Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

mexx
autor
12. dec 2008

Casperr, ja s tym teda skusenosti nemam, ale vonkoncom by som netvrdila, ze kazda zena okamzite otehotnie, len co vysadi HAK. Je to strasne individualne a ma to vplyv viac veci, ako si myslis... 😕

etuska
12. dec 2008

presne ako pise Mexx 😉 Vsetko chce svoj cas.Aj mojej kamaratke povedali,ze by bolo dobre ak by otehotnela hned po vysadeni HAK ,no niekde inde som citala,ze by bolo dobre ak by sa organizmus "ocistil" tak po pol roku od vysadenia liekov...
Casperr- hlavne to chce trpezlivost,ved o probleme sa hovori az po roku snazenia 😉 drzim palce a priatelka nech pride pokecat sem na Modreho konika 😅

mexx
autor
13. dec 2008

Etus, no ako, zohnala si nieco? 😉

etuska
13. dec 2008

hej 😀 -2 knihy pre Misku,potom taku hru s umelohmotnymi vilami a zvieratkami, domcek na hranie(tusim zn.Disney) a hacik na uteraky do kupelne 😅 -vsetko za 4 libry

mexx
autor
14. dec 2008

Aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem! 😲

etuska
14. dec 2008

😀 tak to si musis urobit vyletik do UK 😅 .Z tej hry sa tak tesila-cele popoludnie sa hrali s tatom(ved detom je predsa jedno,co dostanu hracku novu,alebo pouzitu,hlavne ze posluzi svojmu ucelu-Ostatne sme odlozili na Vianoce 🙂

Som zvedava ako budete travit s drahym prve Vianoce-uz mas nejaky plan?Pre nas tu to zase prve Vianoce kedy budeme vsetci traja ako rodinka.Predtym sme boli stale s rodicmi,tak aj tym to bude ine.

mexx
autor
15. dec 2008

Zatial to nemame podrobne rozpracovane, akurat vieme, ze budeme sami dvaja a urobime si Vianoce take, ako sa nam pacia. Takze predpokladam, ze budu fajnove... 😉

etuska
15. dec 2008

Vianocne menu je na tebe,ale to neriesis ? 😀 😀 My sme si povedali s muzikom,ze ziadne "obzerstvo " nebude.Navarim kapustnicku,nejaku rybku a zemiakovy salat,ostatne uvidime.A kolace nemam ziadne 😅 prave idem hladat recept na perniky,lebo tie Miska miluje.

Inac pekny dialog sme tu rozbehli.Kde su ostatne baby???? 😕 😕 😕

mexx
autor
16. dec 2008

Sa niekde flakaju... 😎 😀

Vianocne menu je na mne, ale kedze sme uzrozumeni, co bude obsahovat, tak to dalej riesit nemusim, staci, ked to nachystam. 😀 Akurat nemame doriesene vsetky darceky, niektorym ludom vymysliet nieco poriadne je strasna fuska...

etuska
16. dec 2008

no my mame tento rok o starost menej 😀 Rodicom sme dali spravit kalendare vo Fotolabe-aj si ich vyzdvihnu v mieste bydliska,takze parada 🙂
Krsniatku sme poslali darcek este v oktobri po svokre a tym to hasne 😉 Ostatni dostanu pohladnice a darceky az ked prideme v lete na SVK 😅

mexx
autor
16. dec 2008

Pekne ste to vyriesili, ozaj pekne... 😉

sonnya
17. dec 2008

ahojte buduce snazilky 😉
akosi mam velku absenciu... ale docitala som Vas...
etuska s tym sekacom to je parada, nieco take by mohlo fungovat aj u nas...
My sme nase prve Vianoce uz rozobrali aj co bude na menu 🙂 kedze u nas vari aj priatel tak sme sa dohodli, ze tento rok spravime menu v jeho duchu, pravdaze asistovat mu budem 🙂
A kolaciky ostanu na mne, ale tiez sme si povedali, ze vela toho nepotrebujeme takze s mierou...aj ked medovniky co som napiekla sa pomaly jedia a su take dobre, ze tie spravim asi este jednu varku 😀 vsak tie vydrzia dlho a ked sa nespapaju na sviatky budu ako desiata do prace v novom roku 😀 😝
A s darcekmi... pre nas mam a domov som kupila len "krpatym" braskom spolocensku hru co si vybrali a ostatnym dam jeden spolocny uzitkovy darcek 😝 ; priatel uz ma tiez vybavenu rodinku aspon malickostami, kedze teraz nam dost peniazkov islo na vydaje spojene s kupou bytu a uz aj pomaly zariadujeme (ked je dobra cena) takze my viac menej budeme mat pod stromcek novy byt aj ked realne v nom budeme az niekedy v january...

etuska
17. dec 2008

Sonnya-tak to mate dobry darcek 🙂
Ja sa vecer chystam spravit aspon cesto na perniky,lebo som este nic nestihla upiect 😅 ,ale nestresujem..ani stromcek este nemame,vyzdoba biedna-hmm,ked ja nestihacka 😅 ,ale vecer hadam aspon co to dobehnem.pekny den 😵

mexx
autor
17. dec 2008

My tiez vyzdobu, stromcek a podobne veci este len chystame, takze nestresujte... 😉 Darceky mame poriesene pre rodicov aj segru, akurat musime narychlo splasit este nieco pre babky a nejake drobnosti, a poupratovat (ale to chcem hlavne cez vikend a v pondelok-utorok, lebo by tu zase stihla spadnut bomba do stredy... 😅 Vianocne menu budeme chystat s drahym spolocne, povacsine sa varilo u nasich aj u jeho rodicov to iste, takze nemame nejake velke rozdiely a poziadavky medzi sebou...takze by to malo byt nachystane... 😉

etuska
17. dec 2008

mexx-presne-hlavne je nestresovat 😀

mexx
autor
18. dec 2008

Snazim sa nestresovat, no ako dlho mi to vydrzi... 😅 No kedze som po dnesku u lekara vyfasovala este aj antibiotika, mam dobru vyhovorku, ze nemienim stresovat, zdravie je prednejsie... 😉 A bude pokoj. 🙂

etuska
18. dec 2008

tak prajem skore uzdravenie 😉

mexx
autor
19. dec 2008

No jo, dakujem...budem sa snazit z toho dostat... 😅

moncika15
19. dec 2008

jeeej baby vy este existujete?! ja som tuto temu dlho nemohla najst 😅
co sa nove udialo?

mexx
autor
20. dec 2008

Monci, snad si o nasej existencii nepochybovala... 🙂

Tak ja sa dnes chystam dalej upratovat, skocit na nejaky nakup, zhanat este nejake veci...a stale cakat, ci konecne zacne snezit alebo nie. No ale podla slnka za oknami asi tazko... 😔

etuska
20. dec 2008

Moncika-no jedina snazilka si tu asi ty, u nas sa nic nezmenilo

mexx
autor
20. dec 2008

Etus, ale mozno nas Monci prisla nakazit... 😀 😉

etuska
20. dec 2008

😀 hmm,tak mozno teba ukeca 😅 ,mna dnes dcera tak vytaca,ze az... 😠 😅 -takze mame doma "zivu" antikoncepciu.

mexx
autor
20. dec 2008

Etus... 😀 Jo, a krasne fotose ste porobili... 😉

etuska
20. dec 2008

ahooj Mexx-ty si este tu?My sme prisli okolo 21:30 z navstevy a teraz varim nedelny obed 😅

etuska
20. dec 2008

resp. odbieham sem 😅
dakujeme-mohli byt aj lepsie,bola tam riadna tma a nas fotak uz akosi dosluhuje 😅

mexx
autor
21. dec 2008

Som tu bola vcera len tak naskok, lebo som este v posteli pozerala serial na compe, a tak som mrkla...

Kokso, tak kaslem, ze sa mi z tych otrasov duni v hlave...mi bol cert dlzen choroby cez Vianoce... 😔

etuska
21. dec 2008

Hmm,Mexx-tak si daj surovu kapusticku a caj s citronom.Hadam budes coskoro fit 😉

moncika15
22. dec 2008

😀 ze ziva antikoncepsia 😀
tak to sa mozte naziva buduce buduce snazilky ked ani jedna zvas zatial neplanuje 🙂

etuska
22. dec 2008

moncika-no jedno uz mam a dalsie tiez budu,len netusim kedy 😀 😀 😀
Bru nocku 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre