Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

sisisi
24. aug 2010

@zuzanockamt @riana12 @katrenka111 baby ale ja si to uvedomujem!!! ved mam este trosku rozumu, aj ked je tuzba po babatku 🙂 len tak s hocikym by som do toho nesla, preto si chcem vyskusat to byvanie a byvanie nepojdem bez jeho prace.

sisisi
24. aug 2010

@katrenka111 aj ja mam take stavy, ale to asi patri ku zivotu, ku kazdemu partnerskemu spoluzitiu. teda dufam 😉

riana12
24. aug 2010

@sisisi 😉

ja som si pred chvilou umyla vlasy a idem si nechtiky lakovat 🙂

zuzanockamt
24. aug 2010

@riana12 mame podobne plany 😀 ... ja sa tiez chystam na vlasy a aj na nechty 😀

riana12
24. aug 2010

@zuzanockamt 😀
a ake nechtiky budu? ja som sa vrhla na cerveny 😀

zuzanockamt
24. aug 2010

@riana12 ja len tak normalne slaboruzovy 🙂 ... nie som zvyknuta na take extremy

riana12
24. aug 2010

@zuzanockamt ani ja som zatial take kikirikiii nemala, teraz budem mat prvykrat cervenu 😀 teraz som mala od soboty koralovu, ale rychlo sa mu konceky olupali, slo to dnes dolu 😝

katrenka111
24. aug 2010

@riana12 ja zas take nechtiky lubim...cervene,ciklamenove,ružove,malinove 🙂 ale moj mladý to nema rad... 🙂

riana12
24. aug 2010

@katrenka111 tvoj je asi za prirodzenejsie farby, hm? 🙂
moj sa tvari, ze sa mu to paci... tak dufam, ze je to pravda 😀 😉

zuzanockamt
24. aug 2010

@katrenka111 a co ta je po mladom 😀 ... ja sa v tomto teda nazormi MM neriadim vobec, do obliekani a upravy zovnajsku mi nema co kecat

riana12
24. aug 2010

@zuzanockamt no ale nie je ti prijemne, ked da chlap najavo, ze sa mu tak pacis? 🙂

zuzanockamt
24. aug 2010

@riana12 MM to najavo nedava nikdy ... ja mam doma introvertneho kozorozca, to hovori za vsetko 😀

riana12
24. aug 2010

@zuzanockamt tak to sa veru radsej riad podla seba 🙂

napr. ked mam suknu a mlady mi hocako da najavo, ze sa mu to paci, tak sa vytesujem a hlavne si aspon lahsie zvykam na nosenie sukni 🙂 este tak 2-3 roky dozadu som o sukni ani pocut nechcela, este tak saty na nejaku slavnostnu prilezitost som zniesla...

zuzanockamt
24. aug 2010

@riana12 tak MM obcas da pozitivne reakcie najavo, ale nikdy mi nepovedal, ze ako dobre vyzeram alebo nieco podobne ... ja mu zase nemam problem povedat, ze sa mi paci ... lenze on je taka povaha, uz som si zvykla 🙂

riana12
24. aug 2010

@zuzanockamt tak ale aj pozitivna reakcia sa rata 😉 mne velakrat mlady len povie, ze "aku mas fajnovu ritku" 😅 😀 alebo ked sa chystame niekam a pocas obliekania sa na mna pozrie, usmeje sa, zmurkne... je to fajn 🙂
nemusi hned skladat ody 🙂

zuzanockamt
24. aug 2010

@riana12 no na mna by sa teraz oda ani vymysliet nedala 😀

riana12
24. aug 2010

@zuzanockamt ty len nic nevymyslaj 😠 preco by sa nedali? daju 😉

anitka22
25. aug 2010

ahojte baby, tak toto je tema prem na, pridavam sa... 🙂 s manzelikom sme vo faze ze aj by sme chceli babo aj nie... paci sa mi ked sme spolu dvaja, romantika... ale nieco sa vo mne zlomilo pred svadbou (perd troma mesicmi) neako sa mi zacali vynarat pocity, ze by som chcela byt tehotna... trochu sa sice bojim ake to bude ked tu bude mimi, ako to budeme zvladat... myslite ze to je len strach z neznameho?? niekto mi raz povedal, ze ked budeme mat babo az vtedy pochopime ze sme neboli doteraz uplni, ze sa nam narodi zmysel zivota.... je to pravda? asi mi sibka....

riana12
25. aug 2010

@anitka22 ahoj, vitaj u nas 🙂
a uz ste aj rozmyslali, kedy sa zhruba do babatka pustite? ci sa teda zatial chranite alebo ste to uz prenechali na prirodu? 🙂

to, ake je to byt mamou ti tu zatial asi ani jedna nebude vediet povedat... teda zatial nie... treba sa to spytat nejakej konretnej mamy 🙂 ale isto je to velka zmena, lebo uz nie ste dvaja... 🙂

zuzanockamt
25. aug 2010

@anitka22 vitaj 🙂

anitka22
25. aug 2010

dakujem za uvitanie 😉
no vlastne vcera som zobrala poslednu tabletku a uz si nedam predpisat dalsie balenie 🙂 teda keby to bolo len na nas kedy sa na nas usmeje stastie tak by som chcela otehotniet na jar, zatial sa pokusat nebudeme, lebo buduci rok budeme prerabat byt aby babo prislo uz do hotoveho 😵 jaj aj na vas to uz tak prichadza?? na mna v takych navaloch.... vzdy vybehnem do obchodu a kupim neaku malickost do vybavicky predcasnej 😅 urcite je to aj tym ze svagrinka je tehotna, teraz sme sa dozvedeli ze aj sestricka je tehotna 😀 tak som na rade 🙂

zuzanockamt
25. aug 2010

@anitka22 no ja som mala dost dlho take stavy, ze som chcela babo, ale stale bolo cosi, ze sa nedalo a aj tak sme dost dlho cakali, kym sa zadarilo a tiez som si naivne myslela najskor, ze to bude na prvy sup 😀

anitka22
25. aug 2010

no ved toto.... si to predstavuje ako hurvinek valku 😅 ale ved uvidime, este je to daleko, len sa musim niecim dovtedy zamestnat 🙂

zuzanockamt
25. aug 2010

@anitka22 no najlepsie vela aktivit, aby clovek na to nemyslel, ale ked mas okolo seba deti alebo tehu, tak sa nemysliet na to neda ... ale tak ty si este mlada, tak ta vek netlaci 😉

riana12
25. aug 2010

@anitka22 ja na babatko myslim uz velmi dlho (a to mam len 22 😀), ale zatial sa este neda, tak statocne cakam na vhodnu chvilu 🙂

anitka22
25. aug 2010

@riana12 no super ty mas este o dva rocky menej ako ja 🙂 to ma tesi, niektori na mna kukaju velmi divne ked poviem ze na mna lezie materinske citenie 🙂 viem ze casu by sme este mali, ale v podstate mame svoj byt, sme spolu krasnych 9 rokov, svadba uz tiez bola, tak teraz uz fakt len tu ceresnicku nakoniec 😵 jaaaaj neviem neviem, asi po novom roku si poviem ze ked to priede tak to pride....
zuzanocka mas pravdu a hlavne ked existuje nieco take ako konik, tak sa na to neda nemysliet.....

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
riana12
25. aug 2010

@anitka22 no ja velmi takto nazivo nevyhlasujem, ze ho chcem, takze po mne nezazeraju...

katrenka111
25. aug 2010

@zuzanockamt presne tak ani ja nemam rada ked sa stara do mna....každa žena ma dbat o to aby dobre vyzerala...nech aj tý nasi trosku žoarlia ked po nas fešaci pokukuju,no nie.... 😀

katrenka111
25. aug 2010

@zuzanockamt aj ja mam takeho že mi nepovie draha aka si krasna,ako dobre dnes vyzeras.... alebo tak nejak..... no proste niektorý chlapi su taký.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre