Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
16. feb 2010

riana ... hej byvanie, ved treba ... mame len 25 m2 a o chvilu budeme na to traja 😅 ... tak musime rozmyslat, co s tym

nathali
16. feb 2010

ahoj baby jeeej ja som tuto temu az teraz nasla 🙂
tak to sa pridavam k vam ked takto premyslate a to nie ste sami kto riesi byvanie
zuzi a co planujete??

zuzanockamt
16. feb 2010

nathali ... neplanujeme nic ... hladame nieco, co bude mat aspon 2 izby a nie je to az take drahe ... ale nechceme kupit za kazdu cenu hocico ... ved v jednoizbaku mozeme byt kludne este aj rok,dva tri a potom to uz bude urgentne nieco najst

riana12
16. feb 2010

ja som si odskocila troska sa napapat 😉

zuzanockamt
16. feb 2010

ja si idem odskocit do vane ... a potom pri telke este nieco zjem ... dnes som priserne unavena, od pol stvrtej do siestej som spala a keby este neboli nejake povinnosti, tak idem spat znova ... ked si predstavim budik rano o 5-tej a cely den v praci, tak mam dost 😝 😝 😝 ... chcem byt domaaaa

etuska
16. feb 2010

tak ja uz teraz viem,ze stavat chcem len raz a potom sa uz hadam nikam stahovat nebudeme 😀

zuzanockamt
16. feb 2010

ja stavat dom v ziadnom pripade ... stacilo mi raz 😝 😝 😝

etuska
16. feb 2010

Zuzi-len pozor na teplotu vody 😕

zuzanockamt
16. feb 2010

no ja sa zase nekupem vo velkom mnozstve vody a neviem kolko stupnovu si davam, kedze ja znesiem dost teplu, lebo inak mi je zima ... ale myslim si, ze dieta to pekne od zaciatku pochopilo, co vsetko ho caka, kedze som ani nevracala a zatial to slo celkom dobre ... az na tu unavu v poslednom case ... ak budem mat viac takych kriz ako dnes, tak budem len spat, jest a chodit do prace ... len neviem, kedy budem varit, upratovat, prat, zehlit a pripravovat sa do skoly ... no a o pisomkach ani nehovorim 😝

etuska
16. feb 2010

Zuzi-prave s teplotou by sa to nemalo prehanat-velmi tepla moze sposobit az potrat 😖

etuska
16. feb 2010

ja tiez milujem horucu vodu-ale teraz radsej neriskujem

zuzanockamt
16. feb 2010

viem, ze to sposobuje potrat, citala som o tom ... ale nase to zvladne ... bude musiet ... aspon dufam, ze este stale je vsetko OK ... uz aby som isla zase na sono, kedze inak nemam sancu vediet, ci je tam vsetko OK ... ked uz budem citit pohyb, tak to bude ine

etuska
16. feb 2010

Zuzi-hlavne sa nestresovat 😉

zuzanockamt
16. feb 2010

ja sa nestresujem ... co ma byt, to bude ... osud je osud

etuska
16. feb 2010

ja sa prave vytesujem-vydrazila som 3ks plienociek za 6libier 🙂

http://www.usednappies.co.uk/55812,auction_id,a...

tak mame dalsie do zbierky 🙂

riana12
17. feb 2010

ahojte 🙂

no, Etus, sikulka 🙂

etuska
17. feb 2010

ahojte kocky,
prvy den v praci po prazdninkach ubehol celkom rychlo-akurat mi riaditel doniesol nejake nove materialy na EAL na CD-tak budem vecer studovat+musim dat do poriadku vsetky"files" -lebo zajtra pride nejaka navsetva zo Svedska a Nemecka-tak nech to mam vsetko v poriadku.

A vytesujem sa-konecne nam pri skole spravili veeelke parkovisko a tak mozem dobiehat do prace na poslednu chvilu bez strachu ze nebudem mat kde zaparkovat 😀

riana12
18. feb 2010

Ahojte 🙂

Etus, no na dnes drzim palceky, nech to s navstevou vyjde dobre 😉

zaira1407
18. feb 2010

Ahojky ženulky 🙂
No a mam to tu nuda sa skoncila 😀 konecne...!Skola zacala.
Momentalne som totalne K.O.lezie na mna asi chripka a nemam vobec hlas ...(aspon maju doma odomna pokoj 😀 😀 😀 ,lebo meliem ako pokazene radio 🙂 )
Vsetko ma boli este aj svaly....kupila som si inak na vlasy vsetko zo zihlavy citala som ze to pomaha...a moja babka pouziva zihlavovy sampon od kedy ma asi vlasy 🙂 a ma ich stale krasne kucerave a hlavne huste...
No vidim , ze ste riesili domceky ...no aj ja sa nad tym zamyslam....my asi stavat budeme poziadali sme si o uver 😲 mozme si zobrat 33195€(1 milion.sk) 🙄 🙄 ,ale este budeme cakat aspon kym nepojdem niekam robit ...keby som nechodila do skoly uz som istotne na materskej alebo muklujem niekde v zavode na 3 ci 4 zmeny...a tak co mozno bude dobre ze si spravim skolu ...neriesim ...my zatial byvame u mojich rodicov...inak by sa to nedalo ,to by ani mamina nezvladala kedze tatina mam vonku ...a brat je este pomerne mlady...cerstvy dospellak 😀 😎
zuzanockamt- hovori sa ,ze ked sa ti chce v tehotensvte vela spinkat bude to chlapček 🙂 a meno uz mate?a ty viac deticiek nechces?iba jedno? 😕 ...nebude mu smutno ??.........jaj pojdem si dat aspirin .....pa pa

riana12
18. feb 2010

zaira, tak zelam skore uzdravenie 😉

mne sa chce taaak spat 🙄

zuzanockamt
18. feb 2010

Ahojte 🙂

zaira ... ja na tieto povery neverim ... spat sa chce kazdej zene v tehu, lebo zvykne byvat nedostatok zeleza a to sposobuje unavu ... uvidime, co to bude ... radsej by som dievcatko ... meno mame len dievcenske zatial ... na to je ale dost casu ... to staci aj v lete riesit .. a co sa tyka poctu deti, uz som tu raz pisala, ze momentalna bytova situacia viac ako 1 dieta nedovoluje a co bude dalej to neriesim, ale nechcem mat dieta po 35-ke

inak som zase chora, nadcha, bolest hlavy, este zmeriam teplotu a uvidim, ci idem zajtra do prace ... uz som druhykrat chora odkedy viem, ze som tehu ... no chuda male, dufam, ze to prezije

riana12
18. feb 2010

baby, zena ani tehu nemusi byt a spat sa jej moze aj tak 😀 😅 vid ja 😝 a skoro kazdy den ma hlava zacne okolo obeda boliet, sice slabo, ale je to aj tak neprijemne a moc sa tabletkami nechcem ladovat... ked to zacalo prvy den, ani ibi nepomohol, tak uz nanho prdim 😝

Zuzi, neboj, drobcek bude v poriadku 😉 skus si dopriat vela oddychu, caj si navar, lahni do postele a bude 😉
vidim, ze dneska ti nabehol 11tt 😵

zuzanockamt
18. feb 2010

riana ... no dnes som 10tt+1d 🙂 ... caj mam navareny, hadam to prejde 🙂 ... zase som stravila pol hodinu pred skrinou, lebo neviem, co na seba ... vsetky nohavice su mi este dobre, ale ako v nich vyzeram, tak o tom radsej pomlcim ... vobec nevyzeram ako tehu, ale ako prezrate prasiatko 😀 ... no hroza ... zajtra si musim ist kupit nejake oblecko ... hlavne tricka dlhsie ... na leto mam, ale teraz na toto prechodne obdobie nemam toho vela

riana12
18. feb 2010

Zuzi, vcera som sa na obed straaasne moc najedla, inokedy tolko nevladzem zjest... Prisli sme do kancelarie, zbadal ma kolega, zhikol, ako sa len najviac dalo, ze ved ako tehotna vyzeram, ze take brusko najedene na mne este nezazil 😀 😀 este stastie, ze som mala gate na gumu, nie na gombik a zips, aspon sa mi to trolinka bruchu prisposobilo...

etuska
19. feb 2010

Riana 😀 😀 😀 -hlavne ze ti chuti 😅
Zuzka-ja som si kupila len par veci a snazim sa kombinovat s niecim volnejsim +mam 2 kusy nohavic(jedny cierne elegantne a potom cierne rifle).Mam este jedny modre rifle,no tie mi nesadli,tak ich asi predam-uz na zaciatku tehu mi boli uzke na stehnach 😕

Prave mi postarka doniesla balicek plienok Tots Bots-co som vydrazila-paradne su -nadherne bielucke a makkucke ako ovecka-3ks za 6libier-paradna cena.

Idem co-to povybavovat-poobede idem pre Misku do skoly,tak nech to vsetko stihnem.
Krasny vikend-nam tu v noci trosku nasnezilo 😵

etuska
19. feb 2010

Pripajam link na super stranku kde prispievaju baby z MK 🙂

http://www.altermater.eu/post/2009/08/22/latkov...

-teda aspon ja som tam nasla celkom fajn tipy a napady 😉

riana12
19. feb 2010

Ahoj etus 🙂

Sla som prispiet a zrazu bum a ty tu prave teraz 😀 😉 No chcela som pozriet link, co si sem teraz dala a nejde mi 🙄 Takze pozriem az doma.

nordi
19. feb 2010

zdravim vsetky, najde sa tu niekto kto si len este planuje babo?

riana12
19. feb 2010

ahoj nordi, vitaj u nas. ja som tu nesnazilka, u mna babo bude aktualne az o par rockov...

zuzanockamt
19. feb 2010

Ahojte 🙂

ja som sa prave zobudila asi po dvochy hodinach spanku a idem nieco robit ... doma ako po vybuchu 😝 ... a chcela by som si zafarbit vlasy ... bola som nakupovat nejake oblecko, ale nic moc, len som si priniesla depku a dve jednoduche tricka s dlhym rukavom ... vyzeram vo vsetkom ako prasa 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre