Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

etuska
24. apr 2009

ahojte zienky,
tak huraaa vikend 😀
u nas ma vraj zajtra prsat a nedela vraj bude pekna-no uvidime.Manzel ide zajtra pozriet jedno auto-je to Mazda-konkretne parametre netusim 😀 ale hlavne nech ma 4 kolesa,je pojazdna ,lacna a malo zerie 😀 😀 😀

zuzanockamt
24. apr 2009

Ahojte 🙂
erika ... vobec nie si narocna, co sa tyka auta 😀 ... a veru konecne viiiiiikend ... tu by malo byt pekne 😵

mexx
autor
26. apr 2009

V poslednej dobe som asi slepa alebo co, vzdy, ked hladam tuto temu, nemozem ju najst, hladam do bludu, az kym ma to prestane bavit a idem cez vyhladavac. Nechapem... 😅

Jaj, a ze ahojte... 😀 😉

riana12
26. apr 2009

Ahojte 🙂 Zase ten koniec vikendu 😒 Ale tento tyzden len 4x do prace. Aj ten dalsi. Jupiiii 😀.
Co ste cez vikendik porabali? Ja som robila priatelovi garde na autosalone v BA. Po 6 hodkach ma to prestalo bavit, tak som stadial odisla do nakupneho centra. A potom o 2 hodky neskor som si tam priatela vyzdvihla.

Ozaj, poculi ste uz o takejto zaujimavosti - par rokov dozadu som v jednej relacii pozerala reportaz o skolkach pre muzov, niekde v Amerike. Ked chcela ist zena na nakupy a chlapovi to nebolo po voli, mohla si ho "ulozit" do "chlapskej skolky". Muz este aj cislo dostal (ci mu ho niekde nalepili alebo priviazali, to uz neviem), aby sa medzi sebou nepomiesali 😀 😀, zena zaplatila za strazenie nejaky poplatok a sla svojou cestou. Medzicasom si chlapi pokecali, pili pivo, pozerali telku... Po nakupoch prisla zena a muza si vyzdvihla 😀

zuzanockamt
26. apr 2009

Ahojte 🙂
veru nasledujuce dva tyzdne budu fajn kvoli tym predlzenym vikendom 😵
my sme boli vcera na bicykloch a dnes sme boli svagrovi pomahat na dome, takze som si vela oddychu pocas tohoto vikendu neuzila, ale ten nasledujuci predlzeny to urcite dozeniem 😀
mexx ... ako sa dari s babätkom? ... mate ho uz doma?

mexx
autor
26. apr 2009

Ja som vikendovala na dedine, planovali sme grilovat, ale nejako z toho zislo, ale aj tak sme len oddychovali a povalovali sa... 🙂

Zuzi, drobec este nie je u nas, bol v nemocnici, tak sa to trosku pretahuje, zajtra idem do domova, tak dufam, ze ho uvidim, a neviem, ci ho budem moct zobrat domov hned zajtra alebo az niekedy potom...

Ta chlapska skolka...no... 😀 😀 😀

zuzanockamt
26. apr 2009

mexx ... tak drzim palce, nech uz coskoro je u vas 😉 😵

mexx
autor
26. apr 2009

Zuzi, vdaka... 😉

zuzanockamt
26. apr 2009

mexx ... nemas za co 😉 ... aj ja by som uz mala rada pri sebe babo ... ale svoje 😔 ☹

etuska
27. apr 2009

ahojte kocky,
u nas bolo rano krasne a ked som vysla zo skoly spustil sa lejak ,dokonca ladovec padal 😝 a odvtedy s prestavkami prsi cele popoludnie-ja chcem jaaaaaar 😝

ale aspon 2 pozitiva:
-mame auticko a dnes mi prisli vysledky cytologie,ze vsetko je OK 🙂

Mexx-tesim sa na tvoje spravicky -zaciatky budu urcite zaujimave 🙂 ale je super ze ste sa na to dali 🙂

mexx
autor
27. apr 2009

Ahojte,

tak ja som dnes sla do BA, doniesli sme si par plienok a flias a podbradnikov z domova, ale dietko som ani nevidela, bo je este stale na vysetreniach. Ale ak sa nic nezmeni, vo stvrtok rano si ho pojdeme vyzdvihnut a uz bude u nas. Tak som zvedava, snad do toho nic nepride... 🙂

Zuzi, ja by som tiez rada svoje, ale myslim, ze na to si este nejaku dobu pockame... 😕 Ale nie je mi to luto, lebo vo vnutri velmi citim, ze teraz su veci tak, ako maju byt (aspon vramci moznosti), ostatne ukaze cas. 😉

Etus, no, zaciatky zrejme zaujimave budu, uz sa tesim, aj ked trochu obavam...ale verim, ze zvladneme. 😉

riana12
27. apr 2009

Ahojte 🙂

Drzim aj ja palceky, vam aj drobcovi 😉

etuska
27. apr 2009

Mexx-neboj zvladnes vsetko 😉
Zuzi,Riana+ostatne baby-ako sa dari??? 😉

riana12
28. apr 2009

Dobre ranko 🙂

mexx
autor
28. apr 2009

Bre ranko. 🙂 Sa dnes naobed chystam k lekarke, tak som zvedava, co sa zas podozvedam...a este sa mi aj nechce, achjo... 😨

Ako sa vsetky mate?

terezkami
28. apr 2009

ahojte, som tu nova, takze este len pozeram ako a co sa tu deje 🙂.
...chcem sa ale opytat ci je mozne, ze by som bola tehotna. S manzelom sme sa rozhodli pre dietatko. Uz 20 dni mi je poriadne zle raz ma boli pri vajecnikoch a raz na zaludku...... problem je akurat v tom, ze som mala menzes..... ☹...... testy som si robila ale vsetko je to take nejednoznacne....... asi budem musiet zajst za gynkou 😕

riana12
28. apr 2009

Ahoj terazkami, vitaj 🙂

Tak urcite je najlepsie zajst dokine. A aj tie testiky ti vysli ciste negativne?

terezkami
28. apr 2009

ahojky riana12,
prvy bol negativny, ale ten som si robila velmi skoro lebo som bola nadockava. Druhy test bol velmi zvlastny lebo mi okrom kontrolneho pasika vysiel aj taky biely pasik tak divne ohraniceny......... no a potom prisiel menzes

terezkami
28. apr 2009

preto som v takej neistote lebo som sa tu docitala, ze testy Rapiclear alebo tak nejako su nespolahlive 😕 aj napriek tomu, ze v lekarni mi ho davali s tym, ze je najlepsi.......... takze neviem....... je to strasne byt v takej neistote......som velmi nedockava 😵 , ale zajtra si urobim dalsi test

riana12
28. apr 2009

Skus popytat v lekarni Mamatest. Citala som tu uz viacero reakcii, ze je najlepsi, aj ked s citlivostou 20mUI. A uz som videla foto, kde 20mUI mal zretelnejsiu druhu ciarku ako ten s 10mUI, aj ked boli robene v ten isty den.

mexx
autor
28. apr 2009

Terezka, tak si skus urobit dalsi test, a uvidis... 😕 Ale najistejsie by bolo asi ozaj zistit u lekara... 😕

Mne doteraz vysli testy vzdy negativne (cim to bude, ze), ale to som si robila v zivote asi trikrat... 😅 Ale mam kamosku, ktorej bez ohladu na to, ci je tehotna alebo nie, vychadzaju testy vzdy pozitivne. Nechapem. 😅

zuzanockamt
28. apr 2009

Ahojte 🙂
erika ... dari sa celkom dobre ... primerane zdravotnemu stavu, veku a okolnostiam 😀
mexx ... tak to kamoska uz nemohla byt ani vytesena, ked videla na teste // ... ale nechapem ako je to mozne, ze jej to stale vychadzalo pozitivne 😕
terezka ... chod k lekarke a ona ti povie najlepsie, co to moze byt, ci tehu alebo nieco ine 😉

mexx
autor
28. apr 2009

Zuzi, no jej to je v podstate jedno. 🙂 Ale minule mi to akurat rozpravala, ze este predtym, ako bola tehotna, ked si parkrat myslela, ze sa zadarilo, tak vzdy jej testy vysli pozitivne, isla dokimu, a ten nepotvrdil... Tak ked si potom myslela, ze je ozaj tehotna, ani sa neunuvala robit si test, lebo vedela, ze by bol tak ci tak pozitivny... 😅 Takze ked bola prvykrat tehotna, s istotou to vedela az od dokiho, potom opat par pozitivnych klamlivych testov, a pri druhom tehotenstve tiez na to kaslala, ze ved aj tak neveri, ked stale pozitivne... 😀

riana12
29. apr 2009

Ahojte 🙂

Este den a kusok a mame tu predlzeny vikend 😀. Ako sa tesiiim.

Vcera som mala "super" veceru - 200g taveneho syra, niekolko koliesok salamu, hrozno, milacik a termix. Lenze to som tak prekladalaslane, sladke, ovocie, syr, ze som si potom skoro hlavu buchala o stenu, co ma to napadlo. No co uz, ked som bola pahltna 😠.

mexx
autor
29. apr 2009

Riana... 😀 Sak hlavne, ze ti chutilo... 😉

riana12
29. apr 2009

Ńo hej, chutilo a aka mnamka to bola 😀
A ty sa mas ako Mexx?

etuska
29. apr 2009

cafte kocky,
my tu mame na par dni moju sesternicu,tak sa jej venujeme-dnes sme boli na indoor ihrisku-my sme pokecali a Miska sa vyblaznila,zajtra asi pojdeme na prechadzku k jazeru-podla pocasia,lebo dnes tu bolo cca 12 C 😒

No a pomaly si zvykam na nove-ojazdene auticko-ide super,lebo ma posilovac-nemusim tocit volantom ako blbec 😝 Domov sme isli akurat "v spicke"-to bol adrenalin 😝 -normalne som cakala aj 3minuty kym som sa dostala do kruhaca-ale radsej pomaly,ale isto-jedna vodicka chudera musela zastav priamo v kruhovom,lebo do nej jeden blbec skoro vpalil-normalne z toho ostala v soku a len sedela a utierala si celo 😖
Takze-sice jazdim ako tie 70 rocne babky,ale aspon s prehladom 😅

mexx
autor
29. apr 2009

Rian, mam sa dobre, akurat som dnes smrtelne unavena... 😔

Etus, u vas sa jazdi ako u nas alebo na opacnej strane? 😕 Bo ked na opacnej, by som si netrufla... 😅 Alebo mozno hej, len som to este nikdy neskusala...a by ma asi porazilo z toho... 😅

riana12
30. apr 2009

Etus, no daco podobne na kruhaci som videla aj ja. Isla mlada zena cez kruhac v nejakom miniauticku. Nevsimala som si to od zaciatku, ale zbadala som to az po tom, ako ju zacali normalne na tom kruhaci predbiehat viacere auta po sebe 😕 Chudatko, ta len pozerala, co sa to okolo nej deje. Vtedy bol premavka otrasna - nehoda na dialnici, vsetci sli teda po starej ceste a toto sa stalo v meste. Ci sa chceli vsetci dostat skor na miesto urcenia alebo co to bolo, neviem. Az ked tu mladu preslo asi stvrte ci piate auto, podarilo sa jej stadial ako-tak dostat.

Mexx, no dneska uz lepsie? 😉

aknellita
30. apr 2009

ahojte...

etuska, ano som Lenka... 🙂

ja si dnes uzivam volny den.... teda bola som rano na neurologii a este sa chystam na gyn, ale inak pohodicka... hehe.... mam vlastne vikend 4dni, tak to sa mi paci 😀

inak ocujte... my tu v teme buduce snazilky... ale teda to vyzra este na daleku buducnost, hm?
ja teda dufam, ze sa zacneme snazit okolo novembra buduci rok.. a verim, ze v aprili buduci rok sa vezmeme... tot moje plany, tak sa dufam Marek prisposobi 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre