Budúce snažilky

mexx
30. okt 2007

Ahojte holky,
tak som si povedala, ze skusim zacat tuto temu, v ktorej by sa dalo hovorit o vsetkom, co by nas napadlo. 🙂 To tak trosku sebecky, lebo si niekedy pripadam divne, ked sa vtieram do debat, kde vsetci naplno diskutuju o snazeni, tehulkovani, porodoch a rodicovstve, a ja sa pritom este ani nesnazim... 😅
Tak budem rada, ked tu so mnou prehodite par slov. Alebo aj vela slov. 😀

riana12
10. aug 2009

tak to si len na 6 hodiniek, to mas vcelku fajn, nie? 🙂

lubka89
10. aug 2009

aj hej ale aj tak je to dost 6 hodin stat na nohach a obsluhovat🙂

riana12
10. aug 2009

tak hej, urcite je to z tohto pohladu narocne 😔 a zvyknes byvat aj dlhsie v robotke, ci stale takto na 6 hodin (jaaaj, uz som ako Sherlock Holmes, tak keby nieco, upozorni ma, ze som uz moc doterna 😅 😉)

lubka89
10. aug 2009

ale nic v pohode mi mame obchod otvoreny do 6 ale ked som na doobednu tak som na 8 hodin🙂

riana12
10. aug 2009

tak to mas v porovnani 8h a 6h lepsich 6h 😉

lubka89
10. aug 2009

tak to ano ale radsej chodim na doobedne lebo som skorej doma🙂

riana12
10. aug 2009

tak to hej 😉
juj, unavena som strasne 😝

lubka89
10. aug 2009

aj ja som strasne unavena🙂

riana12
10. aug 2009

to zas bude od pocasia, bo je to take nanic... aj by som si urobila kavu, ale nemam mlieko, bez toho ju nevypijem 😅

lubka89
10. aug 2009

a do obchodu sa ti neda ist ? a kde vlasne robkas?

riana12
10. aug 2009

musim pockat do obednej prestavky, ked zlopnem obed, zbehnem si aj nieco kupit, kazdopadne mlieko 😵 a este nejaky dzus a tak. 😉
robim v BA v jednej spedicke a tuna nemam hned poruke obchod, je to tak 10 min rychlej chodze jednym smerom, kym nakupim, tak hned by to polhodku trvalo 😅

lubka89
10. aug 2009

ahha aj tam byvas?

riana12
10. aug 2009

nie, iba pracujem, byvam cca 40 km od BA, kazdy den dochadzam, ale je to v pohodke 🙂

lubka89
10. aug 2009

ahhha tak to nemas bohvieco prepac ja uz idem do prace pomalicky vecer tu budes?

riana12
10. aug 2009

to je v pohodke, len bezkaj. ked sa zdari, urcite na chvilu pridem 😉
tak nech sa dneska dari, zatial paa

riana12
10. aug 2009

bola som na obede, zase na moju klasiku Mc 😅. a tu nik? ale isto vsetky poctivo pracujete 😉

zuzana0612
10. aug 2009

ahojte baby

riana12
10. aug 2009

Ahoj Zuzka 😉 ako sa dari?

zuzana0612
10. aug 2009

ahoj riana, no darí sa tak... darí. zajtra idem na kontrolu k doktorovi a končí mi PN. teraz pečiem koláč na zajtra (keďže mám meniny)
ešte by som doma vydržala. ale musím aj pracovať 😀
ty ako? už si asi išla domov. ja mám teraz čas tak hocijako, keď som doma, potom poriadne neviem, kedy je človek v práci 😀 ale veď zajtra ma to prejde 😀

riana12
10. aug 2009

Zuzka, doma som cca od 17:45. A aky kolacik to bude zajtra? 😕 😅
Zajtra uz ides teda do robotky?

lubka89
10. aug 2009

ahojte ako ?

riana12
10. aug 2009

Ahoj Lubka, tak uz doma z robotky 🙂

lubka89
10. aug 2009

ano uz konecne 🙂 a ty co porabas🙂

riana12
10. aug 2009

ja troska pozeram nejake pohovky, ale tazko nieco najst, ked potrebujem nieco male 😅

lubka89
10. aug 2009

ahha a co si dneska varila:-ň

riana12
10. aug 2009

ja som dneska nevarila nic, mama stiha skor varit cez tyzden, ale ostalo nam este zo vcera, takze varit nebolo treba. My zvykneme vzdy navarit viac, clovek sa nemusi trapit potom kazdy den 😉

lubka89
10. aug 2009

ahhha ja mam svokra kuchara tak ja tomam ties lahke🙂

riana12
10. aug 2009

tak vies, mama robi doma, takze ma to troska lahsie, mne vacsinou pocas dna zavola, co by mala navarit, ked nieco treba z mesta priniest, ja to nakupim, ale varenie cez prac. tyzden je len na nej. bo kym ja pridem domov, a to nechodim kazdy den rovnako, tak by doma zatial vsetci hladom pomreli 😅 😅 ja potom zvyknem dohnat, vynahradit to cez vikendy 🙂

zuzanockamt
10. aug 2009

Ahojte 🙂
ja sa az teraz ozyvam 😉 ... nejako som nestihala skor a aj tak este nemam vsetko hotove, co som chcela, ale ved aj zajtra je den 😅 😀

riana12
10. aug 2009

Ahoj Zuzi, presne, aj zajtra je den 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre