Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

kararinkabrnka
7. aug 2010

@katrenka111 dobre ranko aj tebe som tu asi iba ja :D

katrenka111
7. aug 2010

@kararinkabrnka tak ako výkendujeme???

kararinkabrnka
7. aug 2010

Ale nic moc vcera sme sa pochytili s MM koli babatku...

katrenka111
7. aug 2010

@kararinkabrnka ale a koli comu???

kararinkabrnka
7. aug 2010

@katrenka111 aale niekto ma stale cas a stale sa nejde nejaka vyhovorka preco nie a pritom na to aky sme mlady MM 33r a ja 22r mame secko auto byt dobru pracu rodicou kt by uz aj brali...ale tak xytaju ma materinske city kamoska nam povedala cca pred 2 dnami ze cakaju baba je v 7tt... tak ma to trosku zobralo....

katrenka111
7. aug 2010

@kararinkabrnka no moja ty si skoro jak ja.... 😉 mna tiež zacinaju chytat take stavy....ale nie je to lahke este.. mi sme neni este manželia,sme spolu 4roky,bývame spolu,no nehovorím že mame všetko vždy sa este niečo najde....ja momentalne zvazujem ci ostat pracovat v AT alebo tu na Slovensku-sa zacalo niečo risovat a este mam rok skoly ....
Muži maju vždy na všetko cas,neponahlaju sa.... ja sa v tom mojom tiež nevyznam...raz povie tak,raz tak...takže už som si povedala že nebudem nic riešit a planovat....

kararinkabrnka
7. aug 2010

@katrenka111 no to hej stale maju kopec casu...sak uvidim ci s nim pohnem alebo nie ale uz ma to fakt zacina hnevat a aspon keby mi da rozumny dovod ale vzdy si vymysli hroznu hlupost a to ma na tom stve najviac...

katrenka111
7. aug 2010

@kararinkabrnka tak ale ako ich nakopnut,hmm???co napriklad vymysla???

kararinkabrnka
7. aug 2010

@katrenka111 ale o mesiac sa mame stahovat do noveho a predtym sme mali taku dohodu ze ked bude byvanie tak bude aj babo byvanie je a aj najnovsie vyhovorka ze ked sa prestahujeme a ja na to ze aky to bude rozdiel sak sa stahujeme o mesiac alebo uz tento mesiac....

katrenka111
7. aug 2010

@kararinkabrnka tak asi chce aby ste boli trosku zabývaný,trosku si užili nové bývanie a potom nie??
a kolko ste spolu.... inak aj ty si este mladucka..ale zas u každej je to ine.... 🙂

zaira1407
7. aug 2010

Ahojte žienky z modreho konika 🙂
Ako obvykle davno som tu nebola ..... 😒 ...hambim sa 😔 ...
@zuzanockamt - boze ten cas ale leti ...za mesiac rodis ....ako by to bolo teraz co si bola na zaciatku tehu .... 🙂
@riana 12- ako sa mame ? nestihla so precitat nove prispevky ...ked som si pozrela , ze zhruba 10 stran som tu nebola 😕 musim si na to vyclenit niekedy vecer aby som si nastudovala co sa nove udialo 😀
Baby mam maly problem ...ako funguje ovulacia ? jeden mesiac jeden vajecnik a druhy mesiac druhy vajecnik ? Pytam sa preto lebo v maji mi tie kramy meskali a prisli az po 16 tom dni po injekcii - pravy vajecik , v juli mi meskali iba den co si myslim ze bol lavy vajecnik a teraz mi meska znovu tak asi cystovy vajecnik cize pravy ( tehu byt 99.99% nie som ) .A myslim ze menzes znova pride az po injekcii 😖 .Moze to byt tak ako si myslim alebo je to len moja uvaha ???Som z toho 😲

katrenka111
7. aug 2010

@zaira1407 ahooj.....ty co nove???

kararinkabrnka
7. aug 2010

@katrenka111 spolu sme 2 roky a 2 roky spolu aj byvame vy ste kolko spolu?

katrenka111
7. aug 2010

@kararinkabrnka 4roky a 1rok spolu bývame.. a ste zobraty??

kararinkabrnka
7. aug 2010

hej sme manzielia

katrenka111
7. aug 2010

@kararinkabrnka tak neviem ako by si ho mala nakopnut...rozpravala si sa s nim o tom že by si chcela už babo??? co ti nato povedal???

zuzanockamt
7. aug 2010

@zaira1407 moze to tak byt s tou striedavou ovu ... to by bolo asi nalepsie odsledovat u dokiho na sone 😉
no veru o mesiac zhruba bude nas maly na svete ... velmi rychlo mi to ubehlo

katrenka111
7. aug 2010

@zuzanockamt ahojky....no co ako??? si tu dlho nebola....

zuzanockamt
7. aug 2010

@katrenka111 ahoj 🙂 ... nemala som posledne dni moc kedy ... zhaname auto pre sestru, tak sme vcera boli jedno pozriet v BB ... a celkovo som taka, ze sa mi nic nechce, lebo nevladzem ... bolia ma kompletne vsetky kosti, este aj clanky na prstoch na rukach 😝

katrenka111
7. aug 2010

@zuzanockamt chuda... tak to už ledva cakas kedy bude vonku co,už aby to bolo 🙂
tak pekne oddychuj....

zuzanockamt
7. aug 2010

@katrenka111 no uz by som to mala rada za sebou, ale este ten mesiac asi musim vydrzat ... uz je to naozaj tazsie teraz na konci s tym bruchom 😝

riana12
7. aug 2010

@katrenka111 no vecer nevysiel podla predstav, ale priatel si to v noci a rano vyzehlil 😅

zaira1407
7. aug 2010

@katrenka111 no ja ani nic nove nemam, chodim do roboty, cakam kedy zacne skola.
18.9. ideme s MM na svadbu jeho sesternici 🙂 tak budeme trsat 😀 ....inak vsetko po starom...pohoda...

katrenka111
7. aug 2010

@riana12 ahoj prečo?? no este tak že si to vyžehlil.... ja som už na nervy ten moj je nenormalne sexuchtivý..... 😝

katrenka111
7. aug 2010

@zaira1407 a kam chodis do skoly,??

katrenka111
8. aug 2010

Dobree raanko prajeeem 🙂

kararinkabrnka
8. aug 2010

@katrenka111 dobre ranko aj tebe :D ako si sa vyspinkala ja vyyyyyborne :D :D :D maaam dne skveluuuu naladicku :D :D :D

katrenka111
8. aug 2010

@kararinkabrnka cauky...no aj ja tak podobne... aj slniečko nam vykuklo... 😀

katrenka111
8. aug 2010

@kararinkabrnka a s tvojim co nove???

zaira1407
8. aug 2010

@katrenka111 UKF Nitra PF

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre