti linku do IP

zuzanockamt
4. aug 2010

@riana12 uz mi sibe asi ... som este rozospata, pred polhodinkou som sa zobudila, lebo som vstavala neobvykle skoro rano na poradnu a teraz som mimo ... a nejako sa nemozem k nicomu dokopat ... aspon som uz dala dusit kapustu, idem robit halusky s kapustou, tak snad stiham, kym sa MM dovali, aby mal teple a este riady umyt mi treba a pracku dat prat 😝

riana12
4. aug 2010

@zuzanockamt v pohode, nerob si z toho hlavu, ja si tu tiez kolkokrat adresujem prispevok samej sebe... 😅
a muzik je u brata na dome?

zuzanockamt
4. aug 2010

@riana12 MM je v garazi, robi bratovi brzdy na aute, lebo v piatok vecer odchadza do svedska na dovolenku, tak to chce mat v poriadku

riana12
4. aug 2010

@zuzanockamt fiha, take svagrik ide az do Svedska na dovcu? 😨 teeeeda 🙂

zuzanockamt
4. aug 2010

@riana12 no ide s kamaratmi na bicykloch, tam idu autami a potom budu jazdit na bikoch po svedsku, uz boli aj v zime tak na bezkach

riana12
4. aug 2010

@zuzanockamt on je taky dobrodruzny clovek?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre