Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
9. aug 2010

@katrenka111 tak pokial to mas takto financne dobre... a to len 2 tyzdne robis a potom si 2 tyzdne doma?
no ja uz bez priatela opat cez tyzden... 😒

katrenka111
9. aug 2010

@riana12 hej to ma to výhodu a nevyhodu tu,že može sa hocico stat može pacient zomret tak ako sa mi stalo a potom zas cakat na nový flek a tu že mojho necham 2týždne sameho...a pokial by som oehotnela tak vela vybavovaciek by bolo okolo davok a tak ale zas stalo by to za to...
takže fakt neviem
No a co poraba bruško???Mne bolo včera neskutocne zle...neviem z coho,proste cele brucho,mylslela som že MS ale kde vobec... ☹

riana12
9. aug 2010

@katrenka111 aha, no tak to tiez veru nie je vyhra, ked tam mas taku neistotu... a ak by si tam este chvilu zostala a co-to posetrila a potom sla na SK? predsa len to je vzhladom na peniazky dobra volba, ale ked vravis, ze mas aj nejake rizika... nuz treba este porozmyslat... a priatel ako? neskusala si to s nim rozoberat?

no moje podbrusko boli stale, v sobotu som trochu spinila, od stvrtka mi byva kazdy den trocha nedobre... uz ma to nebavi, tesim sa k dokimu, aj ked to si este skoro 2 tyzdne pockam 😝

katrenka111
9. aug 2010

@riana12 on sa nevyjadruje zatial...jemu je všetko nejak v poslednom case jedno už zacinam mat na neho nervy 😠
Ide o to že ked budem tu tak podla mna nebudem mat ani tolko casu na skolu akoby som mala kebyže robim v AT...
a teraz mam posledný rocnik tak som zvedava ako to všetko bude a ci to zvladnem... 😕

a pocuj a neskusis test???

riana12
9. aug 2010

@katrenka111 tak ak ti kvoli skore vyhovuje AT, tak to este skus na rok a potom uvidis, hm? 😉

no ak by to spinenie malo byt z tehu, tak skor ako v stredu sa mi ani neoplati test robit... a MS ma prist stvrtok-nedela, presne termin neviem, lebo sa mi zmenila dlzka lutealnej fazy a posledne mesiace mi to strasne skakalo... 😝

katrenka111
9. aug 2010

@riana12 to je sila...prečo nam ta MS tak skace???

riana12
9. aug 2010

@katrenka111 nuz niekedy staci drobny stres, troska sa hormony poblaznia, ale aj to staci na obrovsku zmenu v cykle...
u mna doki vlastne uz ani nevie, preco mi to tak skace, lebo od aprila som vklude, nestresujem sa a aj tak si to so mnou robi co chce...

katrenka111
9. aug 2010

@riana12 hrozneee... mne tiež asi od aprila hore dole všeliako..

riana12
9. aug 2010

@katrenka111 no je to divne, preco nemoze mat zena pokoj a mat to stale rovnako, aby nemala problemy si nieco naplanovat, vyratat, prisposobit sa, nestresovat... uff... 😝 🙄

katrenka111
9. aug 2010

@riana12 no co už možno sa to raz aj u nas da normalu....

riana12
9. aug 2010

@katrenka111 uz by sa patrilo...

zuzanockamt
9. aug 2010

Ahojte 🙂
tak tu to zase frci 🙂

riana12
9. aug 2010

@zuzanockamt ahoj, ako sa mame? nejake novinky? 🙂

zuzanockamt
9. aug 2010

@riana12 novinky zatial nemam ... dufam, ze do vecera ani nebudu 😅 😕 ... lebo sme boli na hubach a som znicena ako pes ... tak snad som jurka moc neponahanala a nebude chciet ist von ... inak od dnesneho dna mam presne mesiac do porodu ... a som mu vravela, ze ak chce ist von, tak len zajtra, lebo je pekny datum alebo potom uz len 10.9., lebo to by sa mi tiez pacilo 😀 ... moja mama sa uz zo mna smeje, ze len datumy si vyberam, ze ked chcem mat fakt dobry, ze ho mam drzat az do 10.10. 😀

riana12
9. aug 2010

@zuzanockamt 😀 😀 😀 no tak ja by som teda hlasovala za 10.10.´10 😀 nech uz je to pekne okruhle 😀

zuzanockamt
9. aug 2010

@riana12 len kto ho bude este mesiac nosit navyse ... a to by sa uz hadam aj 6-kilovy potom narodil 😝
inak moja sestra mala vlani tiez pekny termin - 09.09.09 a maly branko sa narodil 10-teho ... takze ja to mam presne o rok po nej, bola by sranda, keby aj jurko prisiel toho 10.9., mali by naraz narodky 🙂

riana12
9. aug 2010

@zuzanockamt no to by bolo super... ale ved aj ked to nevyjde presne na 10.9., urcite budu naraz oslavovat narodky, ked budu septembrovi, nie? 🙂
ale urcite by bolo mile, keby mali rovnaky datum narodenia 🙂

zuzanockamt
9. aug 2010

@riana12 no ved moja vtipna mama mi uz vravela, ze ako sme to len dobre zariadili, ze spravi jednu tortu a len sa sviecky vymenia 😀 ... ale bola by to riadna nahoda, kebyze to vyjde na den presne

riana12
9. aug 2010

@zuzanockamt zlata mama a podarena 😵 😀 😀

katrenka111
9. aug 2010

baby kde stee??? 😕

riana12
9. aug 2010

@katrenka111 sama so sebou si nepisem 😀

katrenka111
9. aug 2010

@riana12 to co???

zuzanockamt
9. aug 2010

my sme s MM konecne urobili poriadok s hribami 😝

riana12
9. aug 2010

@katrenka111 no ze ja som tu cez den aj bola, len poobede uz nepisal nikto...

sisisi
9. aug 2010

@katrenka111 @zuzanockamt @riana12 pekny vecer!!! ako baby?

riana12
9. aug 2010

@sisisi ahoj, celkom v pohode a ty ako?

sisisi
9. aug 2010

@riana12 pomalicky, prave som sa vratila z TN, boli sme s kamaratkou a jej rodinkou len tak pokukat. pozerala som aj kociky, uz aj ja chcem vyberat 🙂 ty co s bruskom?

riana12
9. aug 2010

@sisisi no tak si sa mala super 🙂 a na ako dlho si bola v TN, ci len dnes?
no moje brusko boli este stale, nic sa nezmenilo...

zuzanockamt
9. aug 2010

@sisisi ahoj 🙂
no ja zatial celkom fajn 🙂

riana12
9. aug 2010

babulky, ja idem zajtra "prazdninovat" na jednu noc k mlademu, jupiiiii 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre