Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

katrenka111
21. dec 2010

@riana12 caves 😀

riana12
21. dec 2010

nejako sa mi absolutne nic nechce 😝

riana12
21. dec 2010

@katrenka111 @zuzanockamt @katie1 @mishuu
babule, troska som sa na ukor prace pohrala s jednym mojim albumkom, co nan vravite? 😅
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/riana12/albu...
a uz smykam pracovat 😝

este som premyslala, pre skalne buduce snazilky, co tak urobit este sukromnu temu, mali by ste zaujem?

katrenka111
21. dec 2010

@riana12 jeeej no chutné.... 😉 No napad to nie je zlý.. a čože ty už skalna buduca snažilka???? Aj mna to inak už nejak začína chytať, no ešte musím vyčkať 😀
ja este taku hodinku a pol a mam konečne dovču, huraaaa 😀

riana12
21. dec 2010

@katrenka111 vsak buduca snazilka... a skalna, lebo som tu dlho a este aj dlho budem 😀
a taky albumcok nie je na zahodenie, zvlast s vyraznym oznacenim buduca, aspon potom az tak velmi ludia nerypkaju, ako na tom som... sice si to musia vycitat s albumu, ale ten je aspon jednoznacny... a obcas ma pochyti taka mania, mat v niektorych veciach prehlad... aj do buducna je to fajn, zaspominat, co bolo par rokov dozadu 🙂
ked sa raz podari, ten album zmenim na snazilkovsky a raz aj na tehu 🙂 ale to je este daleka buducnost... tak aspon z toho nesnazilkovskeho sa vytesujem teraz 😀

katrenka111
21. dec 2010

@riana12 😀 tak to mas teda pravdu..... no ktovie keby sa dalo možno by si chcela aj inac len to keby co??? 🙂

riana12
21. dec 2010

@katrenka111 to je aj pravda, keby boli dostatocne podmienky a chut druhej strany, preco nie... ale ked sa neda, pockam... 🙂

jaaaj a zavidim v dobrom dovcu 😉

katrenka111
21. dec 2010

@riana12 No ja mam už aj nove vlasky, už som stihla aj kadernicku, pre zmenu mám ofinku, som zvedavá co mladý povie a teraz cakam u maminy na draheho, pojdeme asi do BA pokukat trosku.... jaaaj to je veget 🙂

katrenka111
21. dec 2010

@riana12 a hlavne financie na toooo, no by by sme podmienky aj mali ale neviem no ticho sme nejak sa ani ja ani on nevyjadrujeme k tomu až na par pokusov nechraneného sexu 😀 😀

riana12
21. dec 2010

@katrenka111 no ty si sikovna 😉 a aj farbu a nejak celkovo dlzku vlasov si menila, ci okrem ofinky zostalo po starom?
a co sa vam nechce zamiesit? 😀 😅

u mna teda v podstate chyba vsetko, co sa inak vyzaduje, takze aj keby bola neviem aka chut, musela by som si ju nechat zajst...

katrenka111
22. dec 2010

@riana12 Dobree ranko.... No ja už od 6 hore dnes. Jaaaj mam tolko robotky, idem si zarobiť cesto este na linecke lebo mamina strasne chce, nema cas piecť, tak ja upečem a potom este taku cukríkovu roládu pre draheho to lubi. Potom chcem este upratať, požehliť a skočiť do mesta...
No farbu mam už 7 rokov rovnaku, čiernu, takže ta ostava, jedine ofinku mam o dosť skrátenú a trosku podstrihnute konce.... mam sen mať vlásky dlhe aspon po pás takže pracujem na tom..... 😀
No veru nechce sa nam ja už vela krat drahehi podpichujem ale akosi sa k ničomu nemame,ani svadba, ani babo..... no co už asi je nam dobre zatial tak jak je 😀 😀

riana12
22. dec 2010

@katrenka111 ahojky 🙂

no ja dneska v praci, ale zobrala som so sebou brasku do roboty 😀 teraz si pozera na mojom nb rozpravku, este tam ma dalsie dva, nejake hry, takze zabavku ma... cez obed pojdeme do mcdonaldu 🙂

katrenka111
22. dec 2010

@riana12 No ty si aka starostliva sééééégra 😉
jaaaj ja už som napiekla, cokoladkou obliala co bolo treba a teraz trosku oddychujem , pijem kafčo a idem upratovať...kým je mladý v robote a mam klud 😉

riana12
22. dec 2010

@katrenka111 no sikulka si 😉 my sme dosli z obeda, ale rozbalili sme si to az tu, bo sme este do hypermarketu skocili par drobnostok kupit... ale tooolko tam bolo ludi, ze ked som chcela dojst na cas do prace, mcdonalda sme len kupili a ficali do robotky... mame tu klud, kolegovci su este na obede 😀

katrenka111
22. dec 2010

@riana12 No ja som tiež vybehla do mesta a to bolo volačo otrasne... vsade tooolko ludí jak nikdy, to je strasneeeee, kupila som co som chcela a rýchlo som prchala domov......

katrenka111
23. dec 2010

Dobrééé ránko prajem a pekný deň 🙂

riana12
23. dec 2010

ahojte 🙂

katie1
23. dec 2010

Cafte. Ako? Ja som dnes totalne odpalena, vcera sme zdobili stromcek a do pol 1 v noci som piekla ☹ Rano o pol 6 vstavat... Pochopila som moju maminu preco cele tie roky nadava na Vianoce. Fakt, je to neporovnatelne, toto su prve Vianoce co travim ,,mimo domu" a ono sa to nezda, ale kazdy den nieco....keby aspon v robote nebolo tolko roboty... Rano som sa v aute po ceste z celkovej vycerpanosti a nervov uz normalne rozplakala... Ale uz je dobre, gumidzusy (energy napoje) ma zachranuju 😎 Vezmem si ponaucenie, ze od buduceho roka si cez Vianoce urcite zoberiem aspon 2 dni dovolenky! Dnes idem o druhej domov z roboty aj keby co bolo...aby som dnes skoncila s dalsimi pripravami v ,,normalnom" case 😠

riana12
23. dec 2010

@katie1 ahojky, no a preto doma obmedzujeme pecenie a pripavy na minimum! 😉

katie1
23. dec 2010

@riana12 podla mna chystam take normalne mnozstvo, len mam do toho vela roboty, tak som unavena, trosku som sa Vam teda postazovala, to ma prejde 🤐 Buduci rok si vezmem nejaky ten den dovcu a bude.

zuzanockamt
23. dec 2010

@katie1 fuha, no nezavidim ... ja som to nikdy takto neprehanala, my mame teraz s MM spolu uz sieste vianoce, ale nikdy sme taketo ceremonie a pripravy nerobili ... toho roku som ani nepiekla, mam jednu misku kolacov z tesca a v poho ... strom som spravila len z povinnosti, ani som to povodne nechcela ... aj dnes bol MM este v obchode a vravel, ze co sa tam robi, ze to je otras, akoby ti ludia isli byt doma rok a nie tri dni, take nakupy si robia, mne to pride smiesne sa takto vystresovat, len aby bolo 20 druhov kolacov, dokonaly strom a ani zrnko prachu nikde 😝 😝 😝 ... ja som si nikdy dovolenku nebravala, lebo v mojej praci si ju len tak zobrat nemozem, vzdy som bola doma len toho 23-tieho a v pohode sa vsetko stihalo

riana12
23. dec 2010

@katie1 no ja to beriem podobne ako Zuzka... napecene nemame nic... mozno potom medzi Vianocami a Silvestrom... proste na to nebol teraz cas... a sme tu... mame trocha ovocia a oriesky, ako maskrtku...polievka bude kludne obycajna zeleninova... iba co troska extra bude u nas - kazdy bude mat iny druh ryby/file na veceru... 😀
stromcek niekedy poobede poriesime... ja som predvcerom urobila a nazdobila vonku taky kriacok z ceciny, co som nam oholila jeden smrek vonku a dneska som natiahla nad dvere girlandu, ktoru uz mame nazdobenu nejaky ten rok...

a ked raz budem velka a budem mat dvoju rodinu, tak nemienim tiez mat vsetko nalestene... staci mat normalne poupratovane, jeden - dva kolace, ak vyda, s vecerou tiez nemienim prehanat, nakupy tiez normalne - cez sviatky sa nam tie zaludky zazracne predsa nezvacsia... na Vianoce ide hlavne o pohodu, nie ze sa nevies vecer 24.12. postele dockat... 🙂

zuzanockamt
23. dec 2010

@riana12 no moja rec 🙂 ... ja som toho roku kupila viacej suseneho ovocia, je to aj zdravsie ako sa pchat stale kolacmi ... a s varenim neprehanam, dnes som spravila kapustnicu a uvarila som si zemiaky na salat a zajtra sa to uz len dorobi a upecie sa file 🙂

katie1
23. dec 2010

Tak k nam ide k veceri draheho mamina...je to trosku pre mna ine ako keby sme boli sami... Ja som bola z domu naucena na kolace, tak isto salat, kapra, rybaciu polievku, ovocie, oblatky s medom, stromcek....a oni tiez. Mnozstvo je normalne, dolahla na mna iba unava z celkoveho vytazenia z prace, lebo som posledne dva tyzdne bola dlho a vsetko som musela riesit vecer, co ja moc nemusim uz vecer nieco riesit... To je vsetko, nemame nic extra...okna som neumyvala 😀 Ani pozehlene neni, to uz fakt nemam kedy. Toto su moje prve Vianoce co som mimo domu a je to pre mna takou skuskou. Uz je vsetko prichystane, takze zajtra kukame az do vecera rozpravky 😉

katie1
23. dec 2010

😉

riana12
23. dec 2010

@katie1 😉

katie1
24. dec 2010

Babulky prajem Vam teda STASTNE A VESELE VIANOCE 😅 Cmuk!
S malym sme prave doranajkovali kolaciky, zapla som mu ropzravky, tatinko so psom este spinka a ked sa chlpac postavi (co bude onedlho), tak povencim a sadam k malemu k rozpravkam a budem s vylozenymi nohami vegetit.
Tak vela darcekov a potom sa pochvalte co Vam Jezisko priniesol 😉

katrenka111
24. dec 2010

Ahojte žienky.... PRAJEM VÁM KRÁSNE,POKOJNÉ A POHODOVÉ VIANOCE A BOHATÉHO JEŽIŠKA 🙂 😀

riana12
24. dec 2010

Aj ja vam prajem krasne a pohodove Vianoce! 😉

riana12
24. dec 2010

Aj ja vam prajem krasne a pohodove Vianoce! 😉

zaira1407
24. dec 2010

Prajeme Vám krasne a vesele Vianoce a stastny Novy rok 2011 !

zaira1407
26. dec 2010

Ahoj baby , kde ste ?
co ste dostali od Ježiška ? 🙂
Ja dnes od rana navšetvujem wc misu 😝 ....no tak ale tak uz to chodi ... 😅
kde ste ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre