Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

no tak to je dobre, ze ho este lubis, mozno to nejaao prekonate 😉

riana12
10. júl 2009

ale co z toho, ked sa nevieme na nicom dohodnut??? ja mozem akurat tak cakat a pretrpiet, cakat, ze v buducnosti zmeni nazor. a ked ho nezmeni a stale si bude trvat na svojom, tak bud sa mu prisposobit alebo sa zbalit...

zuzanockamt
10. júl 2009

joooj mas to tazke ... no neviem ako ti poradit ... a to som si myslela, ze aky ja mam narocny vztah 😅

riana12
10. júl 2009

lahke by som to mala, kebyze ho nelubim. ale takto neviem, ci tym urobim dobre alebo zle... ☹ neviem, co bude o rok, o 2.

riana12
10. júl 2009

lahke by som to mala, kebyze ho nelubim. ale takto neviem, ci tym urobim dobre alebo zle... ☹ neviem, co bude o rok, o 2...

zuzanockamt
10. júl 2009

ved to, kebyze ho uz nemas rada, tak to mas vyriesene ... asi sa len naozaj vazne, velmi vazne s nim porozpravat

riana12
10. júl 2009

s nim sa uz neda porozpravat. pretoze mi to zahovori, preco sa len o vaznych veciach potrebujem ropzravat, preco sa mame stale hadat. to uz mi ostava len cakat, kedy to uz nevydrzim a len ho niekam poslem ☹. a uz som urobila taku hlupostku, ze som mu v nedelu (to ani nezaregistroval) a v pondelok na pokeci napisala, ze by sme sa mali rozist (inak sa nedalo, ked sme sa od minuleho piatka nevideli). a to zmietol skor nez mne predtym trvalo mu to napisat a poslat. ze nech nerobim ukvapene zavery a nech nvymyslam. on to bral len ako nejaky moj aktualny napad. a ja som to myslela ozaj vazne... ja sama som este cakala, ze nasledovne rano budem mat vycitky svedomia (obyvle take mam, ked spravim v suvislosti s mladym nejaku hlupost) a teraz vobec nic. az ked zacnem nad tym usilovne rozmyslat, tak si poviem, ze skusim pockat. ale tie ozajstne vycitky sa mi neobjavili.

(pardon za taky prispevok 😔 😅 😅)

riana12
10. júl 2009

uz som tym horekovanim trapna 😝 😝 😝 😝 kto sa hlasi na nezavazny pokec 😀 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

ale nie si trapna ... ved to je vazny problem a tazke rozhodnutie
ja sa hlaaaaaaaasim 😀 😀 😀 😀

riana12
10. júl 2009

len vies, zapisem tu pol diskusie o mojich problemoch 😒 😒 😠 😠 😠 😠

radsej podme nezavazne kecat. nech sa nam aj pusky trhaju od rehotu 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

no a o com nezaväzne ??? ... ja som taka vytocena teraz ... MM prisiel ako velka voda domov, ze kolko problemov okolo tej kuplne a tak ... vidim to tak, ze celu dovolenku budem doma tvrdnut 🙄 🙄 🙄

riana12
10. júl 2009

nejaku nekonecnu blbost by sme mali rozoberat, na ktorej sa neda nic ine, iby sa vyrehotat k smrti... 😅 😅

zuzanockamt
10. júl 2009

neviem ma nic teraz nenapada 😅 ... mam nahovno naladu teraz ... uz som zacala vyzierat aj zemiakove lupienky a to som sa cely den drzala a malo jedlo

riana12
10. júl 2009

kludne sa obzieraj lupienkov. na rozhodene nervy je to super a este aj zaludok bude nateseny, ci dobrym ho krmis. naaahodou, lupienky su mnamka.
a ake lupienky mas? posles aj mne? 😅 😅

zuzanockamt
10. júl 2009

ja mam najradsej obycajne solene ... ale uz aj MM nerv, tak mi ich uz zerie aj on 😀 😀 😠 😠

riana12
10. júl 2009

ja mam naj slovakia tie paprika-rajcina. tak jemne stipkaju. a ak solene, tak horska sol. nemam rada vela soli a s tou horskou su len jemne nasolene 😵

zuzanockamt
10. júl 2009

ja ich nejem nejako casto a obcas tak raz za mesiac - dva ma prepadne totalna chut na slane, tak sa potom s nimi obzieram 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
10. júl 2009

dobru noc 😵

riana12
10. júl 2009

zas kecam s ladym cez pokec 🙄 🙄 🙄

dobru noc Zuzi 😉

zuzanockamt
11. júl 2009

Ahojte 🙂
aj tu zelam peknu sobotu 🙂 🙂 🙂
riana ... a ste aj nieco vyriesili? 😕 😕 😕

zuzana0612
11. júl 2009

dobre ráno, vidím, že ste mali zaujímavý večer. mňa bolela tak hlava, keď som prišla z práce, že som si len dočítala román a o desiatej sme išli spať.
také veci ako riana som riešila aj ja. a môžem povedať, že po určitej dobe som došla do takého štádia, že som si povedala, že radšej sama, ako toto zažívať. a tiež som sa zuzi bála toho pocitu samoty. ale ani by ste neverili, aký kameň zo mňa spadol, keď sme to s bývalým skončili.
a chlapi sú všetci rovnakí, ani ten môj sa veľmi nechce baviť o nejakých vážnych problémoch. až vtedy začne, keď som už totálne vytočená a nasraná. a tiež mám potom občas výčitky, že som nemusela byť. no ale čo už...

zuzanockamt
11. júl 2009

ahoj zuzka ... veru aj ja trvdim, ze chlapi su rovnaki ... MM tiez az vtedy zacne o niecom, ked uz rypem stale a ked vidi, ze som vytocena riadne ... potom je uz aj mily a aj sa chce rozpravat ... ale to tiez nie vzdy 😀

zuzana0612
11. júl 2009

no presne tak je to aj u nás. a nakoniec mi povie, ale to už akože sa smejeme, že ja ho stále iba hnevám. no čo ti poviem 😀

zuzana0612
11. júl 2009

a ešte si myslím, že riana by sa nemala takto trápiť (teda nehovorím, že sa trápi nejako, to asi nie), ale pri jej veku si myslím, že ak má pocit, že chce niečo iné, ako on, tak by mu cez ten pokec mala napísať, že to s tým rozchodom nebolo ukvapené, že skôr on by sa mal zamyslieť, či neprehodnotí svoje názory a neskúsi porozumieť jej požiadavkam a pocitom

zuzanockamt
11. júl 2009

MM tiez to iste hovori 😀 😀 😀 ... ale uz si na to za tych 6 rokov mohol aj zvyknut 😀 😀 😀

zuzana0612
11. júl 2009

ja mu tiež vždy s úsmevom poviem, že čo si našiel to má a že si mohol už zvyknúť

etuska
11. júl 2009

ahojte kočky.
nestiham vas uz nejako citat,ale myslim na vas 😉
mamina ma dnes narodky,tak mame trosku fofry-pridu znami na gulasik a ja s bratom idem potom do Krakowa vyzdvihnut MM na letisko,v nedelu pride svokra-ideme do Kezmarku,potom asi Tatry a Kosice na par dni
Prajem pekne letne dni

zuzanockamt
11. júl 2009

aho erika ... teeeeeda ... riadne nabity program, ale tak treba 😉 😉 😉 ... len si uzivajte slovensko, rodinku a dovolenku 😉 😉 🙂 🙂
zuzka ... u nas to je naopak ... ja som si nasla MM 😀 😀 😀

zuzana0612
11. júl 2009

ahááááááááááááá, no tak u nás to bolo tak, že on ma ukecal 😀 😀 😀

zuzanockamt
11. júl 2009

tak ja som nasla najskor jeho na nete a ked sme sa stretli, tak uz potom ukecaval on 😀 😀 😀 ... lebo dovtedy sme nevedeli, kto ako vyzera 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre