Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
5. sep 2010

@wewerka000 ja som pre tehu nemala ziadne speci vysetrenia ... v septembri mi robila cytologiu v ramci prevencie a tiez aj prehliadku a to bolo vsetko, ale to som si robila v ramci kazdorocnej prevencie, nie kvoli tehu, lebo my sme to skusali uz dost dlho ... a v tehu v 12 tt ti vezmu krv a tam budes mat aj tu toxo a kadeco ine ... ale ziadne ine pripravy fakt netreba

katrenka111
5. sep 2010

@zuzanockamt cauko..no co ty este ste 2v1 stale???

zuzanockamt
5. sep 2010

@katrenka111 este ano, ved mam este dost casu do terminu 🙂 ... 4 dni a podla PM asi 11 😉

katrenka111
5. sep 2010

@zuzanockamt no pekne... tak už iba cakas že kedy to príde 🙂

zuzanockamt
5. sep 2010

@katrenka111 tak ine mi neostava, len cakat, kedy sa dieta rozhodne 😀

mishuu
5. sep 2010

@wewerka000 ahoj 🙂
podľa mňa to netreba s tými vyšetreniami a prípravami preháňať, len si narobíš zbytočné stresy...
skoč len ku gynekológovi či máš maternicu a vaječníky OK, prípadne nech ti vezme krv a viac nerieš... 😉
všetko bude fajn 🙂

katrenka111
5. sep 2010

@wewerka000 tiež si myslim,ak si zdrava a nemas problemy,tak nie je to potrebné,doležite je ist asi len na gynekologicke vysetrenie....a možete začat snažilkovat 🙂

zaira1407
5. sep 2010

@wewerka000 ahoj
no ja som v obdobi tesne pred zacatim snazenia 🙂 😀 a bola som na kazdorocnej preventivnej prehliadke u gynekologa a nakolko sa trosku bojim pana zubara tak som si bola dat vyvrtat ten nestastny zub, ale to len kvoli tomu ze bol s injekciou 😕 inak myslim , ze injekcia sa v tehu nema davat ...ale nieco moj zubar omielal , ze dnes su uz aj ine injekcie na umrtvenie dasna , ci co to umrtvuju 😕 , len si musis priplatit ...ale to je jasne ...ja som platila za jedno vrtanie,plombu a kamen 30€ ...no aj som s tym ratala tak preto som sla az ked na to bolo...ale zase zdravie je prvorade ...ja som sa tiez docitala , ze zena by mala ist pred tehu k "zubarovi" kvoli streptokokom a ved v tehotenstve babo odobera vapnik tak sa asi zubky kazia ale to je podla mna geneticky dane... niekto si umyva zuby aj 6krat denne a kaz ma a niekto ustnu hygienu nedodrziava a vaznejsie problemy nema ...no a inak mi moj zubar robieva aj rentgen zubov ci coho a to sa ma stale spyta ci nie som tehu , alebo nie je mozne ze by som mohla byt ...tak asi to by vadilo...inak ak nemas ine zdravotne problemy a od gynekologa je vsetko ok, tak ako baby hore pisu ,.....nestudovala by som si ,co treba dat vysetrit .......inak ja sa zubara bojim ........strasne moc ... 😀 😝
a idete sa snazit ? 🙂

wewerka000
5. sep 2010

dik za rady🙂 zaira no chceme zacat len neviem kedy sa zadari..s tymi zubami mas pravdu ja si umyvam 2-3krat za den aj s medzizubnymi kefkami a stale sa mi robia kazy,a moj priatel raz za tyzden a nema ziadne problemy 😵 tak hadam bude mat zuby po ockovi 😀

riana12
5. sep 2010

@wewerka000 ahoj, no ako ti uz baby hovorili, nic netreba prehanat, stresovat sa, ci si nieco nezanedbala... ak nemas z gyn. hladiska ziadne problemy, tak to neries, uzivaj si v klude snazilkovanie...zubar pred tehu povinny nie je, ale ak ma zo zubkami nejake problemy, tak si nechaj kazy pekne osetrit :-to je vsetko 😉

wewerka000
6. sep 2010

dik riana,a este taku otazku,je dobre ked pouzijeme gel?ci to neznehodnoty alebo neposkodi sondy? 😅 😀

riana12
6. sep 2010

@wewerka000 ahoj, podla toho aky gel... ak klasicky lubrikacny, tak neviem... teda asi by neznicil vsetky spermijky, ale ak chcete drobcekom napomoct, tak existuju specialne lubrikacne gely priatelske spermiam, co viem, tak je Preseed a este minimalne jeden dalsi, lacnejsi... popatraj na nete 😉

riana12
7. sep 2010

ahojte 🙂

zaira1407
7. sep 2010

ahoj ....
no poviem vam , ze som sa prave " prežrala" cokolady be 😝 ...
juj este stale nemam kramy ....co toto zase je ? 🙄 ...jaj ...
a kde ste dnes vsetky ?
tak ja idem teda do pracky naukladat nech sa mi pomaly vyperie a potom mi ide ordinacia 🙂
papa babenky 😀

riana12
7. sep 2010

@zaira1407 ahoj 🙂 a aku si mala cokoladku? 🙂
zase MS meska? a je to uz dlho ci len par dni? nie si z niecoho nervozna? aj ked len podvedome? 😨

mishuu
8. sep 2010

čavte ženy 😀

ako sa dnes máte ... baby mám tušáka, že Zuzanockamt nám už porodila, už 3 dni sa neozvala 😉

riana12
8. sep 2010

@mishuu vcera som s nou trocha pisala a nehovorila vobec, ze by mala priznaky na zacinajuci porod 😉

mishuu
8. sep 2010

@riana12 tak teda ešte nič 🙂

zuzanockamt
8. sep 2010

@mishuu riana ma pravdu, zuzanocka nema ziadne priznaky zacinajuceho porodu 😀 😝 ... dnes bola poradna, krcok zavrety, dlzka 2 cm ... a dalsia kontrola je 16.9., co je zaroven dalsi termin porodu podla PM ... tak sa uvidi

riana12
8. sep 2010

@mishuu 😉

@zuzanockamt takze ani dneska nic nema nove "zuzanocka", vravis? 😒

zuzanockamt
8. sep 2010

@riana12 nic nove, uz mi to lezie na nervy ... keby si vedela, ako sa mi naprd chodi, som myslela, ze mi teraz cestou na postu maly niekde vypadne ... tak uz neviem, ako to bude vyzerat, ked sa fakt zacne nieco diat 😀

riana12
8. sep 2010

@zuzanockamt no toto cakanie je veru na prd, ako vidim... no skus doma obehnut po schodoch par poschodi hore dolu, nepomoze? 😅

zuzanockamt
8. sep 2010

@riana12 😀 😀 😀 ... kazdy den chodim min. raz peso na 5-te poschodie, lebo byvame na samom vrchu a nemame vytah ... a vcera som to absolvovala 5-krat ... lebo bolo treba stale niekam ist

riana12
8. sep 2010

@zuzanockamt tak treba skusat, kym ta nohy unesu 😅 vidis, ze 5x ti je malo 😅 😅 😅

zuzanockamt
8. sep 2010

@riana12 mne to staci bohate, ale Jurkovi sa mali 😀

riana12
8. sep 2010

@zuzanockamt jaj, tak pardon, Jurkovi je malo 😀 😀

katrenka111
8. sep 2010

ahojte baby... co mate nove??? Ja som bola včera u lekarky,MS stale neprisla.... ☹ mám dosť zle vysledky takže na hovnooo ☹

katrenka111
8. sep 2010

@zaira1407
@riana12 bleeee cokolada....to je jedine co ja neziem 😝

katrenka111
8. sep 2010

@zaira1407 ako dlho meška???

riana12
8. sep 2010

@katrenka111 nechuti ti absolutne cokolada? fiiha 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre