Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katie1
10. dec 2010

@riana12 a ozaj, aky NB si ides kupit? Supni obrazok 😅

riana12
10. dec 2010

@katie1 bude to tento 10-palcovy drobec:

riana12
10. dec 2010

dufam, ze v pondelok, najneskor utorok si budem moct ist prenho... uz si len vybavit este novy modem, lebo donho idu len USB kluciky, na starom, velkom NB mam "kartu"...

katie1
10. dec 2010

@riana12 jeej, paradny! Uz si mala moznost vyskusat si mini NB? Ja nie. Co hovoris, je to v pohode pohlad do obrazovky alebo taky pidi? Tiez som rozmyslala nad mini (ak by som si kupovala), lebo nie su az take drahe... Zatial som svoj notebook totiz nikdy este nemala. Doma u maminy sme mali spolocny normalny PC, doma u draheho mame jeho a v byvalej robote som mala doma sluzobny...

riana12
10. dec 2010

@katie1 no v rukach som ho este nedrzala, ale uz som ho videla u cudzich ludi, trebars vo vlaku a tak a vyzerali byt v pohode 🙂 hrozne sa nan tesim, konecne nebudem vlacit to svoje hebedo, mam 15.4", so vsetkymi kablikmi a taskou ma tie 4 kilecka urcite, ked mam nosit este nejaku batozinku, tak je to zaberak...
inac tento je uplne super, za 340€ a operacna pamat 2GB a HDD 320GB 😵 lacny je preto, ze ma len Linux, ale asi si supnem este aj windows...

katrenka111
10. dec 2010

Ahojte babulky.... no taketo ste mi chorucke??? Mna zas boli zubok, dnes som cela ist aj zubarovi ale idem radčej do skoly, pozret co je nove.... už som si upratala, este mam trosku casu tak pokukam net....
Ako budete výkendovať???

riana12
10. dec 2010

@katrenka111 fuha, takze teba zub zas morduje? to sme pred vikendom teda dopadli... 😒
ja netusim, co vikend... len vyckavam, ako pojde mlady do prace, ci im zajtra zase supnu rannu... uz ma to nebavi, sakra... ☹ dalsi vikend, co je naprd, ked chcem, aby sme boli u nas... uzasne bude, ked sa potom mlady ani nebude mat ako k nam dostat... 😔

riana12
10. dec 2010

no potrebujem to aspon troska dat zo seba, tak sa ospravedlnujem za smutny prispevok 😔

katrenka111
10. dec 2010

@riana12 No už ma dlhsie pobolieva.... a hlavne vonku v zime.... ☹
No tak nejaký kompromis sa možno najde, budete spolu a výkend bude paráda.... 🙂

riana12
10. dec 2010

@katrenka111 no povodne to malo troska inak vyzerat... takze to zamrzi... 😔

zuzanockamt
10. dec 2010

@katie1 ked sa zadari, tak budes spokojna s tym, co mas 🙂 ... ale poznam aj zeny, ktore po sone plakali a nemohli sa s tym zmierit, co im lekar povedal ... to je ale chore

katrenka111
11. dec 2010

Dobre ranko babulky.... ja som tu dnes prva?? Tak ako výkendujeme??? My mame od včera tichu domácnosť,takže nic moc teda....ach jaaj katastrofa s tými mužmi........

katie1
11. dec 2010

Ahojte. Ja som chora, takze medzi domacimi povinnostami casto poleziavam. Prave som zalahla, bola som so psom, dala som prat, umyla kuchynu a sebe vlasy a teraz som si spravila chlebik s medom a trosku si idem lahnut, aspon do tej deviatej a potom zas popratat co budem vladat... Varit nastastie nemusim, moja mamina nam vcera dala vykostene plnene kura, dala tam aj mandle a vyhadzala sa z nich 😀 tak mi zavolala, ci si nemozme dojst po kura 😀 Maleho nam dnes strazi draheho mamina, takze sa to budem snazit vyuzit a vylezat sa...
@katrenka111 a coze sa stalo?

katrenka111
11. dec 2010

@katie1 No tak pekne odpocivaj a lieč sa.... no tak apon mate klud od maleho trosku....
Ale tak včera sme sa trosku poharkali...riadne ma nasral ale už je to ok, vstal s dobrou naladickou takže už je to aj vyriešené..... 😀

katie1
11. dec 2010

@katrenka111 tak to je dobre, ze uz je vsetko OK. U nas ticha domacnost po hadke nefici i ked ja by som ju aj prjala, ale drahy ma vzdy nejakym sposobom donuti komunikovat, resp. sa chce hned mojkosit, co mne nebyva moc po voli, najradsej by som nekomunikovala...kludne aj do druheho dna 😀
U nas zase snezi.
Poslem Vam foto ako mi moja cicuska dava pusinku na zasnezenej prechadzke 😎

zaira1407
11. dec 2010

@katie1 😀 aj ja by som isla teraz s nasou Belkou sa vyjasit , ale bojim sa ze po mne ta obluda stokilova skoci 🙂 tak radsej nevymýšľam . A to si tam na korčuliach ? Páni koľko máte snehu ...u nas tiez pada ale taky sypky....

jaj učiť by som sa mala 😝 ...a chce sa mi len spat .... 😔 ...
kde ste všetky ?

zuzanockamt
11. dec 2010

@zaira1407 ja by som tiez len spala a spala ... ale nie z toho dovodu co ty ... som sa poriadne nevyspala od 13. septembra 😀 ... aj u nas pekne snezi, uz je toho kopec ... rano sme boli s malym von, tak prisiel cely zasnezeny, lebo som zabudla zobrat dazdnik

katie1
12. dec 2010

Ahojte babulky. Ako prezivate vikend? Ja som vcera pozerala vecer Osem statocnych - juj, prerevala som skoro cely film 😀 Dnes nas caka navsteva u mojej maminy, berieme aj draheho maminu... A to sa mi spustil uz aj kasel - bolo mi snad vsetko okrem kaslu. Neviem ci by som nemala ist k lekarke zajtra...juuj, ale ked si predstavim tu preplnenu cakaren, tak mi je zle... Nemam totiz uz lieky. Co som si kupila v lekarni som uz dobrala (nepomohli), kvapky do nosa a do hrdla som vystriekala cele a stale som cela upchata... Urobila som si aj cesnakovu polievku, lyzickujem med, davam si ovocie, cistron...hm...leze mi to uz na nervy 🙄
Idem vyvencim psika.

katie1
12. dec 2010

katrenka111
12. dec 2010

@katie1 Ahoj, chuda, no to si teda dopadla...tak ked nic nezabera tak asi bude potrebovať antibiotika....chod radšej k lekarovi, lebo sa Ti to bude stale vracať.....
ja na prd neviem co sa deje ale u nas vladne stale nejaka nervozita, už mi to lezie riadne na nervy.....

katie1
12. dec 2010

@katrenka111 dakujem za podporu, uvidim rano, ked prebuntosim aj tuto noc, tak rano volam do roboty, ze teda idem k lekarke po lieky... Inak tu na MK vo fotoblogoch pisala vcera kazda druha zienka, ake maju starosti s chlapmi. Aj u nas vcera troska priharalo, ako tak sme to ale ukocirovali...tak som zvedava na dnesny den... Som taka slaba, ze na hadky uz fakt nemam ani stipku sily!

katrenka111
12. dec 2010

@katie1 Tak to ti verím..... Ja neviem no strasneee..... ani nevaríme dnes ani nic ani neprehovoríme....no ja neustúpim lebo je to od neho bezcharakterne a trapne......takže tak

katie1
12. dec 2010

@katrenka111 no je nieco vo vzduchu asi... Kasli nanho, rob si doma svoje...kym je doma a je len ticho, tak nech je 😀 Lepsie ked je ticho nadurdeny, ako keby mal frflat a nieco Ti vycitat no nie? To prejde, zajtra bude lepsie, uvidis 😉

katrenka111
12. dec 2010

@katie1 No dufam.... mas pravdu serkam na neho....

riana12
13. dec 2010

ahojte babulky, cez vikend som nemohla byt na nete a vlastne mi to akosi ani nechybalo 😅
mlady ma prekvapil a prisiel uz v piatok neskoro vecer, v sobotu kino, vcera lenosenie a dneska sme isli spolu aj rano z domu 😵 a navecer by som mala ist zase ja k nim 🙂

katrenka111
13. dec 2010

@riana12 no vidiiis... aký si mala pekný výkend..... 🙂

riana12
13. dec 2010

@katrenka111 take su najkrajsie 🙂

katrenka111
14. dec 2010

Caute baby, kde ste???

riana12
14. dec 2010

@katrenka111 ahojky, ja tu 🙂

babule, mna uz zo svojho tela porazi... som 7 dni po ovu, vcera ruzove spinenie, dneska uz aj troska cerstvej krvi... super 🙄 no kebyze viem, ze to zase bude takto naprd a keby dneska nebolo take hnusne pocasie, ze cela BA je zase zacpata, tak uz som naklusana u dokiho 😔
uz to tento cyklus necham tak, po Novom roku nabehnem okamzite k dokimu... 😔

mishuu
14. dec 2010

Ahojte kočky 🙂 ako sa máte, čo nového? Nejak som nestíhala čítať v posledných dňoch...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre