Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
17. nov 2010

Dobreee raaanko 🙂

riana12
17. nov 2010

@katrenka111 ahojky 🙂
ako sa mame?

a ostatne? 🙂

katrenka111
17. nov 2010

@riana12 No ahoooj, no celkom to ujde.... prave som skončila, piekla som žemlovku, upratovala som a teraz cakam na draheho kedy príde z práce a musim este žehlit.... A vy ako ????

stanca22
17. nov 2010

@riana12 Ahojky, pripájam sa do Vašej debaty ak smiem? 😉 Ja sa mám dobre, akurát neviem čo všetko mám ešte dnes porobiť a Ty? Čo máš dnes na pláne robkať?

stanca22
17. nov 2010

@katrenka111 Ahojky, pripájam sa do debaty, ak smiem? 😉 Ja som tiež dnes upratovala 🙂 Akurát ešte periem 🙂 A tiež čakám manžela, kedy príde z práce 🙂 Vy už snažilkujete?

riana12
17. nov 2010

@katrenka111 ja nic extra, potiahla som si dlhsieho sloficka, teraz som chvilocku na pc... mam dneska na plane troska do zahradky ist, chystam sa teraz nahodit daco do pracky...

riana12
17. nov 2010

@stanca22 ahoj, jasne pridaj sa, budeme rady 🙂

katrenka111
17. nov 2010

@stanca22 😀 no ahooj no to je otázka.... ťažko povedat ci snažilkujem... pravdu povediac sama nevieeem...je toho dosť.... som chorá, mám strach a je to dosť zložite.....
A vy ako???

stanca22
17. nov 2010

@riana12 A čo si dneska teda robkala? Aj Ty máš dnes sviatok, nie? Tak reku, čo také budúce snažilky robkajú cez voľný dník?

katrenka111
17. nov 2010

@riana12 aj ja perem... ako dobre že je volno aspon si porobime co 😉
No ja som sa zobudila už pred 7h. na to ako ma mladý hladkl a pozeral sa ako spim....no nechapem 😕

riana12
17. nov 2010

@stanca22 mrkni troska vyssie 🙂

stanca22
17. nov 2010

@katrenka111 Zložité, rada bych si prečítala v pošte od Teba podrobnosti ak chceš, budem rada ak nie, nebudem sa hnevať ... My s mužom to máme tiež dosť problematické ... No je dosť o čom písať 😉 Si chorá? Tak prajem skoré vyzdravenie 😉

katrenka111
17. nov 2010

@stanca22 no chora nejde o vírozu ale asi niečo važnejsie.... ☹ A co mate ake problemy??? Ty už vydata?? taka mladaaa...

riana12
17. nov 2010

@katrenka111 jeeej, krasny budicek 🙂

stanca22
17. nov 2010

@riana12 Ja tiež akurát periem a hladám si tu kamky na nete na spoločný pokec o spoločných danostiach 🙂 To vieš, celé dni byť sama v chalupe, ako na depku ... s nikým ani prehovoriť ani nič a Ty sa rada rýpeš v záhradke? Prídi k nám, vykopať mi vše, čo tam ostalo ... 😉 Neznášam záhradu, mám z nej exzém potom ... 😀 😝

stanca22
17. nov 2010

@katrenka111 Manžel je neplodný a tak, no ... je to ťažko ... to je na dlhšie ... hej, už vydatá, amorová láska, to vieš 😉 Uvidíme ako to pôjde ďalej 😎 Zatiaľ vše ok. klape, až na to dieťatko ... U doktorky si bola s tou virózou?

katrenka111
17. nov 2010

@riana12 zeee 🙂

katrenka111
17. nov 2010

@stanca22 ja zahradku tiez nemusim.....

katrenka111
17. nov 2010

@stanca22 nie je to vyroza...dozviem sa o týzden....mam nieco s hypofýzou asi, s hormonmi a tak....
Fuu no tak to ma mrzi a neda sa to nejak riesit?

katrenka111
17. nov 2010

@stanca22 no s nami mozes kecat a hlavne rianka je taka dobra dusa 🙂

stanca22
17. nov 2010

@katrenka111 Ale musíš sa v nej rýpať, čo? No škoda a ja že osobne poklebetíme nad záhradkou 😉 😀 A čo plánuješ na víkend, či ten ešte ďaleko?

stanca22
17. nov 2010

@katrenka111 Dá, ale chápeš, keď nie sú peniaze, nie je ani žiadna pomoc ... Tak o to dlhšie sa vyše trápim ☹

katrenka111
17. nov 2010

@stanca22 no neee ani zahradku nemame len u babky.
No este nevieme rozmyslame ze pojdeme do Madarska pokukat po obchodoch..... baby zhanam si nejaku bundicku a nikde nic... poradte neviete kde maju nejake pekne.....

katrenka111
17. nov 2010

@stanca22 rozumiem...... a co tak umele oplodnenie??? alebo nejake lieky ??? A kolko ma manzel rokov???

stanca22
17. nov 2010

@katrenka111 No moja, net Ti neprichádza do úvahy, ohladom tej Tvojej bundičky? To chceš na zimu, že? Ja už darčeky mám, už len dozabalovať a mám u nich vyniš 😀

katrenka111
17. nov 2010

@stanca22 coze??? No ja este ani jeden darcek...... nechavam to na koniec decembra 😀 No hej na zimu alebo nejaky kabatik alebo nieco no zatial ma nic neocarilo.....

stanca22
17. nov 2010

@katrenka111 No všetko čo si teraz napísala moja, pripadá do úvahy ale my by sme si to museli zaplatiť skoro všetko, bo sme bez práce, teda iba ja a neplatíme si poistné ... Takže to všetko musíme najskôr vyriešiť a potom našetriť a neskôr sa dať do boja a to môže potrvať aj niekoľko rokov ... Teraz som si myslela, že som v tom ale asik ee, uvidíme teraz na deň D ale pochybujem, keď muž má problémy a dnes slávi krásnu 25 🙂 Takže chápeš, že o víkend máme postarané ... 😉

stanca22
17. nov 2010

@katrenka111 😀 😀 😀 Čo sa tak čuduješ? Veď Ti píšem, že som v kuse domka sama, každý deň do večera, čo mám robiť? Všetko čo ma napadne stváram a tak som sa nudila, napadli mi darčeky vianočné a všetko som objednala z netu, doviezli mi a už teraz mám len zopár zabaliť a máme vše prichystané, je so mňa šikuľka, že? 😀 Aj muž sa mi čudoval, nuž, čo už? 😅 Tak si kukni z netu a objednaj si, či Ty net na oblečko nemusíš?

katrenka111
17. nov 2010

@stanca22 No neviem zatial som nic dobre nenasla a bojim sa z netu objednavat oblecko...ja mam problem v obchodoch nie to este z netu..... aj teraz som si kupila napriklad cizmicky ked som si ich skusala boli super a teraz citim ze lava ma trochu tlaci... no mam asi vasciu jednu nohu..... 🙂

stanca22
17. nov 2010

Čo je baby, čo ste obe off?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre