Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
30. júl 2009

do zajtra je to minimalne 24h 😝 😝 😝 a uz mi harasiiii, lebo zacinam odpocitavat 😀 😀 😀

zuzanockamt
30. júl 2009

ved este uvidis, co si mlady pripravil a potom sa mozes do neho pustit

tanyja
30. júl 2009

tak sa na to už konečne vykašli a hotovo , 😠

riana12
30. júl 2009

Tany, ja mu mozem x-krat do sms, telefonu, do mailu a kade-tade vypisat, ze to ukoncujem a on furt rype, kedy sa stretneme, ze sa chce pozhovarat 😝

zuzanockamt
30. júl 2009

riana ... ale tak ma pravdu, lebo porozpravat sa predtym treba si myslim, nech si to vsetko poriadne vysvetlite a dohodnete sa na vysledku

riana12
30. júl 2009

Zuzi, uz som takyto rozhovor s nim prakrat abslvovala a vzdy to naprd dopaldo...

zuzanockamt
30. júl 2009

tak ja uz neviem, to je asi najlepsie povedat stacilo a koniec 😖

riana12
30. júl 2009

Ja som mu svoje povedala a vysvetlila v nedelu, on ma jedine moze zajtra uprosikat... 😝 Ja sa ho uz pytat nic nechcem, nic od neho uz neziadam, myslim, ze on sa ma uz asi tiez nebude na nic pytat...ved uz som mu svoje dovody viac-menej vysvetlila 😔

riana12
30. júl 2009

Zuzi, pojdem ja uz pomalicky na bus. Pravdepodobne sa tu vecer este stavim 😉
Maj sa zatial pekne, paaa 😉

zuzanockamt
30. júl 2009

oki ... peknu cestu zelam ... nezavidim teda v tomto teple v buse ... dnes sa mi zda viac dusno vonku ako vcera 😝 😝 😝 ... papa

riana12
30. júl 2009

no este som nakoniec pobehala troska po meste, ale tak slo to fajn 😉

zuzana0612
31. júl 2009

Dobre ráno, konečne tu máme piatok, tak dúfam, že sa tešíte.a u teba riana to platí tiež, aj keď som si teraz prečítala vašu diskusiu a skôr by som povedala, že dnesšný deň je pre teba trápenie. povedala by som ti iba toľko k tomu, že bývalému som tiež povedala, že končíme a on to potom ešte skúsil. a jediná vec, ktorá zabrala, bolo že som už nebrala telefón a nereagovala na sms. potom sa už neozval.

tanyja
31. júl 2009

dobré ránko, dnes je akosi zamračené, žeby nám popršalo ?
riana - nech sa už dočkáš a my tiež 😀 čo z toho tvojho nápadníka vypadne, žeby žiadosť o ruku ?? 😀 😀

riana12
31. júl 2009

Dobre ranko dievcence 😉

No uvidim, co so mnou urobi pokrocila hodina, mlademu som sa ani v jednej sms nevyjadrila, ze sa mozme dneska stretnut, aj ked som si nakoniec povedala, ze na stretko pojdem, patricne som sa nahodila 😀 a ak ho to medzicasom neomrzelo, tak sa ozve este pocas dna... no som ja moooc zvedava na co dojde, ci to chce este stale skusat a ohuri ma nejakym super slubom alebo si povie, ze to uz ani z jeho strany nema zmysel 😝

Tany, pochybujem, ze ziadost o ruku 😝 😝 😀 To ani keby ho v pekle u samotneho Lucifera mucili, tak to neee 😝

etuska
31. júl 2009

Bre ranko
Riana-drzim palce 😉
idem rychlo upratovat-dnes robime predcasne Miske narodeninovu oslavu,hoci narodky ma 6.8,no MM uz zajtra odlieta do UK tak preto
pekny dnicek
Od soboty tu budem hadam castejsie 😀

riana12
31. júl 2009

Tany, nejak som nepostrehla, z akeho mesta si? 😅 Tu v Blave sa uplne vyjasnilo, modra obloha, kde-tu malicky chumacik uplne bielych oblacikov. Take to je pekunke 😵 Ale slnco sviti jak najate 😝

riana12
31. júl 2009

Ahoj Etuska 🙂 My sme zase vcera robili tiez predcasne braskovi oslavu narodiek, on ich ma cez vikend, ale nevedel sa dockat...

tanyja
31. júl 2009

ja som z okr RS, trošku ďalej od BA, asi 350km, tak akurát za rohom 😀 😀
ja si možno s drahým urobím romantikuš večer, v nedeľu má narodky ........ 😝

riana12
31. júl 2009

Tany, to jo, to je iba tot kustok za rohom 😀

tanyja
31. júl 2009

chodili sme do blavy ako na klavír - každý druhý deň do iscare...... ☹

riana12
31. júl 2009

A to tolku dialku kazdy den? 😕

tanyja
31. júl 2009

áno, každý druhý, a ešte k tomu v januári, ale cestu sme zvládli, len nám to bolo prt platné ☹
vajká si asi povedali, že nikam nejdú, že si pôjdu, ked sa im zachce no a chcelo sa im až tento rok v januári, aj to išli vlastnou cestou 😀 😀

riana12
31. júl 2009

Ale vidis to, uz ste coskoro v cieli 😉

zuzana0612
31. júl 2009

u nás tiež svieti slniečko tanyja, pekne je, teplo. potím sa od rána.
riana, tak nahodila.... 🙂 hmmmmmmmmm, no len aby nestratil slová z teba a zas z toho rozhovoru nič nebude. 😀

riana12
31. júl 2009

Zuzka, no uvidi sa...mam nejakeho cudneho tusaka, ci vobec mlady bude dneska moct... 😝 Davam tomu este tak do tretej-pol stvrtej a ked nic, tak ani ja nic 😝

zuzana0612
31. júl 2009

správne, toho sa drž a nie že mu pol štvrtej a j päť minút zavláš, že čo a ako. nech sa snaží on, keď chce

riana12
31. júl 2009

neboj Zuzka, budem neoblomna, doteraz z kazdej mojej sms aj tak srsal negativny postoj k hocicomu, pretoze uz je to vo mne zakorenene...takze inak to ani teraz nebude...
len som mu jednoducho dala sancu aspon aby ma este uvidel...ja si nadeje na nejaku obnovu nedavam, ja som zmierena s tou horskou variantou a sancu to ma iba ak mi mlady povie fakt nieco normalne...len ciste sluby uz nechcem...

zuzana0612
31. júl 2009

správne, buď nejaký rázny čin spraví, alebo... ale to je na tebe. ty musíš vedieť, čo chceš a čoj dobré pre teba

riana12
31. júl 2009

nevidim to ruzovo... bo zas to tak vyzera, ze ak sa mame stretnut, budem musiet nanho cakat 😖 dakujem pekne... ☹

tanyja
31. júl 2009

tu u nás už sprchlo, ale je aspoň príjemne, že sa nevarím vo vlastnej šťave
ria - veru, nedaj sa, zuzi má pravdu, buď chlap !!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre