Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
6. aug 2009

to mas pravdu Zuzka 😔 daco zo vcerajska sme doobeda cez sms riesili a kym sme sa vybrali na obed, tak som len nad tym uvazovala, az sa mi ani na obed nechcelo ist. potom som si ale povedala, ze sa musim na to vykaslat, bo bude so mna zachvilu chrda smrtka 😀 😀 😝

riana12
6. aug 2009

jaaaj, som taka unavena 🙄 🙄 🙄 😔

riana12
6. aug 2009

jaaaj, som taka unavena 🙄 🙄 🙄 😔

ale tu asi nikto, vsak? 😕 😅 😀 😀

zuzana0612
6. aug 2009

riana,asi si unavená z toho, čo ťa trápi, vplýva to na všetko. kašli nato. nestojí ti to zato. 😉

zuzanockamt
6. aug 2009

ja sa tiez zamyslam stale nad mojim vztahom, ci to ozaj stoji za to, raz mam pocit, ze vobec nie a pytam sa sama seba, co tu este robim a potom zase je dobre a vravim si, ze lepsieho chalapa by som ani nenasla ... nuz tak je to s tymi vztahmi 😉

etuska
6. aug 2009

Zuzi 😀

riana12
7. aug 2009

Dobre ranko, zienky 🙂

Zuzka, ta unava bola z toho, ako sa v tu noc priatel so mnou na posteli tlacil a predtym vecer teda skor uz v noci ma nahneval jeho jednym komentarom. Takze jedno s druhym ma tak unavilo... Dnes to tiez neni buhvico, sli sme spat neskoro, ale dneskom nejak preplujem a bude vikend 😎 A po ulozeni do postele sa ku mne nasackoval, ak ked som mu kazala spat na inej posteli a ze som ho aj vyhnala...Ja uz som si driemkala a on zrazu such a uz bol pri mne 😀 😀 srandista... Len som zvedava, co bude robit, ako to bude so spanim na jednej posteli v buducnosti...

zuzana0612
7. aug 2009

ahoj riana, nič iné vám neostáva, iba kúpiť väčšiu postel. ja by som tiež nedokázala spať na jednej.

riana12
7. aug 2009

no mlady ma u seba roztahovacie kreslo, ale jeden vecer bol lenivy ho roztiahnut a druhy vecer aj roztiahol, ale radsej sa potlacil so mnou 😀
ja si v dohladnej dobe planujem kupit do izby nejaku mensiu roztahovaciu pohovku a ked dojde mlady k nam, pekne pohovecku pritiahneme k mojej posteli. on bude mat kopu miesta a ja budem spokojna, ze spime pekne vedla seba a ked treba, kazdy bude mat pre seba kopu miesta 😉
nno uvidim, ci mi to klapne, bo si musim najprv vyhovujucu pohovecku niekde najst 🙂

zuzana0612
7. aug 2009

to ano, musíš kúpiť takú, čo bude dobrá, ked už budeš investovať. a o dvojpostely si neuvažovala?

riana12
7. aug 2009

no nemala by som dvojpostel kde dat...toz mam izbu cca 12m2 no a mam v nej zatial 2 postele,velku skrinu na oblecenie,policu na knihy,skoro tak velka ako skrina, skrinka pod TV,stolik pod hifivezu a potom mi tam pobiehaju dalsie 2 stoliky,co s nimi beham kade-tade po izbe.
no v prvom rade treba dat tu jednu postel prec stadial...ono by sa aj s nou dalo teoreticky pocitat,ze si ju prisuniem k svojej,lenze to by som tam bola ako sardinka v konzerve...a pretacat ju x-krat za mesiac tiez nie je bohvieco,bo je to tak tesno,ze ju vlastne vobec neotocim...

zuzana0612
7. aug 2009

máte to teda komplikované. ja mám u našich veľku izbu, tu nie je až taká veľká, ale celkom sa dá. dvojpostel je tu aj u našich. ja si veľmi neviem predstaviť spať na jednej postely. to by sme boli fakt jak sardinky

riana12
7. aug 2009

no vsak postupne to nejak z tym riesenim rozlozenia nabytku v izbe vyriesim 😉 postupne, ale predsa 🙂 (dufam 😅)

riana12
8. aug 2009

ahojky, no asi som tu zase len sama... 🙄 😅

etuska
8. aug 2009

ahojte kocky,
ako vikendujete?

riana12
8. aug 2009

ahoj Etus, ja len tak doma, doobeda som boal troska vonku,trhat burinu a tak,ale potom uz moc pripekalo,tak som len vnutri bola 😅 inak docela nic vynimocne.
a ty ako? 😉

zuzanockamt
8. aug 2009

Ahojte 🙂
ja som po celom tyzdni dost znicena, tak som rada, ze sa dnes neudialo nic vynimocne a mali sme taky celkom pohodovy den ... zajtra mozno pojdeme na vylet na spissky hrad 😵

riana12
8. aug 2009

Ahoj Zuzi, no tak to mas fajn. Ak sa vam podari zrealizovat vyletik,tak si to tam riadne uzite 😉

zuzanockamt
8. aug 2009

no dufam, ze sa podari ... ale musime vstavat uz piatej rano a MM ma chudacisko nadchu a mna to tieez zacina nejako chytat 😕 🙄

riana12
8. aug 2009

no tak keby nie,date postelny den,spolu sa vypotite pri cajiku v perinach 😀 😅

zuzanockamt
8. aug 2009

riana ... 😀 😀 😀 ... skusime sa vecer vypotit este 😀 😀 😀

riana12
8. aug 2009

no ale poriadne 😀 😀 😀

zuzanockamt
8. aug 2009

no ved uvidime, ako sa podari 😀 😀 😀 ... drahy isiel este auto trosku pripravit na zajtra, hlavne okna umyt 😀 , lebo uz su hrozne, zislo by sa ho aj do umyvacky supnut, ale dnes sme to nejako nezvladli 😅

riana12
8. aug 2009

date inokedy do umyvacky 😉 dolezitejsie su tie perinky 😀 😀 😀 😅

lubka89
8. aug 2009

ahojte kocky:-/

riana12
8. aug 2009

ahoj Lubka 🙂

zuzanockamt
8. aug 2009

riana 😀 😀 😀 ... no sme boli aj na pumpe,lebo sme boli aj tankovat,ale akurat im tam nefungovala umyvacka 😀 ... ale aj tak zajtra rano sa este musime stavit na pumpe, lebo MM teraz zistil, ze uz nema nahradny olej,tak rano dokupime,tak mozeme aj umyvacku vyuzit
ahoj lubka ... ako sa dari?

riana12
8. aug 2009

treba si vybrat dlhy program a aj ho nalezite vyuzit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
8. aug 2009

riana ... ty tu nenavadzaj na hriechy 😀 😀 😀 😎 😎 😎

riana12
8. aug 2009

jaaaj,zabudla som,este nie je 22:00 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre