Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
23. júl 2009

a preco by mala, lubka? 😕

lubka89
23. júl 2009

ja neviem bojim sa:-ň

riana12
23. júl 2009

ale co tam po dokine. keby daco, povies nejaky maly problemik, trosicka oklames 😅 😅

lubka89
23. júl 2009

aha tak ty to takto riesis?

riana12
23. júl 2009

ja som nemala este moznost 😅 ale keby som narazila na osobu, ktora ma nechce vysetrit, tak by som si nieco vymyslela 😀

lubka89
23. júl 2009

ahhha dobre vecer sa ozvem uz idem do prace🙂

riana12
23. júl 2009

nech sa dari v praci aj u dokiny, paa 😉

zuzana0612
23. júl 2009

nám klímu nedajú, lebo ja pracujem v takej firme výrobnej. sídlo máme v starej budove. kancelárie sú roztrúsené. bolo by to nákladné, keby každému mali kúpiť klímu
riana, tak neprešlo ti to? ešte stále?
ja keď chcem ísť k doktorovi gynekologovi, tak sa objednám a nepovie mi nič. v pohode ma vybaví. tiež by som tam mala ísť. ale ešte mám čas dva týždne
do kedy si riana v práci?

riana12
23. júl 2009

A mas aspon nejaky ventilator, Zuzka?

Mam uz len taky ruzovy vytok s trolinkou krvi, rano to bolo skoro este cele cervene, uvidim, co to povie do vecera. tato ms je velmo vtipna 1-3 DC sa mi krvacanie zosilnovalo, na ten treti den to bolo velmi silne a na stvrty den akokeby utalo, uz len teda to spinenie prip. troska krvi alebo ruzovy vytok, ktoreho je vela. Dnes som len 6 DC, mozno sa to len nevedelo vsetko dostat von na ten stvrty den a takto to postupne odchadza...

Doki, ku kt. chcem ist, ma teraz dovcu, skoro cele letne prazdniny. Takze preto k nemu idem az o ten mesiac.

Z robotky pojdem dneska nejak skor, ale cas este netusim... 😅

riana12
23. júl 2009

A uz som doma 😵 Jaaj, ako fajn.

zuzana0612
23. júl 2009

riana, ja som už doma konečne. prišla som asi o štvrtej, ale boli sme ešte v obchode a teraz som jedla melon.
ventilator máme, ale ja si ho veľmi na seba nepúšťam, lebo mi potom lietajú papiere, a nerobí mi to dobre.
možno to máš aj z toho tepla také rozbité, kto vie, ako naše telo vlastne reaguje.

riana12
23. júl 2009

No ako ti dobre je, Zuzka 😉
Mne uz to ustalo. Teda dufam 🤐. Snad uz budem mat konecne pokoj 😅

zuzana0612
23. júl 2009

ale tak keď nemáš nejaké iné problémy, tak už by ti to malo prestať.
veď ty si už tiež doma,či nie?

riana12
23. júl 2009

tak mn v podstate z jedneho dna na druhy utalo, ten treti den sa to zo mna valilo a dalsi den uz len take nijake, mozno preto mi to spinenie tak dlho trvalo. a mozno aj z toho tepla. ved co trvaju tento tyzden tie tepla, tak odvtedy to aj mam... trosicka citim podbrusko, ale asi to mam teraz z alchemilky, co som pocula, mozu z nej byt slabe krce.
a uz som doma, skoro 3/4 hodku 🙂

zuzana0612
23. júl 2009

tak to si bola dosť dlho v práci nato, že je piatok. to musíš byť tak dlho? čo robíš v práci?

zuzanockamt
23. júl 2009

Ahojte 🙂
kto tu este vysedava? 😀

lubkabb
23. júl 2009

Ahoj...ja vysedávam za kompom a tak nejak som zablúdila do tejto témy.

zuzanockamt
23. júl 2009

ahoj lubka 🙂 ... vitaj ... ty si uz snazilka asi vsak?

lubkabb
23. júl 2009

som snažilka...ale nie moc úspešná...prvý krát to nevyšlo ☹

zuzanockamt
23. júl 2009

no tak to je smutne ☹ ... ale raz sa predsa podari 😉 ... a kolko mas rokov? ... my s MM sa este nesnazime o babo, az ked najde drahy pracu 😖

lubkabb
23. júl 2009

no veď to - tento rok budem mať 30!!!!!! už nechcem nič odkladať na neskôr, ani kôli práci.

lubkabb
23. júl 2009

ešte jedna mrcha a skúšame znova.

zuzanockamt
23. júl 2009

tak ja mam 27 a MM ma 34, ale bohuzial teraz by sa to nedalo, takze budeme este cakat ... ale ja stale tvrdim, ze co ma byt to bude 😉 ... a tvoj drahy je aky stary?

lubkabb
23. júl 2009

bude mať 32 v auguste - tak možno sa podarí darček 😉 🙂

zuzanockamt
23. júl 2009

no tak to by bolo fajn 🙂 ... ale stale ste na tom vekovo este fajn 😉

lubkabb
23. júl 2009

dúfam, len ja mám pocit, že hodiny rýchlo tikajú a strašne túžime po drobčekovi

zuzanockamt
23. júl 2009

tak aj ja by som bola rada, kebyze babo je uz na ceste, ale tak co narobim 😖 ... taky je zivot ... a ja zatial ziadne hodiny nepocujem 😀 ... a nebudem sa nikdy kvoli veku stresovat ... nech mam babo aj v 40 -ke ... to je jedno ... podstatne je, ze bude 😉 😉 😉

lubkabb
23. júl 2009

veď aj ja by som bola pokojná, keby som si bola istá, že určite bude - len sa strašne bojím, že sa to bude opakovať. Zatiaľ nikto neskúmal príčinu 😔

zuzanockamt
23. júl 2009

lubka ... ja si nemozem byt ista, ci bude alebo nebude, ci sa nam bude darit alebo budu problemy ... este sme sa o babo nesnazili, tak neviem ... uy rok som bez HAK, obcas sme sa chranili obcas nie, zatial sa nestalo nic ... v tomto nemas istotu nikdy 😔

riana12
23. júl 2009

ahojte 🙂 ja som poobede tak rychlo zdrhla, ani som sa nestihla rozlucit 😅

Zuzka, ale ja musim cestovat domov busom, skoro hodinku. Ja som sla z robotky o pol stvrtej 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre