Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
12. máj 2010

no ved vselico vas moze napadnut 🙂 ... davno tu nic nove nebolo, tak by bolo treba stereotyp narusit 🙂

riana12
12. máj 2010

aaaale, ved tu vzdy je nejaka novinka 🙂

riana12
13. máj 2010

ahojte 🙂

zuzanockamt
13. máj 2010

ahoj 🙂

u nas konecne vyslo slnko ... doteraz to vyzeralo vselijako 😝 ... ja sa dnes citim ako pred porodom 😝 ... ale hadam sa nic zle nestane 🤐

riana12
13. máj 2010

Zuzi, u nas svieti slniecko 😵 a uz sme dneska v kancli mali aj 29°C 😲 😠 kolegyna nedovoli nechat otvorene okno, ktore ma kusok od seba, otvorene dlhsiu dobu... mame otvorene aspon to, co mam za sebou ja... lenze je mi to houby platne, ked sa ten vzduch nehybe 😖
aaaaj ked, pred malou chvilockou sa dvihla a otvorila aj to "svoje" okno... asi otvorim sampano... 😀 ale cakam, ze sa o chvilu dvihne a opat ho zatvori 😖

zuzanockamt
13. máj 2010

ved ale ked ho mate len na vetracku otvorene, tak to by jej vadit nemalo, nie? 😕

riana12
13. máj 2010

no ze jej taha na krize... ale ved aj mne taha na krize! 😠
ale hadzem na nu bobka, lebo potom by som sa musela aj za ine veci nervovat a to ja veru nemusim a nemozem... 😝 ved ked raz z tepla odpadnem, nech sa potom stresuje ona, no nie? 😀 😅

etuska
13. máj 2010

Riana-ja som cele tehu mala v ucebni otvorene okno-aj v zime 😝 -ale sedela som pri nom ja-kolegynka na druhej strane ucebne vo vetrovke 😀 -ona tam ale byvala len obcas a ja cely den-takze som bola tiez tolerantna a obcas ho zavrela-ale to som potom musela sediet v tricku s kratkym rukavom 😝

Idem dovarit granadir.MM siel pre Misku do skoly a ze este idu mrknut do "charity shopu" prebalovaci pult-som zvedava,lebo este som tu ziaden nevidela-len nove v obchodoch a tie stoja od 50-100libier a to sa mi nechce investovat- i ked je to super vec-hlavne kvoli chrbtu 😝

riana12
13. máj 2010

etus, no my sme tu cely den spolu... este je tu aj kolega, ale ten je v tomto uplne super a nehladi len na seba... a ked chce nieco, tak sa aj slusne a pokojne spyta, ci to a to moze, ci to niekomu nebude vadit... a kolegyna? ta si urobi a hotovo... nepyta sa 🙄
ale konecne uz pojdeme o 3/4 hodku domkov, tak parada... 😵 a mlady uz je doma, dneska skor koncili... aj ja chceeeem 😝

etuska
13. máj 2010

idem ulozit Mišku a mrkenm ci tu este niekto okrem mna strasi 😀

riana12
13. máj 2010

etus, ja este strasim ☹

riana12
13. máj 2010

tak ja idem strasit este k telke... 😅

etuska
13. máj 2010

Riana 😀
ja si tu akurat citam nejake clanky o porodoch 😝 a chystam sa do vane-lebo sa citim nejako divne 😝

riana12
14. máj 2010

etus, to na smiech veru nie je... (teraz skoda, ze tu nie je urazeny smajlik 😀 😀) alebo to skusim takto: 🙄 😝
moze byt? 😀

etuska
14. máj 2010

Riana 😀
Hlasim-stale som 2v 1 😅
MM dospava nocnu,Miska je v skole a ja sa idem pustit do upratovania-ved uz mi zacal 38tt tak treba nieco urobit preto,aby sa malemu chcelo na svet 😀
A u nas svieti paradne slniecko-aspon mi vyschne pradlo.
pekny dnicek 😵

riana12
14. máj 2010

etus, mna tak uz parkrat napadlo, akoze sa mi tu dozvieme, ze si sla do nemocky? 😅 nemame nic dohodnute 😅

etuska
14. máj 2010

Riana-ja som mozno v ten isty den doma-resp. ak bude vsetko OK tak do 24-48hod.
Ak sa tu teda cely den neukazem-je to jasne 😀 😀 😀

riana12
14. máj 2010

Etus, no pekne 😀 ale tak aspon nemusis dlho v tej nemocke byt, ak bude vsetko v poriadku... Ved tu na SK je to minimalne 4 dni... aspon co si pamatam... ak je vsetko v najlepsom poriadku...

etuska
14. máj 2010

Veru tak Riana 🙂
Idem ja upratovat-lebo akosi mam pocit,ze den D sa blizi a midwife nam kazala byt vo vertikalnej polohe 😀
pekny den 😵

riana12
14. máj 2010

no a ja sa idem skusit prekusat obedom 😒 ma prava strana sanky boli, v klbiku a najviac to boli, ked zujem a tak... 🙄

etuska
14. máj 2010

ja som este tu 2v 1 😝

riana12
15. máj 2010

etus a preco ten vyplazeny smajlik? 😕

zaira1407
15. máj 2010

Ahojky etuska ,zuzanockamt a riana 🙂 !
Etuska - strašne moc Vám dvom držím palce, nech to Simonko mamičke ulahčí a samozrejeme nech všetko dobre dopadne ! Budem na Vás myslieť!

zuzanockamt- krásne Ti rastie bruško 🙂 ...

Riana- skola ? skusky ? uz po alebo stale trva?

etuska
15. máj 2010

Zaira-dik 😉
Riana-lebo ja chcem ist uz rodit 😅 -vcera v noci uz aj boli priznaky-len nic pravidelne-dnes ma opat brutalne boli brucho a krize ako pred silnou MS-tak cakam kedy sa to rozbehne.idem varit obedik a inac pobehovat.Niezeby som sa tesila na tu bolest,ale uz to chcem mat za sebou.vcera mi este MM robil posledne fotky "bruska"-tak som sama neverila tomu ako vyzeram 😀
pekny den 😵

riana12
15. máj 2010

zaira, ahoooj 🙂 no ja mam teraz prazdniny do septembra 😅 😀

etus, aha, tak uz chapem... a muzika este treba vecer zlakat, mozno sa dorbec o to skor poponahla 😉 😅

etuska
15. máj 2010

Riana-to sa ti povie 😀 -ked ja sa uz ledva hybem 😀

zuzanockamt
15. máj 2010

zaira ... no ved musi, ved sme uz za polovicou 🙂
erika ... takze uz mas taketo priznaky? 😕 ... tak to uz bude asi za chvilku 😅

etuska
15. máj 2010

Zuzi-uz by mohlo byt.Fakt sa citim ako vorvaň 😀

etuska
15. máj 2010

ako sa citis ty?Parada-uz 23tt?-ale ten cas leti 😕 😅

zuzanockamt
15. máj 2010

ja som akurat teraz vecer kukla, ci si sa este ozvala, alebo uz rodis 😅
ja sa citim tak striedavo, niektore dni v pohode, nic ma neboli a obcas sa bojim, ze uz porodim aj ja 😕 ... ale hadam bude vsetko OK

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre