Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
8. apr 2009

Ahojte 🙂
ja uz mam od zajtra az do utorka dovolenku, takze ma caka 6 dni doma ... uz sa tesim, len nech nam pocasie vydrzi, lebo chcem ist niekam do prirody a na bicykle ... aj vcera sme boli na bicykloch a super bolo
teraz este upratujem, kupelnu uz mam za sebou, este ma caka kuchyna, do ktorej sa mi vobec nechce a potom v izbe povysavat, prach poutierat a periny prezliect, ale izbu si necham asi az na zajtra ... dnes budem stastna, ked kuchynu dokoncim 😝

etuska
8. apr 2009

Heh-caf Zuzi.tak mame na vecer spolocny program 😀 Este neviem ci nahodou nepride na navsetvu kamos s Manchestru aj so zenou 😕 tak to by bodlo o to viac upratat 😀 -no bola by som aj rada,nevideli sme sa skoro 9 rokov 🙂

sonnya
9. apr 2009

ahojte, dlho som tu nebola ale o to srdecnejsie vam vsetkym prajem:
Krásne prežitie Veľkonočných sviatkov, veľa lásky a rodinnej pohody. Láska Zeleného štvrtku, viera Veľkého piatku, nádej Bielej soboty a víťazstvo Veľkonočnej nedele, nech Vás posilní a naplní pokojom a dôverou.
Milostiplné a požehnané Veľkonočné sviatky, hojnosť zdravia, šťastia a lásky 😵

etuska
9. apr 2009

ahoj Sonnya-krasne si to napisala 🙂
aj ja sa pripajam a prajem Vam zienky pozehnane velkonocne sviatky.Nech si najdeme cas na svojich blizkych a porozmyslame nad smerovanim nasich zivotov 😔

Ja som dnes bola u zubarky-blombovala mi 2 zuby ,tak mam uz konecne pokoj 😀 -dufam.

riana12
11. apr 2009

Ahojte, tiez vam vsetkym prajem krasne a pozehnane velkonocne sviatky! 🙂

zuzanockamt
13. apr 2009

Ahojte 🙂
tak ako travite Velkonocny pondelok? ... uz ste vysibane a vyoblievane? 😀 ... mna nastastie tieto hlupe tradicie obchadzaju ... z duse som to nenavidela a nemam to rada ani teraz ... esteze moj manzel ma na to ten isty nazor 😉

riana12
13. apr 2009

Ahoj Zuzi, tak ja hej, prisli k nam dedko, krstny, bratranec, tak troska posibali a fest postriekali kadejakymi vonavkami. Oni tusim dosli hlavne kvoli tomu, aby tu mohli vsetkych vystriekat ako mole 😀 😀 😀. Troska sme ich pohostili a zduchli domov. Zobrali este nase domace osadenstvo, len ja som este doma ostala, ze nakrmim hydinu, psa, dam na poriadok macku, mojho zaja, nejak skusim vypachnut a hajde za nimi.

Tak si uzite este dnesok. Ja zajtra uz do prace 😒 Rychlo to ubehlo 😠

zuzanockamt
13. apr 2009

no riana, tak to ti teda nezavidim .. mne tieto seansy idu fakt na nervy 😝
ja mam este zajtra dovolenku a dnes mozno este pojdeme na bicykle ... boli sme aj v piatok a v sobotu a vcera este u svagra na domceku grilovat a trosku mu este pomoct poupratovat, lebo kupili starsi dom na dedine a chystaju sa prerabat

riana12
13. apr 2009

No neboj, aj oni odo mna schytali. Teda hlavne krstny. Necakane som ho zacala striekat babskou vonavkou. Ked ja mam smrdiet ako 10 spotenych chlapov, tak on moze smrdiet ako baba. No nie.

Ja uz teda frcim, uz som sama doma skoro hodku. Cakam, kedy mi zacnu telefony vyzvanat, kde sa tolko zasivam 😀

Zuzi, uzi si este tieto 2 dni volna 😉

etuska
13. apr 2009

ahojte kocky,
no mne prave v cudzine tie tradicie chybaju,tak som sa v pohode nechala oliat 😀 a aj Miska mala z toho srandu.Drahy uplietol aj korbac a boli sme u bratrancovej rodiny.poobede sme sli do mestecka Bangor,kde bola taka "Easter Parade"-promenada roznych prezlecenych zajacikov,kuriatok... 😀 neskor pridam foto.Potom sme este boli na kolotococh,Miska sa vyjasila a asi aj tatko 😀 Teraz uz odchrapkuje na gauci a ja idem ulozit malu. 😀
pekny vecer 😵

riana12
14. apr 2009

Servusky 🙂
Pekne utorkove predpoludnie 😉

riana12
14. apr 2009

Etus, to ste sa museli mat super.

Ja som zas tuto noc nejak nemohla spat, kazdu chvilu som sa budila, potom som ledva zaspala a vzapati na to som uz bola hore 😢

mexx
autor
14. apr 2009

Ahojte, vysviatkovane? 🙂

zuzanockamt
14. apr 2009

Ahojte 🙂
tak dnes uz mam posledny den dovolenky skoro za sebou a zajtra ma uz caka praca
mexx...uz mate krpceka doma?

etuska
14. apr 2009

cafte kocky-Zuzi-ja som sa chcela Mexx opytat to iste 😅
my sme boli poobede v lese a potom bola u nas kamoska s rodinkou,takze celkom pekny den za nami.
drahy ide uz zajtra do prace,no my mame s Miskou volno az do pondelka,nemame vsak auto-takto jazdi tento tyzden do prace nasim,tak hadam bude dobre pocasie a uzijeme si slniecko 🙂

zuzanockamt
14. apr 2009

erika ... prepac, ze som ti vyfukla otazku 😀 😉

etuska
14. apr 2009

Zuzi 😀
aky si dnes mala den?

zuzanockamt
14. apr 2009

no celkom fajn den ... este mam dnes dovolenku ... bola som si kupit nejake handry u nas v nakupnom centre a minula som tam 40 e 😅 😕 🤐 ... no anavarila som mangelovi obed na zajtra, nech hladom nezomrie 😀 ... kolozvarsku kapustu bude mat, pozehlila som pri spravach a budem este kukat panelak a spat 🙂

etuska
14. apr 2009

mo ja som z tej nasej prechadzky nejaka utahana,no tiez by som chcela aspon pozehlit pri telke-uvidime ci skor nezaspim 😀 ale idem aspon babkam poposielat mailom nejake nove fotky

mexx
autor
14. apr 2009

Sa nepredbiehajte, ktora sa prva opyta. 😀 😀 😉

Este nemame, ideme za nim zajtra, idem podpisat zmluvu a vybavit rozne formality, a hned absolvovat prvu interakciu, tak ideme aj s MM. A trosku sa zmenil plan na dalsie dva dni, lebo este musim stihat vo stvrtok lekara a v piatok ideme na dalsich 15 hodin pripravy, takze to asi ostane potom este na zaciatok buduceho tyzdna...a asi v priebehu tyzdna uz pojde k nam. Uvidime, co nam zajtra povedia v domove... 😉

etuska
14. apr 2009

Juuj-Mexx,tak drzim palce a tesim sa s tebou 🙂
pridala som nove foto

mexx
autor
14. apr 2009

Etus, ta tvoja Bambulka sa na teba asi dost podoba, ze? 😉

etuska
14. apr 2009

No Mexx-a vies,ze uz aj ano 🙂 predtym bola cely tato,ale teraz sa uz stale viac podoba aj na mna-tiez ma vlasy ako spagety 😀 ,ale svetle po tatkovi 🙂

mexx
autor
15. apr 2009

Bre ranko. 🙂 Len rychlo nakukujem na Kona, potom bezim do sprchy a vychystame sa pomaly do BA. Uvidime, co nas caka... 🙂

etuska
15. apr 2009

mexx-drzim palce 😵

zuzanockamt
15. apr 2009

Ahojte 🙂
tak mexx nech sa vam dari 😉 😵

riana12
15. apr 2009

Ahojte 🙂

Mexxx, drzim palcusky aj ja 😉

paji
15. apr 2009

Ahooooj moja reakcia na to, či by sme už nemohli mat dietatko bola podobna tiež som sa zlakla a už som rozmýšlala nad tým ako to zvladnem ked náhodou budú dva paličky isté,
Ale povedala som si že donekonečna byť sama ma nebaví tak sme sa s manželom dali na to. To chce asi zvyk...xi
No skúsili sme to asi len dvakrát fakt pomalinky.......xi Pomaly dalej zájdeš vraví sa.🙂)) 😵

mexx
autor
15. apr 2009

No ahojte, uz sme doma, sme dnes krmili aj prebalovali aj kupovali kocik. 😉 Teraz pojdeme zas v pondelok, a potom sa dohodneme, kedy pojde drobec k nam. Ale buduci tyzden to bude...

Ako ste sa mali vy? 🙂

zuzanockamt
15. apr 2009

jeeej mexx, takze uz buduci tyzden budes mamina 😵 ... no ja som sa mala pracovne, ale celkom pohodicka, buduci tyzden bude viac prace 😝 ... len ma nejako hlava boli a som celkovo akasi utahana ... ved po tych dnoch volna sa ani necudujem 😀
paji ... som sa pobavila, ze dvakrat a pomalinky 😀 😀 😀 ... kolko mas rokov? ... a tvoj partner?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre